“Kıyafet Seçimi”ni Kolaylaştıracak Öneriler

“Kıyafet Seçimi”ni Kolaylaştıracak Öneriler

BİNLERCE KIYAFETİN ARASINDAN BİRİNİ SEÇMEK İSTİYORUM

İsterse kocaman bir dolabımız olsun yine de sabahları kıyafet seçmek, kıyafetleri kombinlemek hatta sonradan bir kıyafete uygun bir ayakkabı bulmak atomu parçalamaktan daha zor geliyor. Bugün sizler için bu dolap karşısında kıvranmalarınızı azaltmak için bazı ipuçları vermeye çalışacağım. Umuyorum ben dahil birçok kadın bu önerilere kulak verir de, Tom’u görmüş Jerry gibi yatağından fırlamak zorunda kalmaz!

Kıyafet seçimi: 1. Adım

Öncelikle birincil tavsiyem kıyafetlerinizi, takacağınız takılara kadar geceden ayarlamak. Böylece sabah bize huzurla giyinme işi ve makyaj kalır.

Kıyafet seçimi: 2. Adım

Dolabınızda banko parçalar bulundurmak da işe yarıyor. Siyah tişört, beyaz gömlek, siyah pantolon gibi kıyafetler sabahları hiçbir şey bulamadığınızda ya da aceleyle evden çıkmanız gerektiğinde her parçayla kolaylıkla kombinlenebilir. Böylece daha afyonumuz patlamamış, kahvemizden bir yudum almamışken bir de ne giyeceğim derdiyle uğraşmayız.

 Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VG-beyaz-gomlek-modelleri BİNLERCE KIYAFETİN ARASINDAN BİRİNİ SEÇMEK İSTİYORUM

Kıyafet seçimi: 3. Adım

Benim için de çok zor bir öneri ama dolabımızı düzenli tutmamız dolap başında oyalanma sürenizi ciddi anlamda azaltacaktır. Pantolonlarınız bir tarafta, bluzlarınızı bir tarafta durursa sabah sabah bir de yığınların içerisinden kıyafetlerinizi çıkarmakla uğraşmak, samanlıkta iğne aramaya benzeyebilir. Belki iğne bile samanlıkta bulunur ama bizim aradığımız kıyafeti bulmamız gerçekten zor olabilir.

 VG-siyah-pantolon BİNLERCE KIYAFETİN ARASINDAN BİRİNİ SEÇMEK İSTİYORUM

Kıyafet seçimi: 4. Adım

Dolabınızı fazlalıklardan arındırmanız da son derece önemli. Aylardır giymediğiniz hatta yüzüne bile görmediğiniz, “Ben bunu ne zaman aldım yaa” dediğiniz kıyafetlerin dolabınızı her açtığınızda size göz kırpıp kafanızı karıştırmalarına izin vermeyin. Son zamanlarda hiç giymediğiniz kıyafetleri çıkarın dolabınızdan ve rahatlayın. Nasıl olsa açılan boşluklara yeni kıyafetler gelecektir 😉

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK