KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLERLE KENDİNİZİ BAŞTAN YARATIN

KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLERLE KENDİNİZİ BAŞTAN YARATIN

Hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde değişikliklere ihtiyaç duyarız. Çünkü davranışlarımızda süreklilik ve rutin, bir süre sonra hayatımızı olumsuz olarak etkilemeye başlar. Ancak olumsuz etkileri en aza indirmek için, kendimizi iyi hissettirecek küçük değişikliklerle hayatımıza farklı bir yön verebilir ve bakış açımızı biraz olsun başka taraflara çevirebiliriz.

Şüphesiz ki, kadınları ve erkekleri kendilerini değiştirme konusunda bir araya getiren şey, her zamankinden farklı bir kokudur. Parfüm, kendinizi değiştirmenin ve hayatınızda yeni yönler keşfetmenin en keyifli hazlarını sunar. İster kadın olun ister erkek, sizlere sunduğumuz önerilerle kendinizi değiştirmenin en keyifli halini yaşayacaksınız!

Kadınlar İçin Parfüm

Kadınlar için stillerini tamamlamanın en kolay yolu aksesuarlardır. Tam da bu noktada karşımıza, her ne kadar kozmetik ürünü olsa da yarattığı etki sebebiyle aksesuara dönüşen parfüm çıkıyor. Eğer kendinizi değiştirmek ve tarzınızı yenilemek istiyorsanız, işe parfümünüzden başlayın. Her zaman kullandığınız parfümünüzü bir kenara bırakın ve yeni kokulara şans verin. Göreceksiniz ki, parfümünüzü değiştirerek bambaşka bir stilin sahibi olacaksınız.

 Sanal Toptan - New Jersey Parfüm- Vitringez Sanal Toptan - İstanblue Parfüm- VitringezSanal Toptan - Sensatica Cashmere Parfüm- Vitringez

Saç Boyası

Kadınlar için kendilerini değiştirmek adına en az parfüm kadar zahmetsiz ve etkili olan bir diğer unsur, saç boyasıdır. Hayatınıza dair küçük değişiklikler yapmak istediğinizde, saçlarınızın rengini değiştirerek hem yeni bir stilin sahibi olacaksınız hem de yeni tarzları keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız.

 Sanal Toptan - Akos Bakır Kumral - Vitringez Sanal Toptan - Akos Bakır Dore - Vitringez Sanal Toptan - 5 Akos Saç Boyası Açık Kestane - Vitringez

Erkek Parfüm

Parfüm, bir erkeğin kişiliğine ve zevklerine dair ipuçları vermesinin en kolay yoludur. Kullandığınız parfüm ve hoşlandığınız kokular, tarzınızı en etkili biçimde ortaya koyar. Bu nedenle, hayatınıza dair bir takım değişiklikler yapmak istiyorsanız, parfümünüzü değiştirmek oldukça radikal bir karar olacaktır. Yeni kokulara şans vererek tarzınızı bambaşka noktaya taşıyın.

Sanal Toptan - Red OneParfüm- Vitringez Sanal Toptan - Historia Parfüm- Vitringez Sanal Toptan -Class Parfüm- Vitringez

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK