Erkek Çocuk Sonbahar-Kış Kreasyonları Çok Şık

Erkek Çocuk Sonbahar-Kış Kreasyonları Çok Şık

KÜÇÜK DELİKANLILAR İÇİN SONBAHAR-KIŞ KREASYONLARI ÇOK ŞIK

Giyim sektörü artık, erkek çocuk giyim konusunda da çeşitliliği yakalamış durumda. Yani artık erkek çocuklar da giyim konusunda artık babaları kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Erkek çocuk modasında, sonbahar – kış sezonu için kahverengi, hardal rengi, siyah, gri, lacivert ve bordolar tercih ediliyor. Genellikle görmeye alışık olmadığımız şekilde tek desen ve minimal detaylar kullanılan erkek çocuk modası, her zamankinden daha şık görünüyor.

Erkek çocuk modasında bu sezon öne çıkan bazı ürünlere göz gezdirelim:

Erkek çocuk giyim trendleri

Uzun kollu tişörtlerin zamanı

Sonbahar sezonu, erkek çocukları ne çok sıcak tutacak ne de üşütecek, mevsimlik uzun kollu tişörtlerin tam zamanı. Renkli, yazılı, desenli modelleriyle öne çıkan bu ürünlerden, küçük yakışıklınız için edinmeyi ihmal etmeyin.

Bol ve rahat sweatshirt’ler

Soğukların başlamasıyla, sweatshirt’ler de raflara katlanıp koyuldu. Bu ürünler rahat ve bol tasarımıyla çocuğunuzun daha rahat hareket etmesini sağlarken, onu soğuktan da koruyacak. Özellikle spor kombinlerde estetiği ön planda tutan tasarımlara sahip bu yeni sezon sweat’leri sevmemek mümkün değil.

KÜÇÜK DELİKANLILAR İÇİN SONBAHAR-KIŞ KREASYONLARI ÇOK ŞIK
Soobe Erkek Çocuk Sweatshirt D.Royal
KÜÇÜK DELİKANLILAR İÇİN SONBAHAR-KIŞ KREASYONLARI ÇOK ŞIK
UZUN KOLLU TSHIRT, 5 YAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıcacık tutan kazaklar

Havalar soğumaya başladıkça, sweat’lerin yetmediği noktalarda imdadımıza yetişen kazakların erkek çocuk giyimi için önemli bir ürün. Bu sezon için tasarlanan kreasyonlarda, yine minimal desenler yaygın. Pantolon ve eşofman altlarıyla rahatlıkla giydirebileceğiniz düz renk kazaklar da her dolapta bulunması gereken ürünler arasında yer alabilir. Desenli ve farklı renklerde sunulan bu ürünler hem çok kullanışlı hem de çok şık.

KÜÇÜK DELİKANLILAR İÇİN SONBAHAR-KIŞ KREASYONLARI ÇOK ŞIK
LİMON COMPANY KABAN
KÜÇÜK DELİKANLILAR İÇİN SONBAHAR-KIŞ KREASYONLARI ÇOK ŞIK
LİMON COMPANY KAZAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şık hırkalar

Sonbaharda en çok tercih edilen kıyafetlerden biri de uzun kollu tişörtlerin üzerine giyilen havalı hırkalar. Bu kıyafetler, soğuğun vücuda temasını oldukça başarılı bir şekilde önleyerek ailelerin çocukları için yaptığı kıyafet tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Bu sene erkek çocuk giyim modasında toprak tonları, siyah, lacivert gibi renklerde sıkça karşılaşacağımız bu kıyafetler, spor şıklığın da vazgeçilmez parçalarından.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK