Korse ile Kıvrımlarınıza Mucize Dokunuş

Korse ile Kıvrımlarınıza Mucize Dokunuş

Yüzyıllardır kadınların güzellik sırlarından biridir korse.

Korseler bizleri daha zarif, çekici ve ince gösteren, vücudumuzu sarıp sarmalayan yapısıyla görüntümüzü bir çırpıda kusursuz hale getirir.

Geçici şişkinlikler, kışın aldığımız kilolar, bedenimizde bizi rahatsız eden bölgeler, korsenin mucize dokunuşuyla kaybolur ve bu sihirli çamaşır bizim için kurtarıcı bir kahraman olur.

Korseler zamansızdır, ne zaman ve nerede lazım olacağı belli olmaz, bu yüzden her çamaşır çekmecesinde yeri ayrıdır. Katılmak zorunda olduğumuz davetler, kutlamalar, mezuniyet törenleri ve daha nicesi için giyeceğimiz kıyafet kadar kendimize güvenimizi ve şıklığımızı arttıracak bir korsenin de ihtiyacını duyarız. İç giyimimizin güven vermesi dışımıza da yansır ve kusursuz bir görüntü için korselerimize sıkı sıkı sarılırız.

korse_scarlettBiz kadınlar kilo verebilmek veya bir iki beden ince görünebilmek için her yolu deneriz. Zor zamanlarımızın kurtarıcısı korse, zahmetsizce sonuç verir ve en sevdiğimiz ancak içine giremediğimiz kıyafetlerimize kavuşmamızı sağlayarak tasarruf etmemizi de sağlar. Bu yüzden alanında uzman ve bildik bir korse markasına ait doğru seçilmiş korse, gardırobumuza yapabileceğimiz en büyük yatırımlardan biridir.

gunluk_korse2Kilomuz ne olursa olsun iyi seçilmiş bir korsenin yardımıyla, ince bir bel, dik bir duruş, düz bir karın, seksi bir kalça sahibi olabiliriz. Üstelik bazı korseler düzenli kullanıldığında zayıflatma özelliğine de sahiptir.

Bedenimizi mucize bir dokunuşla kusursuzlaştıran korse çeşitlerine ve kullanım alanlarına gelince:

korse_josephineGündelik hayatında her daim şıklığa, rahatlığa ve inceliğe önem veren hanımlar için günlük korse vazgeçilmezdir.

Vedette_KorseKalıcı incelme ile zayıflamada en iyi sonuç veren korseler içeriğinde lateks kullanılan korselerdir. Lateks, esneklik kaybına engel olduğu için aynı zamanda korsenizin ömrünü de uzatır.

korse_tatienneFazlalıklarınız bel ve karın bölgesinde toplanıyorsa bölgesel korse modelleri ile istediğiniz görüntüye kolayca ulaşarak, kalıcı incelik sağlayabilirsiniz.

korse_belbasenBasen bölgeniz sizi rahatsız ediyorsa bölgesel ağırlıklı korse ile basenlerinizi daha sıkı ve şekilli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Korse_gogusGöğüs bölgenizden memnun değilseniz göğüs büyültücü korse veya göğüs toparlayıcı korse  ile mucize bir görünüme ulaşabilirsiniz.

gunluk_korse1Doğumda alınan kilolar sonrasında vücudumuz toparlanmaya ihtiyaç duyar. Doğum sonrası korseler karın ve mide bölgesinde fazlalıkları gizler, doğum esnasında gevşeyen karın kaslarını sıkıştırarak vücudun en ideal halini almasını sağlar. Bu tür korseler düzenli giyildiğinde kalıcı incelik sağladıkları için forma girmenizi kolaylaştırırlar.

korse_basenKalçasının küçüklüğünden veya düşüklüğünden yakınanlar için popo kaldırıcı ve büyütücü korseler imdada yetişir. Bu korseler kalçaların doğal bir şekilde daha kalkık ve iri görünmesini sağlar.

Korse_ameliyatsonrasiHayatta en önemli şey sağlık. Toparlayıcı özelliği sayesinde ameliyat sonrası korseleri operasyonların ardından oluşabilecek ödemli bölgelerin iyileşmesine büyük fayda sağlar.

korse_modaKorseler modaya da yön verir. Birbirinden değerli tasarımcılara ait korseler podyumlarda her zaman kendine özel bir yer bulur. Ceketinizin veya düğmelerini açık tuttuğunuz gömleğinizin altına giyeceğiniz moda korseler şıklığınızı tamamlar.

Korselerin yaşı yoktur, bedeninize uygun seçtiğiniz bir korse size uzun yıllar arkadaşlık eder. Bu mucize ürünü satın almadan önce bedeninizi dikkatlice inceleyip, kararınızı ona göre vermenizde fayda var.

Son olarak korsenizi kullandıktan sonra kuru temizleme veya elde yıkama yöntemi ile temiz bir şekilde saklamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

Her ihtiyacınıza cevap verecek korse çeşitleri için Vedette Korse mağazamızı ziyaret edin.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK