Kış Sezonunun Gece Elbisesi Modelleri Göz Kamaştırıyor

Kış Sezonunun Gece Elbisesi Modelleri Göz Kamaştırıyor

KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Kış aylarında özel geceler, düğün, nişan, kına organizasyonları biraz daha azalıyor. Ancak, tamamen sona erdiğini kim iddia edebilir ki? Hatta kışa yönelik temalara sahip organizasyonlar, çok göz alıcı ve keyifli olabiliyor. “Kışın evlenilir mi? Ocak ayında nişan yapılır mı?” demeyin. Mutlu bir birlikteliğe adım atmak ya da bu birlikteliğe şahit olmak için aslında her mevsimin ayrı bir güzelliği var.

Örneğin, elinize bu ara bir davetiye geçti. Derhal birbirinden şık ve kışın büyüsünü yansıtan gece elbisesi modellerine bir göz atın. Özellikle, eğer bekarsanız bu gönül işleri belli olmaz. Üzerinizde muhteşem bir gece elbisesi, organizasyonun düzenlediği mekanda salınırken, her an birinin kalbine oku saplayabilirsiniz.

Gece elbisesi modelleri arasında baştan çıkaran tasarımlar

Kırmızının cazibesi ve insanlar üzerindeki etkisi neredeyse tartışılmaz. Kışkırtıcı, baştan çıkarıcı ve büyüleyici… Kırmızı için çok daha fazlası da söylenebilir. Ancak, elbette bu etkili rengin kullanıldığı tasarım da çok önemli. Vücudunuzu en güzel şekilde gösteren ve herkesin üzerinde göremeyeceğiniz bir gece elbisesi, sizi her zamankinden çok daha şık ve dikkat çekici hale getirir.

KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Kazayağı Desenli Elbise
KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Asimetrik Yakalı Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir de bazı desenler var ki modası geçmez; nerede kullanılırsa kullanılsın insanı kendisine çeker. Etek de daha şık hale gelir onunla kaban da… “Kazın ayağı öyle değil” demeyin. Kaz ayağı modeli, modayı bu sezon da pek çok farklı tasarımla ele geçirmek üzere. Gece elbisesi modellerinde de yine en elit, en göz alıcı modeller arasında kaz ayağı desenli olanlar var. Herhangi bir özel geceye katılmadan önce bu modellere mutlaka göz atın.

“İçindeymişik, yeşilmişik, sazmışık”

Kadın, doğanın sunduğu mucizelerden yalnızca biri. Yeşil bir yaprak gibi her zaman genç, yeşil bir zümrüt kadar değerli ve nadide… Kısacası yeşil, genellikle kadınların diğer renklere göre daha seyrek kullandığı, ancak onları en iyi tanımlayan renklerden biri.

KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Dar Yeşil Elbise
KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Siyah-Yeşil Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belki de yeşile bir şans vermenin tam sırası. Gece elbisenizi tümüyle yeşil ya da içinde yeşil detaylar kullanılmış modellerden seçebilirsiniz. Kadınları, yani sizi anlatan bu rengin kullanıldığı tasarımlarla, belli mi olur, aşka yeşil ışık yakabilirsiniz.

Her zaman her yerde küçük siyah elbise

Küçük siyah elbise, gardıroplarda bulunması gereken parçalar listesinin herhalde ilk sırasında yer alıyor. En azından moda otoritelerince öyle. Bunu da neredeyse bilmeyen kadın yok gibi. Ancak, alışverişlerde çoğu zaman tercihi daha az giyeceğimiz, hatta belki modası geçince hiç giymeyeceğimiz parçalardan yana kullanırken, küçük siyah elbisenin yanından geçip gidebiliyoruz.

KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Yandan Çıtçıtlı Elbise
KIŞ SEZONUNUN GECE ELBİSESİ MODELLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Mini Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aslında, farklı modellerde, her tarza hitap edebilecek küçük siyah elbiseler, ne kadar hayat kurtarır; inanamazsınız. Spor ya da daha resmi, ofis kullanımına uygun, hatta abiye ve çarpıcı birkaç model, size her türlü acil kıyafet seçiminde destek olabilir.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK