Kitabınızı Nasıl Alırdınız?

Kitabınızı Nasıl Alırdınız?

Yazının icat edildiği zamanlardan bugünlere kadar binlerce yıl geçirdik. Tarih boyunca kullanılan birçok yazı çeşidine ve farklı alfabelere şahit olduk. Her dönemde insanlar tekrar tekrar yazmanın gücünü keşfetti ve bundan hiç vazgeçmedi. Kitaplar da bu şekilde girdi hayatımıza.

Kitap okumak kimimiz için bir hobi, kimimiz için hayatın vazgeçilmezi. Hepimizin sevdiği kitaplar ve sevdiği tarzlar da başka tabii. Kimimiz batı edebiyatı seviyor, kimimiz Türk edebiyatı. Kimimiz şiir okumayı seviyor, kimimiz roman. Hatta yeni dönemde, kimimiz kitabı bizzat alıp okumayı seviyor kimimiz de dijital ortamda…

Farklı farklı türlerde, farklı farklı kitaplar tercih ederken, aradığımız bir kitabı tek bir yerde bulma şansımız da yok diğer yandan. O kadar işin gücün arasında, bir de kitap aramaya çıkmak insanı yoruyor haliyle. İşte tam da bu noktada işlerimizi kolaylaştıran bir web sitesi var.

Babil.com’a girerek yalnızca kitap değil, kitap dışında da birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Sitede e-kitaplar, filmler, albümler (müzik), hediyelik eşyalar, çanta ve kılıflar, oyuncaklar, kitap ayraçları ve çeşitli defterler bulunuyor. Kitabınızın yanında ihtiyacınıza göre bu seçenekleri de sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz türe göre her kitabı babil.com’da bulabilirsiniz. İster tarih konulu, ister edebiyat ağırlıklı… Yeni çıkanlar, çok satanlar ve editörün özel seçimi olan kitaplar sizinle buluşmayı bekliyor.

turklerin-tarihi-699268-Front-1 osmanlinin-sifreleri-kitabi-talha-ugurluel-Front-1 dunya-tarihi-kitabi-clive-ponting-Front-1
nazim-dunya-ve-biz-kitabi-sukran-kurdakul-Front-1 sapkam-dolu-cicekle-toplu-yazilar-1-683345-Front-1 birhan-keskin-siiri-ve-ba-1-1

Babil.com size kitabın yanında farklı ürünler de sunuyor. DVD, albüm, hediyelik eşya gibi birçok seçeneği bir arada bulabilirsiniz.

DVD 2 Albüm 1 DVD 1
defter çanta e-kitap okuyucu

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Babil.com ile evinizden, iş yerinizden ya da bulunduğunuz herhangi bir yerden dilediğiniz kitabı anında satın alabilirsiniz. Babil.com; en yeni kitaplar, çok satılan kitaplar, editörün seçimi olan kitaplar, yakında çıkacak olan kitaplar, konularına ve yayın evlerine göre ayrılmış olan kitaplar kategorileriyle de sizlere kolaylık sağlıyor. Online olarak kitap satın almak hem vaktinizden çalmaz hem de toplu kitap alımlarınızda yorulmadan kolayca sevdiğiniz kitapları kütüphanenize eklemiş olursunuz.

Eğer hala babil.com’dan alışveriş yapmadıysanız, şimdi tam zamanı! Babil.com’da BKM Express kullanıcılarına özel anında 20 TL indirim fırsatı seni bekliyor.

BKM Express ile babil.com’dan yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde anında 20 TL indirim! 07.03.2016 ve 07.04.2016 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya, 2400 kişi ile sınırlıdır. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK