Kız Çocuk Anneleri İçin Çifte Şıklık Önerileri

Kız Çocuk Anneleri İçin Çifte Şıklık Önerileri

KIZ ÇOCUK ANNELERİNE ÇİFTE ŞIKLIK ÖNERİLERİ

Çocukluğunuzdaki bayramları hatırlıyor musunuz? Dağıtılan şekerler, topladığımız harçlıklar ve yepyeni bayramlık kıyafetlerle büyük bir heyecan kaynağıydı. Bugün de sizin çocuğunuz için durum aynı.

Özellikle de kız çocuk anneleri bu heyecanı çok iyi bilirler. Kurban bayramı yaklaşırken yeni bir heyecanın da zamanı geliyor. Peki hem kızını, hem de sizin için bu bayramda çifte şıklık yaşamaya ne dersiniz?

İşte sizin için derlediğimiz ve çifte şıklığınızı garanti edecek kombinler…

Siyah: Daima Şık

Siyah pek bayram rengi olmasa da, şıklık denince akla ilk gelen renklerden biri. Üstelik kızınız ve sizin için seçtiğimiz bu siyah elbiselerle, dilediğiniz aksesuar, çanta ve ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah rengin en büyük avantajı bu olsa gerek, öyle değil mi?

 

Değişik Kombinler

Yok, o kadar da bir örnek olmayalım diyorsanız, o zaman kendiniz için düz renk bir elbise seçebilir, kızınıza da aynı tonlarda çiçekli bir model alabilirsiniz. Kız çocuklar için çiçekli çocuk elbiseleri ise aklınıza gelebilecek neredeyse her renkte var.

 

Pembe Olmazsa Olmaz

Nedense kız çocuklarının en sevdiği renktir pembe. Bayramda pembe giyeceğim diye tutturan bir kızınız varsa onu kırmak olmaz. Fakat onunla uyumlu bir kıfayet seçmek bu kez sizin için zor olabilir. Özellikle de kendi gardrobunuzda çok fazla pembe yoksa kızınızla nasıl uyum sağlayacağınızı kestirmeniz güç olabilir.

Neyse ki çözümü var… Pembe bir pantolon üzerine şık bir bluzle hem kızınızın gönlüne hitap edebilir, hem de diğer anne-kızlar arasında gözde ikili haline gelebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK