Kısa ve Uzun Saçlılara Özel Gelin Saçı Önerileri

Kısa ve Uzun Saçlılara Özel Gelin Saçı Önerileri

Moda insanın kendine yakışanı giymesidir derler. Yani güzel olmak için kendimize ne yakışır ne yakışmaz çok iyi bilmeliyiz. Saç modelinizi de seçerken size yakışıp yakışmadığına dikkat etmelisiniz.

Uzun saça sahipseniz çok şanslısınız çünkü pek çok saç modeli sizin emrinize amade. İster topuz yaptırın, ister saçınızı açın ve dalgalı bırakın isterseniz de son yıllarda çok moda olan örgü model yaptırın. Hiç fark etmez hepsi sizi gelinliğinizin içinde bir prenses gibi gösterecektir.

uzun saş 2 uzun saş 4 uzun saş 1 uzun saş 3

Kısa saçlıların ise biraz daha dar model seçenekleri var. Ama onlarda saçlarını değişik saç aksesuarlarıyla, taçlarla, çiçeklerle süsleyebilirler. Kısa saç size çok daha stil sahibi ve cool bir hava katacaktır düğününüzde. Kısa saç şık modelden romantik modele kadar istediğiniz her şey olabilir. Uzun saçım yok istediğim modeli veremeyeceğim diye üzülmeyin çünkü önemli olan klasik bir gelin gibi görünmektense kendin gibi olabilmektir. Saç modeliniz sizin kişiliğinizi yansıtmalıdır, unutmayın sizin rolünüz sadece gelin olmak değil. Eğer açınız kısaysa Audrey Hepburn’den ilham alabilirsiniz. Son derece stil sahibi bir kadın olan Audrey Hepburn, tüm zamanların kadın ikonlarından. Siz de düğününüzde onun gibi görünebilirsiniz.

kısa saç 3 kısa saç 4 kısa saç 1 kısa saç 2
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK