Kız Çocuk Mayo Trendleri

Kız Çocuk Mayo Trendleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, deniz kum ve güneş üçlüsünün keyfine varacağımız tatiller yaklaşıyor & keyifli hazırlıklar yapmamız gerekiyor :). Güneşin sıcaklığını hissettirdiği yaz mevsiminde hem serinlemek, hemde huzur bulmak için birkaç günlüğüne de olsa bir yerlere kaçmak şart. Huzur bulmak söz konusu olduğunda ailemizle yapılan tatillerin keyfini başka planlarda bulmak çok zor 🙂 Çocukla tatile gideceksek, bu hazırlıklar daha da önem taşıyor.
Tatile çıkmadan önce planlı bir hazırlık süreci, tatilde karşılaşabileceğiniz beklenmedik problemlerin önüne geçmenize yardımcı olabilir. Çocuklarımız için yapacağımız hazırlıkların başında, plaj giyimi gelmektedir. Tatile gitmeden önce kız çocuklarınız için hazırladığımız denizde ve havuzda rahat hareket etmesini sağlayacak mayo modellerini inceleyebilirsiniz:

Kız Çocuk Mayo Modelleri:
Kız çocuk mayolarını seçerken dikkatli olmanız gerekmektedir. Çocuklarınıza mayo giydirdiğinizde sıkmaması ve çocuklarınızın rahat etmesi önemlidir. Kız çocuk mayoları; etekli, yüzücütipi bikini yada boyundan bağlamalı gibi farklı şekillerde tasarlanabilinir.

Mayo: Mayo denildiğinde akla gelen sırtı bele kadar açık, askılı mayolardır. Kız çocuk mayo modelleri arasında en çok tercih edilen bu tipteki mayolardır. Etekli mayo: Etekli mayolar, mayo tasarımın bel kısmına eklenen bir etekle hareket kazandırılan mayo modelleridir. Yetişkin kadın mayo modellerinde olduğu gibi etek eklentisi kız çocuk mayo modellerinde de ayrı bir hava katmaktadır.

Kız Çocuk Mayo Modelleri

En Trend Kız Çocuk Mayo Modelleri

 

Yüzücü Mayo: Yüzücü mayoları göğüs kısmı boyuna kdar kapalı sırtı halter kesimli mayolardır. Yüzücü mayolarının özellği vücudun aerodinamik yapısıyla uyumlu olduklarından su içerisindeki hareket kabiliyetini artırmaktadır. Şortlu mayo: Şortlu mayolar alt kısmı slip şeklinde değil sort şeklinde olan mayo türleridir. Bacağın üst kısmını saran şortlu mayolar, farklı kesimleriyle sportif bir duruşa sahiptir.

Lacivert Kız Çocuk Yüzücü Mayo Modelleri

Kırmızı Kız Çocuk Yüzücü Mayo Modelleri

 

Kız çocuk mayolarını, fırfır, püskül gibi detaylarla da süsleyerek hareket kazandırabilirsiniz. Kız çocuklarınız için alacağınız mayoları birçok çocuk mağazalarından bulabileceğiniz gibi, bizlerin çocuklarımız için tercihi olan Defacto’dan da en kaliteli ve trend yüzlerce çeşit arasından uygun fiyatla alabilirsiniz.
Keyifli alışverişler 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK