Kadın Takma Tırnak

Kadın Takma Tırnak 11 ürün bulundu.
Marka
 • (3)
 • (2)
 • (1)
 • (3)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Nailene
Nailene So Natural French Takma Tırnak - 71003 29,23 TL
Nailene
Nailene Sheer Pembe Short Takma Tırnak Kiti 16,05 TL
Fing'rs Prints
Fing'rs Prints Takma Tırnak Cameo Appearance 31046 27,40 TL
Lionesse
Lionesse A-78 Takma Tırnak French 15,03 TL
Nailene
Nailene French Finish Medium Takma Tırnak Kiti 14,99 TL
Tarko Lionesse Takma Tırnak M-71 17,25 TL
Kiss
Broadway Nails Takma Tırnak Çıkartıcı 36,00 TL
Kiss
Broadway Jet Dry Nail Glue Takma Tırnak Yapıştırıcısı 3G 20,90 TL
Fing'rs Prints
Fingr's Prints Takma Tırnak- Wrap Star- 31041 24,28 TL
Fing'rs Prints
Fing'rs Prints Takma Tırnak Look Polished 31031 27,40 TL
KullanAtMarket Kırmızı Takma Cadı Tırnağı 11,90 TL

Bakımlı Kadınların Görüntüsüne Dikkat Ettiklerinden: Tırnaklar

Kadınlar için tırnaklar ayırt edici bir unsurdur ve güzel, uzun tırnaklarına oje süren kadınların ne kadar hoş bir görünüme sahip olduğunu hepimiz biliriz. Tırnaklarına değişiklik isteyen kadınların ise yardımına takma tırnak modelleri yetişiyor. Takma tırnak fiyatları oldukça ucuz ve uygun fiyattalar.

 

Takma Tırnak Modelleri

French tırnak, siyah, kırmızı,beyaz, mavi, bordo, pembe gibi veya her renkte karışık tırnak modelleri sizi bekliyor. Eğer içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak istiyorsanız bir birinden eğlenceli renklerdeki en iyi ve en güzel takma tırnak modelleri sizlerle. Takma tırnakları genelde tırnak yeme alışkanlığı olan veya tırnak yapısı istediği gibi olmayan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Çok güzel tırnaklara sahip kadınlar bile bazen bakımlı olmak isteyip sürekli zaman bulamayınca takma tırnaklar onlar için harika birer alternatif oluyor. Tekli tırnak satılabildiği gibi aynı zamanda yirmi dört hatta yüz setli tırnaklar bile satılmaktadır. Kadınların vazgeçilmezi olan french'li modeller tabi ki her zaman gözde. Hem iki saat kurumasını beklemeden hemde etrafa bulaştırmamak için eşyaları tutamama derdine son vermek istiyorsanız takma tırnak modelleri aradığınız şey. Kendi rengi olanlar veya rengarenk olanlar yada desenli ve taşlı takma tırnak modelleri ellerinize ulaşmayı bekliyor.

 

Nasıl Takılır?

Online satış sitemizden elde edeceğiniz takma tırnaklarınızı japon yapıştırıcısı ile basitçe tırnaklarınıza yapıştırabilirsiniz. Çıkarma işlemi ise çok daha basit. Sadece biraz ılık su ve asetonu karıştırıp tırnaklarınızı içinde kısa bir süre bekletmeniz yeterli olacaktır. Yapıştırıcının etkisinin azalması için bir takma tırnağı taktıktan sonra en az bir veya iki gün elinizde kalması daha sonra çıkma işlemini kolaylaştıracaktır. Takma tırnaklar artık modern giyimin bir parçası olmuş durumda. Bu senelerde özellikle gelin adaylarının beyaz taş ve beyaz çiçek süslemeli takma tırnakları tercih ettiğini görmekteyiz. Yani anlayacağınız çeşit bol istediğinizi seçip kendi kombininizi ve kendi tarzınızı yaratıp hoş bir görünüme sahip olabilmeniz çok kolay. Online satış sitemizden istediğiniz ürünü seçin ve kredi kartınızla kolayca ödeyin. Kargoyu dert etmenize hiç gerek yok çünkü kargo bedava. Evet yanlış okumadınız sizlere ücretsiz kargo sunuyoruz. Dahası var! Kampanyalar bölümünü sürekli takipte kalın ve zaten uygun fiyattaki ürünleri indirimler sayesinde daha ucuza alın. Alışveriş için en güzel yerde yani online satış sitemizdesiniz.

 

El Bakımında ve Şıklıkta Yardımcı: Takma Tırnak

 

Merhaba hanımlar. Bu yazımızda bir çoğumuz için soru işareti olan bir konuyu netleştirmek istiyoruz. Biliyorsunuz, çoğumuz için takma tırnaklar büyük bir muamma. Bununla ilgili son gelişmelerden sizi haberdar etmek, siz bu konuyla ilgilenmeyeli neler değişmiş bir anlatmak ve her zaman olduğu gibi vereceğimiz önerilerin yanı sıra sunduğumuz ürünlerle de alışverişinizi kolaylaştırmak üzere yine buradayız.

 

Hem edindiğimiz izlenimlerden ve aldığımız duyumlardan hem de kendi deneyimlerimizden yola çıkarak, diyebiliyoruz ki, biz kadınların çoğu takma tırnak denen üründen haberdar, ancak kullanmaya pek yanaşmıyor. Tırnak bakımı ve pırıl pırıl görünen tırnakların kadın zarafetinin önemli kısmı, bu açık. Ancak takma tırnak çeşitleri hakkında bazı ön yargılarımız olduğu da bir gerçek. Ne yapmalı diye düşündük ve bu konuda biz dosya hazırlamanın hem kendimiz hem de kadın ziyaretçilerimiz için yararlı olacağına karar verdik. Gelin, işe çoğumuzun paylaştığı ön yargıları bir tanımlamakla başlayalım.

 

Takma Tırnaklar hakkındaki genel yanılgılar:

 

 • Çok yapay görünmesi

 

Evet, çoğumuz, takma tırnak modellerinin yapay, hatta çok yapay bir görüntü yarattığını düşünürüz. Tırnak bakımı konusunda ya da tırnaklarının nasıl göründüğü konusunda ekstra hassas olanlarımız bile hala bu fikre saplanmış durumda. Biliyoruz, güzel görünmenin en önemli yanlarından biri yaptığımız saçın veya makyajın, tüm hareketlerimizin olduğu gibi tırnaklarımızın da doğal görünmesi. Yapay görünen her şeyin olduğu tırnaklarımızın da yapay görünmesinin güzelliğimize gölge düşüreceğine inanırız. Tamam, bu doğru. burada yanlış olan bütün takma tırnakların kesin yapay görüneceği düşüncesi. İlk önyargımız bu. Şimdi ne yapıyoruz? İşe önce bu önyargıdan kurtulmakla başlıyoruz.

 

 • Bizi yarı yolda bırakması

 

Evet, ikinci en önemli problem, ya da tehdit diyelim. O da taktığımız tırnakların tam da en önemli anlarda yapıştırdığımız yerden çıkması ve bizi başlıkta da söylediğimiz gibi yarı yolda bırakacak olması. Bu geçmişte pek çok kadının  başına gelmiş olsa gerek ki, hiç takma tırnak kullanmamış kadınların bile bu konuda ciddi bir fobileri var. Tamam, geçmişte kadınların böyle kötü anıları olmuş olabilir. Ama bu artık her soruna çözüm üreildiği günümüz de sizin de bu sorunla karşılaşacağınız anlamına gelmiyor. Gelin kaldıracağımız ikinci ön yargı da bu olsun.

 

 • Çıkarırken tırnağıma zarar vermesi, kalıntı bırakması

 

Bu konu takma tırnak çeşitlerinin kendisi ile değil, daha çok bu ürünleri yapıştırırken kullanacağınız yapıştırıcı ile ilgili bir durum. Size bu sorunu yaşatmayacak yapıştırıcılar mevcutken siz kendi bildiğiniz, tam da endişe ettiğiniz sonuçları yaratacak yapıştırıcılar kullandığınız sürece bu sorun hâlâ var. Ama eğer, doğru yapıştırıcı ürünleri kullanırsanız. Bununla ilgili sorun yaşamayacağınızı bilmelisiniz. E bu bilgi de bu konudaki üçüncü önyargımızı ya da yanılgımızı ortadan kaldırmaya yetmeli diye düşünüyoruz. Hadi bakalım. Bu da çöp sepetine.

 

Evet, takma tırnak çeşitleri hakkındaki önyargılarımızdan kurtulduğumuza göre – ki biz kurtulduğumuzu var sayıyoruz – şimdi bu yanılgılardan bağımsız bir noktada duran takma tırnak modellerini gözden geçirmeye ve bu konuda tavsiyeler vermeye geçebiliriz.

 

Takma Tırnak Hakkında Tavsiyeler

 

Takma tırnak satın almak istiyorsunuz ama hala bunun sizin için doğru bir seçim mi olduğuna karar veremiyorsunuz diyelim. Tamam. Biz size bu konuda bir karar vermeniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. İşe neden takma tırnak satın almak istediğiniz sorusu ile başlayalım dilerseniz.

Yani buna neden ihtiyacınız var?

 

 • Tırnaklarınız güçsüz olduğu için uzatamıyor olabilirsiniz.
 • Protez tırnak bir çözüm olarak aklınıza yatmamış olabilir.
 • Protez tırnak ekonomik olarak size uygun gelmemiş olabilir.
 • Tırnak bakımı konusunda ellerinize yeterli özeni göstermediğiniz bir dönemde araya özel bir gün sıkışmış olabilir.
 • Yaptırdığınız ya da kendinizin yaptığı tırnak bakımı özel bir gün için size yeterli gelmemiş olabilir.

 

Sebebiniz bunlardan biri, ya da bunların tamamen dışında olabilir. Takma tırnak satın almak için sebebiniz her ne olursa olsun, mutlaka haklı bir sebeptir diyoruz ve size bu konudaki önerilerimizi sıralamak istiyoruz.

 

Tırnak Desenleri

 

İlk ve en önemli konumuz, tırnak desenleri olacaktır. Çünkü gideceğiniz ortam, seçtiğiniz kıyafet, saçınız, ruh haliniz gibi tıpkı tırnak desenleri de genel görünümünüz için önemli bir etkendir. Mesela, düz renkli tırnak desenleri daha sade ya da ağır diye tabir edebileceğimiz bir kombin için uygunken, birden fazla renkli tırnak desenleri size daha dinamik ve eğlenceli kombinlerde eşlik edebilir. Desenli bir ürün seçiyorsanız, giysilerinizin rengi ile uyumuna özen göstereceğiniz gibi teninizin rengi ile uyumuna da dikkat etmelisiniz. Nasıl ki oje seçerken yalnız giysilerimizin değil, tenimizin de rengine uyumlu renkleri seçiyoruz, burada da aynı durumun geçerli olduğunu unutmuyoruz.

 

Tırnak Süslemeleri

 

Protez tırnaklar üzerine uygulanan tırnak süslemelerinin takma ürünler üzerine de uygulanabileceğini unutmayın. Bunu desenlerle karıştırmamak gerek. Desenli tırnak başka bir şeydir. Oysa tırnak süslemeleri tırnaklarınızı kişiselleştirmenin önemli bir yoludur. Dediğimiz gibi protez tırnaklar üzerine uygulanmasına alışık olduğumuz bu uygulamayı takma ürünler üzerine de uygulamak mümkün. Üstelik, tırnaklarınız takma olacağı için, protez ürünlere yapılan uygulamadan daha uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır size. Deneyebilirsiniz. Hatta kendinize bir tırnak süsleme seti alarak kendi yaratıcılığınızı bu işe katabilirsiniz. Zamanla ne kadar geliştiğinizi göreceksiniz.

 

French Takma Tırnak

 

Galiba asla modası geçmeyecek bu french adıyla anılan manikür cinsinin. Kuaförde bile her zaman en iyi şekliyle uygulanamayan bu manikür şeklini evde kendimizin yapamıyor olması çok doğal hanımlar. Eğer bunu kendinize dert ediyorsanız, etmeyin ve yalnız olmadığınızı bilin. Neyse ki french takma tırnak diye bir şey var bu konudaki ihtiyacımızı karşılamaya yetiyor. Ellerinde her daim aynı muntazamlıkta french manikür gördüğünüz kadınların ellerini bir kontrol edin. Bu işin altından french takma tırnak çıkabilir. Tavsiyemiz, french takma tırnaklara ihtiyaç halinde başvurmanız olacak. Tabi tırnak süsleme setlerinin sizin bu konuda kendinizi geliştirmenize yardımcı aparatları olduğunu da hatırlatmakta yarar var.

 

Son olarak, takma tırnak hakkında bir tavsiyemiz daha var, o da, takma tırnak çıkarma sıvısı. Eğer takma ürünlerden kullanıyorsanız, elinizin altında bir takma tırnak çıkarma sıvısı bulundurmanızda yarar var. Tabi tırnaklarınızı ılık suda bekletmek de size tırnaklarınızı kolayca çıkarma imkanı verir ama zaman kaybetmek istemiyorsanız, takma tırnak çıkarma sıvısı en temizi.

 

Takma Tırnak Modelleri ve Takma Tırnak Çeşitleri

 

Evet hanımlar, ellerimizin güzelliği ve estetiği için zaman zaman başvurduğumuz takma tırnak modelleri bize eskiye oranda hem çok daha kolay kullanım hem de daha çok seçenek sunuyor. Takma tırnak çeşitleri arasında seçim yapmak zor gibi görünse de aslında değil. Çünkü moda ve şıklık açısından ödediğimiz rakamlarla kıyaslanınca takma tırnak fiyatları bize daha gönlümüzce bir alışveriş yapma imkanı sağlıyor ne de olsa.

 

Web sitemizde Bizde Uygun, Flormar, Hepsiburada ve Modagram gibi mağazalarda satışa sunduğumuz, Fing’rs Prints, Kiss, Lionesse, Nailene, Nascita ve NPW markalarının son tasarım ürünlerini ve popüler ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.