Koyu Renk Ruj Sürebileceğiniz Zamanlar

Koyu Renk Ruj Sürebileceğiniz Zamanlar

KOYU RENK RUJ SÜREBİLECEĞİMİZ ZAMANLAR

Koyu renk ruj sürmek bazı kadınlar için cesaret isterken, bazı kadınlar için son derece normal bir olaydır. Ama şöyle bir gerçek var ki koyu ruj birçok makyaj malzemesinin yapamadığı kadar farklı bir hava katıyor insana.

Siz, koyu renk rujları kullanmaktan çekinen biriyseniz sizler için bu ürünlerin sürülebileceği zamanları hatırlatmak isteriz. Emin olun buralarda koyu renk bir ruju kullanmaktan çekinmemelisiniz…

Koyu renk ruj ne zaman sürülür?

Gözlükler göz makyajımızı gölgeliyor

Öyleyse geriye tek seçenek kalıyor. “Hayır, allığı çok sürmüyoruz tabiki.” Koyu renk bir ruj sürüyoruz. Böylece dikkati dudaklarımıza veriyoruz. Özellikle yüzünün dörtte ikisini güneş gözlüğü ile kapatanlara bunun çok yakıştığını ve hatta gerekli olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

 VG-koyu-renk-ruj-cesitleri KOYU RENK RUJ SÜREBİLECEĞİMİZ ZAMANLAR

Yemekte, davette, özel günlerde

Malum yaz mevsimi düğün demek, nişan, sünnet, kokteyl, davet demek. Neredeyse haftanın 3-4 günü bir davete katılıyorsak ve elbiseye para vermekten bıkkınlık geldiyse, koyu bir makyaj ve ruj bizi yeni bir elbise almaktan bile kurtarabilir.

 VG-kirmizi-ruj KOYU RENK RUJ SÜREBİLECEĞİMİZ ZAMANLAR

Kendi düğünümüzde de kullanmayacaksak…

En mutlu olduğumuz gün, kendimizi çok güzel hissetmek isteriz. “Bunun koyu renk rujla ne alakası var?” diyenlere, tek kelime ile “özgüven” diyebiliriz. Gelin  olarak gecenin en dikkat çeken ismi olabiliriz. Tabii kardeşimiz bizden daha abartılı giyinmediyse… Kardeşlerimiz öyle giyinmez herhalde.

Giyinmemeli.

Giyinmeyecek! Yani giyinmemesi kardeşlerimizin ruh sağlığı açısından daha iyi olur…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK