Kış Büyüsü: Açık ve Parlak Renkli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kış Büyüsü: Açık ve Parlak Renkli Topuklu Ayakkabı Modelleri

KIŞIN BÜYÜSÜ AÇIK VE PARLAK RENKLERDEKİ TOPUKLU AYAKKABILARDA

Sonbahar ve kış aylarında sadece koyu renkler tercih edilir diye bir kural yok. Yine de abiye ve gece elbisesi seçerken olduğu gibi topuklu ayakkabı tercihlerinde de genellikle koyu renklere ağırlık veriliyor.

Oysa topuklu ayakkabı seçimlerinde biraz da açık ve ışıltılı renkler tercih ederek, davetlerin yıldızı olabilirsiniz. Üstelik kış mevsimi zaten açık renklerin ahenginden oluşmaz mı ki? Kar yağınca gelin gibi bembeyaz süslenen çam ağaçları, karların arasından başını uzatan beyaz kardelenlerin açık sarı tomurcukları, soğuktan uçuk pembe renk alan burunlar, yanaklar kışın ortaya çıkmaz mı? Yeni yıl yaklaşırken pırıltılar, yaldızlar, simler, ışıltılarla dolmaz mı her yer?

Bu nedenle, özellikle kış aylarının yıldızı olacak, açık renk ve ışıltılı modellerle geceleri aydınlatacak topuklu ayakkabıları sizin için mercek altına aldık. Gelin birlikte bakalım…

Açık ve Parlak Renkli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Beyaz umutlar, pudra pembesi hayaller

Yeni bir yıla girmek üzere olduğumuz şu günlerde herkes 2015’e dair yeni hayaller ve umutlar taşıyor. Beyazın büyüsü umutlarınızla birlikte kombinlerinizi de sarabilir. Siyah ve beyazın muhteşem uyumunu yakalayabilmek için, beyaz topuklu ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz.

Yeni yıla dair pudra pembesi hayallere dalarken, kıyafet ve ayakkabı seçimlerinize hayallerinizin rengini yansıtabilirsiniz. Pudra pembesi topuklu ayakkabınızı, gri ve gümüş renklerinden oluşan kıyafet ve aksesuarlarla tamamlayarak, bulunduğunuz ortamlara damganızı vurabilirsiniz.

KIŞIN BÜYÜSÜ AÇIK VE PARLAK RENKLERDEKİ TOPUKLU AYAKKABILARDA
İnce Topuk Sivri Burunlu Ayakkabı
KIŞIN BÜYÜSÜ AÇIK VE PARLAK RENKLERDEKİ TOPUKLU AYAKKABILARDA
Calvina Topuklu Ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın sarısı ihtişam, gümüş renginde cazibe

Altın sarısı ayakkabılar, yeşil ve kırmızı kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olduğu gibi, yılbaşına da uygun bir seçim. Kışın ve yeni bir yılın başladığını yansıtan her yerde altın sarısı var. Siz de yeni yılın büyüsüne kapılmak isterseniz, altın sarısı ayakkabılarınızla göz kamaştırabilirsiniz. Altın sarısı topuklu ayakkabılarınızı siyah, lacivert, bordo gibi koyu renklerle olduğu kadar, uçuk mavi, lila ve sarı gibi açık renk abiyeleri tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Abiye elbiselerinizin iyi arkadaşlarından biri de gümüş rengi ayakkabılar. Gümüş ışıltısını genellikle yeni yıl meleklerinin sihirli değneklerinden dökülürken görmeyi hayal ederiz. Çizgi ve fantastik filmlerde, yeni yıl melekleri, Külkedisi’nin perisi ve sihirli cüceler genellikle bu ışıltıyla sihirlerini saçar. Siz de kendi masalınızın başrolündesiniz. Başrolün hakkını vermek için, gümüş rengi, ışıltılı topuklu ayakkabılarınızı bu kış daha sık kullanın. Bordo, siyah, beyaz ve gri renklerdeki kıyafetleriniz için gümüş renk ayakkabılar doğru bir tercih olabilir.

KIŞIN BÜYÜSÜ AÇIK VE PARLAK RENKLERDEKİ TOPUKLU AYAKKABILARDA
Abiye Ayakkabı
KIŞIN BÜYÜSÜ AÇIK VE PARLAK RENKLERDEKİ TOPUKLU AYAKKABILARDA
Platin Yılan Baskılı Deri Stiletto Ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gördüğünüz gibi kış ayları için birçok ayakkabı alternatifiniz var. Siz de kıyafetinize uygun ayakkabı rengini seçerek, bu kış davetlerin en şıkları arasında yer alabilirsiniz. Yazımızı konumuza çok uygun bir Marilyn Monroe sözü ile bitirelim;

“Bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz, dünyayı bile fethedebilir.”

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK