Kadın Oje Tırnak Aksesuarları

Kadın Oje Tırnak Aksesuarları 7 farklı mağazada 1552 ürün bulundu.
Marka
 • (73)
 • (106)
 • (57)
 • (146)
 • Golden Rose (326)
 • (51)
 • (84)
 • (117)
 • (70)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Maybelline
Maybelline Oje - Color Show 107 Watery Waste 6,00 TL 4,99 TL
%16 İNDİRİM
Maybelline
Maybelline Oje - Color Show 649 Clear Shine 5,99 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Maybelline
Maybelline Oje - Color Show 554 Levander Lies 6,00 TL 4,99 TL
%16 İNDİRİM
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Golden Rose
Golden Rose Rich Color Oje 138 3,80 TL
Dolce & Gabbana
OJE 99,00 TL
Note
Note Icon Oje 527 2,90 TL
Michael Kors
Michael Kors Oje - Nail Lacquer Paradise 67,00 TL 49,99 TL
%25 İNDİRİM
Sally Hansen
Sally Hansen Oje - Xtreme Wear Nail Color Siyah 074170346541 15,00 TL 10,99 TL
%26 İNDİRİM
Catherine Arley
Catherine Arley Red Love Nail Lacquer / 01 - 63 2,50 TL
Pastel
Pastel Nude Oje 750 3,15 TL
Maybelline
Maybelline Oje - Color Show 553 Purple Gem 5,99 TL
Ciaté
OJE 44,00 TL
Sally Hansen
Sally Hansen Oje - Complete Salon Manicure No: 610 Red Zin 25,00 TL 19,99 TL
%20 İNDİRİM
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Dior
Dior Oje KADIN 107,00 TL
Pastel
Pastel Nude Oje 754 Naked 10,90 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
China Glaze
China Glaze 716 - Strawberry Fields 18,00 TL
Beymen Club
Yves Saint Laurent Oje 95,00 TL
Golden Rose
Golden Rose Paris Nail Lacquer No:131 2,25 TL
Note
Note Enamel 25 French Rose Oje 2,90 TL
Sally Hansen
Sally Hansen Han - Flirt - Işıltılı Bordo 9,60 TL
Kalyon
Kalyon Tırnak Ojesi 201 4,37 TL
Maybelline
Maybelline Oje - Color Show 77 Nebline 6,00 TL 4,99 TL
%16 İNDİRİM
Golden Rose
Golden Rose Fantastik Color Nail Lacquer Oje -157 4,13 TL
Dolce & Gabbana
OJE 99,00 TL
Burberry
OJE 66,00 TL
Sally Hansen
Sally Hansen Csm - Green Tea- 5'Li Etkili Oje - Açık Cam Göbeği 15,55 TL
Flormar
Flormar Passionate Dots Nail Enamel Pd03 Oje 4,41 TL
Maybelline
Maybelline Vao Color Show Nu 6 Bubblicious 10,90 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Note
Note Icon Oje 513 2,50 TL
Note
Note Enamel 56 Image 2,50 TL
Catherine Arley
Catherine Arley Red Love Nail Lacquer / 01 - 29 2,50 TL
Golden Rose
Golden Rose Paris Oje Summer Collection 252 2,25 TL
Pastel
Pastel Oje 12 2,90 TL
Kalyon
Kalyon Tırnak Eti Temizleyici 12Ml 5,75 TL
Mavala
Mavala Mini Color Oje 248 - Burgundy - 48 25,88 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Beymen Club
Ciate Oje 44,00 TL
Golden Rose
Golden Rose Paris Oje Summer Collection 251 2,25 TL
Kalyon
Kalyon Tırnak Ojesi 204 4,37 TL
Flormar
Flormar Quartz Oje 60 4,37 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Catherine Arley
Catherine Arley Red Love Nail Lacquer / 01 - 36 2,50 TL
Chanel
Chanel Oje - Le Vernis Rouge Longwear Nail Colour 727 Lavanda 104,00 TL 89,99 TL
%13 İNDİRİM
Beymen Club
Ciate Oje 44,00 TL
Alix Avien
Alix Avien Oje - 323 11,89 TL
Catherine Arley
Catherine Arley Red Love Nail Lacquer / 01 - 43 2,50 TL
Chanel
Chanel Oje - Le Vernis Rouge Longwear Nail Colour 643 Desirio 104,00 TL 89,99 TL
%13 İNDİRİM
Note
Note Enamel 70 Violet 2,50 TL
Note
Note Icon Oje 511 2,50 TL
Chanel
Chanel Le Vernis Nails 455 Lotus Rouge 104,01 TL
Defacto
Oje 2,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Diego Dalla Palma Oje KADIN 37,00 TL

Oje Seçimi ve Ojeler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

El ve tırnaklarımızın bakımı, güzelliği bizim toplam güzelliğimizin önemli bir parçası. Bu konuda konuşabileceğimiz pek çok bakım ürünü var tabi ama öyle sanıyoruz ki el ve tırnak bakımının ve güzelliğinin en önemli başlıkları arasında üst sırada oje yer alıyor desek, sizin de buna bir itirazınız olmaz.

Son derece renkli bir dünyayı konu alıyoruz bu yazımızda. Ojeler belki uzun yıllardır varlar ama hala kendilerini yenilemeyi başarıyorlar. Bizim de bu alanda yapılan yeniliklerden, trendlerden geri kalmamamız gerekiyor.

Belki tam bir klasikçisinizdir. Mesela 20 yıldır aynı markanın tam olarak aynı renk ojesini her gün kullanan ve bundan asla vazgeçmeyenleriniz olduğunu biliyoruz. Belki de tamamen değişiklikten yana birisinizdir. Evinizde kaç renk oje olduğuna bakmaksızın sürekli yeni renkler satın alıyor ve bunları deniyorsunuzdur. Kim bilir? Önemli olan, ellerinizin bakımına ve güzelliğine gösterdiğiniz özen. Kadın şıklığının ve zarafetinin önemli bir kısmını da ellerinizin güzelliğinin ve zarafetinin oluşturduğunu unutmamalısınız.

Günün her anında, gittiğimiz her ortamda, giydiğimiz her kombinle güzel ve bakımlı görünmenin önemli aşamalarından biri olan el ve tırnak bakımı ve güzelliği konusunda başarılı olmak oldukça önemli bir konudur.

Kolay Oje Sürme Teknikleri

Bazıları oje sürme konusunda doğuştan yetenekli olabiliyor. Alevli bir dedikodunun arasında ne ara hallettiğini anlamadığımız bir şekilde pıt pıt tırnaklarını renklendiriveren arkadaşlarınız vardır mutlaka. Ya da kim bilir, belki siz de onlardan birisinizdir.

Eğer değilseniz ve oje sürmeyi de bir türlü öğrenemedim diyenlerdenseniz, o zaman size bazı tavsiyelerimiz olacak. Vereceğimiz bazı tavsiyelerle bu süreci sizin için daha kolay hale getirmeye çalışacağız. Gelin, okuması ve akılda tutması kolay olsun diye madde madde sıralayalım önerilerimizi. Buyurun, başlayalım.

 • Oje sürmeye başlamadan önce tırnaklarınıza baz kullanmanız ilk tavsiyemiz olacak. Malum, oje renkleri arasında en zor olanlar koyu renklerdir. Hemen, tırnak uzundan dökülüverirler, kolay çizilirler. Daha kısa dayanırlar. Bunun yanı sıra da çıkarmak istediğinizde tırnaklarda leke bırakırlar. Eğer koyu renkli ürünleri kullanmadan önce baz sürerseniz, hem ojelerinizin daha kalıcı olmasını sağlarsınız, hem de leke bırakmasını önlersiniz. Bu sayede sizin için oje sürme ve çıkarma süreçleri daha kolay olur. Eğer özellikle sık sık renk değiştirmeyi seviyorsanız, farklı renklerin peş peşe uygulanması biraz sorun olabiliyor biliyorsunuz. Özellikle koyu renklerden sonra açık renk kullanmak, öncekinin izlerini kapatmadığı için problemli olabiliyor. Bu açıdan baz sürmek, sizi bu konuda da rahatlatacaktır.
 • Oje sürme teknikleri hakkında vereceğimiz ikinci ve bize sorarsanız en önemli tavsiye, fırçayı şişeden çıkarırken, fırçayla birlikte tırnaklarına taşıyacağınız ürün miktarı. Fırçanıza ne kadar oje aldığınız, o sürme seansının ne kadar başarılı geçeceği konusunda en belirleyici faktördür. Burada tam kararında bir miktar almanız gerekiyor. Çok alırsanız, dağılır ve sürmesi ve hatta zapt etmesi zorlaşır. Eğer yeterli miktardan az alırsanız, bu kez tırnağınızın üzerinde katmanlara neden olursunuz. Orta karar alarak sürme işlemlerini ideal bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Oje sürme işleminiz bittikten sonra, kurutun, kurutma işleminiz bittikten sonra da tırnaklarınızın üzerine tekrar baz sürün. Oje sürme tekniklerinin bir diğer önemli aşaması da budur. Bu sayede oje renklerinizin daha canlı görünmesini sağlayabileceğiniz gibi, özellikle desenli oje, şekilli ojeler, french oje ve süsleme gibi katmanlı sürüşler söz konusu olduğunda bu katmanları korumak için de işinize yarar. Aynı zamanda kalıcılık ve uzun süre kullanım için de idealdir.
 • Oje öncesinde ve sonrasında kullandığınız bazı, tırnaklarınıza tek başına da uygulayabilirsiniz. Böylece tırnaklarınız hem daha bakımlı hem de daha parlak görünür.

Ojeleri çok seviyor ve her gün sürmek istiyor olabilirsiniz. Fakat tırnaklarınızı dinlendirmediğiniz takdirde tırnaklarınız sararacaktır. Bunu unutmamalıyız. Eğer haftada 5 gün oje sürüyorsanız, 2 gün de dinlendirmeyi denemelisiniz. Tırnaklarınızı ne kadar çok dinlendirir ve bakımını yaparsanız o kadar canlı ve sağlıklı görünür.

Takma Tırnak

Biliyoruz ki herkes tırnak uzatamıyor ya da istedikleri kadar canlı ve sağlıklı tırnaklara sahip olamayabiliyor. Ya da çoğu zaman tırnaklarımıza istediğimiz şekli veremebiliyoruz. Hal böyle olunca da bazı özel günlerde desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Takma tırnak bu konuda en önemli yardımcımız. :)

Takma tırnaklar hakkında pek çoğumuzun ön yargıları olan da var, kullanmadan duramayanlar da. Kimisi doğla bulmazken, kimisi kullanışlı bulmuyor takma tırnakları. Fakat bu alanda geliştirilen yeni ürünler doğallık, kullanım kolaylığı ve kalıcılık konusunda epeyce ilerlemiş durumda.

Biz, takma tırnakların denenmeye değer olduklarını düşünüyoruz. :) Takma tırnaklar hakkındaki önyargılarınızdan kurtulun ve ihtiyaç duyduğunuz anlarda çekinmeden kullanın.

Süsleme

Son zamanların tırnak trendlerinden biri de süslemeler. Nail art olarak karşımıza çıkan bu rengarenk, desen desen süslemeler herkesin ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Oje çeşitleriyle pek çok süslemeyi yapmanız mümkün aslında. Nasıl ki french uygulamasını başarılı bir şekilde tırnaklarımıza uyguluyoruz, farklı süslemeler için de aynı şey geçerli olabiliyor çoğu zaman. French yapmayı zor bulanların işini kolaylaştırma amaçlı tasarlanan minik tırnak bantlarına sahip olarak kusursuz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Klasik ojelerin dışında kendinden desenli olan ojeleri de unutmamak gerek. Kendiliğinden desen bırakan desenli ojeler ikinci seçenek. Siz de desenli ojeleri kullanarak tırnaklarınıza desen uygulayabilirsiniz. Alışveriş listenizde desenli ojelere yer vermeyi ihmal etmeyin. :)

Ve bir de şekilli ojeler var. Nail art dediğimiz tırnak sanatı işte tam olarak bu ürünlerle başlıyor. İçinde yer alan minik minik şekillerle bize canlı tırnaklar sunan şekilli ojeler, değişiklik aradığınızda size bir alternatif sunuyorlar. Bu şekilleri tırnağınıza kolayca uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oje çıkartmasını alıp tırnağınıza yapıştırmak. :)

Oje alırken dilediğiniz rengi seçebilir, dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Önemli olan, ruh halinize ve üzerinizdeki kıyafetlere göre uygun oje çeşitlerini kullanabilmek.

El ve tırnak bakımınızın görüntünüzü önemli oranda etkilediğini unutmayın. Çok şık bir kombin de giyseniz, elleriniz ve tırnaklarınızın rengi kombininize uyum sağlamıyorsa eksik kalırsınız.

Sadece oje ile el bakımı olmayacağını söylemiştik. Günlük olarak el bakımı için gerekli olan kremlerinizi sürmeyi ihmal etmemelisiniz.

Manikür ve pedikür sizin için düzenli bir bakım aracı olabilir. Ancak siz de zaman zaman suda dinlendirerek, besleyici ve onarıcı ürünler sürerek ey ve ayak bakımınıza ve güzelliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Oje çeşitleri ve Oje Fiyatları

Rengarenk, cıvıl cıvıl oje çeşitleri sizi de canlandıracak. Gideceğiniz ortama, giyeceğiniz kombine, o günkü ruh halinize göre seçimler yapabileceğiniz ciddi sayıda seçeneğiniz bulunuyor. Oje fiyatları tahmininizden daha çok çeşitlilik gösteriyor. Siz yine de aklınızdaki bütçeye göre bir seçimi kolayca yapabilmek istiyorsanız fiyat filtrelerimizden yararlanabilirsiniz.

VitrinGez'de, Alix Avien, Beymen Club, Burberry, Christian Dior, Dior, Flormar, Golden Rose, Maybelline, Note, NYX, Pastel, Sally Hansen ve Yves Saint Laurent gibi markaların ürünlerini ve pek çok renk seçeneğini bir arada bulabilirsiniz.

Online olarak oje, takma tırnak ve süsleme ürünlerini satın alabileceğiniz mağazalarımız; ÂLÂ TESETTÜR, Beymen, Beymen Club, Bizde Uygun, Boyner, DeFacto, D&R, Flormar, Hepsiburada, Lidyana ve Tozlu.

Keyifli alışverişler. :)