Kışın Keyfi Evde Aile ile Çıkar

Kışın Keyfi Evde Aile ile Çıkar

Kış mevsiminde artan soğukların da etkisiyle dışarıda zaman geçirmek zorlaşıyor. Durum böyle olunca evde geçirilen zaman da artıyor.

Aslında soğuk havalarda evinizde, sevdiklerinizle kaliteli ve keyifli zaman geçirmenin birçok farklı yolu var. Saatlerce süren keyifli sohbetlerden sonra birlikte film izlemek, oyun oynamak, karşılıklı kahve içip kitap okumak bunlardan bazıları.

Tüm Aile İçin Kutu Oyunları

Kutu oyunları, birbirinden farklı konseptlerde yaratılmış sayısız seçeneğiyle, tüm aile ya da arkadaş grubunuzu eğlendirmeye yetecek güçte. Stresle en iyi ben baş ederim diyenler için Jenga, yaratıcılığını konuşturmak isteyenler için Cranium ve Tabu, iş dünyası benden sorulur diyenler için Monopoly keyifli seçenekler olabilir.

Cranium Hasbro Monopoly Empire Jenga Classic

 

Heyecan Dolu Konsol Oyunları

Oyun konsolları genellikle erkekleri bir araya getiren bir seçenek olsa da, farklı konseptlerde tasarlanmış oyunlarla tüm aile ve akrabaların bir arada eğlenmesi mümkün. Futbol fanatikleri için PES 2015, maceradan vazgeçmeyenler için GTA5, eğlenirken yeteneğini konuşturmak isteyenler için Just Dance, sizleri bekliyor.

PS4 JUST DANCE 2015 OYUNU  Sony Ps4 500 Gb Eurasia +Pes 2015PS4 SONY 500 GB PAL + GTA 5 BUNDLE

Yaratıcılığınızı Konuşturacağınız Maketler

Maket yapmanın hem keyif dolu hem de sakinleştirici bir aktivite olduğu biliniyor. İlgi alanınıza göre tekne, uçak ya da tarihi taş ev maketlerinden birini seçerek, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz huzur dolu saatlere merhaba diyebilirsiniz.

172 German JU 87B-2 Stuka-France Metal Uçak Maketi 175 CUTTY SARK Montajsız Ahşap Maket Tekne Domus ROMANICA 6 St. Pere d´Egara Taş Ev Maketi

Patlatın Mısırları, Film Zamanı

Film izlemek soğuk kış günlerinde yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri. Mısır patlatıp üzerinize battaniyelerinizi alarak kendinizi aksiyon kahramanlarının dünyasına bırakabilir, romantik ve sevgi filmlerle içinizi ısıtıp kışın soğuğuna meydan okuyabilirsiniz.

Life Of Pi - Pi'nin Yaşamı The Secret Life Of Walter Mitty Blu World War Z - Dünya Savaşı Z

Beraber Şarkı Söyleyelim Mi?

Sesinizin nasıl duyulduğunu düşünmeden şarkı söyleyebildiğiniz sayılı yerlerden biri, ailenizin ve yakın arkadaşlarınızın yanıdır. Benzer müzik zevklerine sahipseniz, birlikte gitar çalıp şarkı söyleyebilir ya da karaoke yapabilirsiniz. Aranızda yetenekli birkaç kişi de varsa kendi orkestranızı oluşturabilir, birlikte geçirilen saatlerin tasını müzikle çıkarabilirsiniz.

Fender CD-140S Natural Solid Spruce Top Mahog Back KaraokeBOX-Mini Audio Mikser & Mikrofon & DVD Set TUANAS DK200B Dijital Piyano Mat Siyah Tabureli

Soğuk kış günlerinde evinizi ısıtacak, birbirinden keyifli oyun ve aktiviteler n11’de sizleri bekliyor.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK