Kısa Paçalı Pantolon Giymek İsteyen Kadınların Bilmesi Gerekenler

Kısa Paçalı Pantolon Giymek İsteyen Kadınların Bilmesi Gerekenler

KISA PAÇALI PANTOLON GİYMEK İSTEYEN KADINLARIN BİLMESİ GEREKENLER

Moda dünyasında varlığını sürdüren ve kadınların vazgeçilmezlerinden biri de kısa paçalı pantolonlar. Özellikle içinde bulunduğumuz zamanlarda birçok kişide görebilmeniz mümkün. Ama bir dönem bütün kadınların tutkunu olduğu bu kısa paçalı moda harikalarını taşımak pek kolay bir iş değil. Kısa paçalı pantolonların nasıl giyileceği, neyle kombinleneceği ve hangi ayakkabının daha uygun olduğunu bilmek gerekli.

Örneğin, kısa paçalı pantolonlar baldırları ortaya çıkardığı için, özellikle minyon kadınlar giyerken daha dikkatli olmalı. Uzun boylu ya da kıvrımlı hatlara sahip olsanız da kısa pantolonları giyerken bilmeniz gereken bazı ipuçları var…

İşte kısa paçalı pantolon giymek isteyen kadınların bilmesi gerekenler…

Kısa paçalı pantolonlar kimlere daha çok yakışıyor?

Vücut biçiminize en uygun kısa paçalı pantolonu keşfetmelisiniz. Bunun sırrı da giydiğiniz pantolonun vücut hatlarınızı olduğu gibi ortaya çıkarıp çıkarmamasında saklı diyebiliriz.

Diğer türlü kısa paçalı pantolonunuzu topuklu ayakkabılarla da kombinleseniz, bacaklarınız olduğundan daha kısa görünebilir.

oxxo-cicek-baskili-dar-pantolon-300x450
Çiçek baskılı dar pantolon
KISA PAÇALI PANTOLON GİYMEK İSTEYEN KADINLARIN BİLMESİ GEREKENLER
kısa paçalı audrey jean pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minyon kadınların dikkatine

Minyon kadınlar için en uygun kısa pantolon modeli paça boyu dizin altında biten pantolonlar. Uzun boylu kadınlar kısa paçalı pantolonlarla daha iyi görünürken, onlar için doğru pantolon modeli ise paçaları baldırın tam üstünde biten paçalar değil, biraz aşağısında duran paçalara sahip modellerdir.

Siyah kısa paçalı pantolonlar giymek istiyorsanız…

Siyah her zaman vücudu ince gösteren bir renk olarak bilinse de kısa paçalı pantolonlar söz konusu olduğunda işler biraz değişiyor. Ten renginiz ve pantolonunuz arasında ciddi bir kontrast oluşuyor ve bacaklarınız olduğundan daha kısa görünüyor.

Düşük bel mi yoksa yüksek bel mi sizin için daha uygun?

Eğer belinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız mutlaka yüksek belli bir model tercih etmelisiniz. Bluzunuzu pantolonun içine sokmak da hoş bir fikir olabilir. Eğer kıvrımlı bir vücuda sahipseniz bu stil size göre değil, bluzunuzu pantolonun içine sokmak yerine kalçalarınızda biten bir bluz tercih edebilirsiniz.

KISA PAÇALI PANTOLON GİYMEK İSTEYEN KADINLARIN BİLMESİ GEREKENLER
Benekli dar paçalı pantolon
KISA PAÇALI PANTOLON GİYMEK İSTEYEN KADINLARIN BİLMESİ GEREKENLER
Bordo pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu pantolonları neyle kombinleyeceğim diyorsanız…

Kısa paçalı pantolonlarınızla kısa tunikleri ya da minik bluzları tercih edebilirsiniz. Vücuda yapışan kısa paçalı pantolonlarla kombinleyeceğiniz tunikler bacaklarınızı daha uzun gösterecek ve trend bir görünüme kavuşacaksınız. Stil sahibi bir görünüm yakalamak için uygun bir diğer kombin de kısa paçalı pantolonlarınızla minik bluzları kombinlemekten geçiyor. Minik bluzunuzu pantolonunuzun beline sıkıştırıp ve üzerine hoş bir blazer alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK