Küçük Dostunuz Köpekler İçin Oyuncak ve Aksesuarlar

Küçük Dostunuz Köpekler İçin Oyuncak ve Aksesuarlar

KÜÇÜK DOSTUNUZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENİN

Evcil hayvan beslemek, hayattaki en büyük ayrıcalıklardan biri. Sizi koşulsuz seven, dışarı çıktığınızda dört gözle yolunuzu bekleyen, gözlerinizin içine bakan küçük bir dosta sahip olmak, aynı zamanda eve gelince günlük stresleri geride bırakabilme lüksünü elde etmek anlamına geliyor. Yumuşacık ellerini dizlerinize koyup birlikte dışarı çıkmak istediğini anlatan, yalnızca bir köpek değil, sizin gerçek can yoldaşınız. Siz de bütün gün onu özlüyor, sosyal medyada köpek fotoğrafları beğenmekten kendinizi alamıyorsanız, belli ki ona çok değer veriyorsunuz.

Peki, ona küçük sürprizler yapmak için hediyeler almaya ne dersiniz? Köpeğiniz için hiçbir şey elbette sizinle geçireceği zamanın yerini tutmaz ancak, yine de ona yeni eşyalar alarak ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilirsiniz.

İşte dünyalar tatlısı küçük dostunuz için şirin hediyeler…

Köpekler için oyuncaklar ve şıklık yarışı

İşten eve yorgun döndüğünüzü tahmin etmek zor değil. Ancak, bütün gün evde, sizinle oyunlar oynayacağı anın hayallerini kuran küçük bir kalp var. Onunla yeterince ilgilenemediğiniz günler olabilir. Biliyorsunuz ki can dostunuzda, bu anlamda sonsuz krediniz var. Yine de siz onu daha fazla bekletmeyin ve onun enerjisini atabileceği, dişlerini kaşıyabileceği eğlenceli bir oyuncakla gönlünü alın. Enerjinizin daha yüksek olduğu günlerde, tatillerde oyunlarına ortak olabileceğiniz, dilerseniz eğitim amaçlı kullanabileceğiniz bir oyuncak, küçük dostunuza sıkıcı geçen günleri hemen unutturacak.

Peki, birlikte sokağa çıktığınız can dostunuz güzel bir kız mı yoksa? Güzel kızlar, sokağa daima daha şık çıkmak isterler, bunu unutmayın. Ona tarzını ortaya koyabileceği, moda bir sırt tasması olabilirsiniz. Bu tatlı kız, güzelliğine güzellik katacak yeni bir sırt tasmasını hak etmiyor mu?

KÜÇÜK DOSTUNUZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENİN
Köpekler İçin Oyuncak Sosis
KÜÇÜK DOSTUNUZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENİN
Sırt Tasması Set

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi kız mücevherleri ve süsü sevmez ki?

Swarovski taşları sevmeyecek bir kız gösterebilir misiniz? Efsanevi sarışın moda ikonu Marilyn Monroe’nun seslendirdiği parçada da dediği gibi, “Mücevherler bir kızın en yakın arkadaşıdır.” Kesinlikle çok haklı. Muhakkak küçük dostunuz da buna katılır. Siz en iyisi onun bu görüşüne destek çıkarak Swarovski taşlı bir tasma hediye edin. Arkadaşlarınının patiyle göstereceği bir kız olabilmesi için bir tek tasması eksik. Farkında mısınız?

Ayrıca, bu kokoş kızın belki de kokoşluğuna uygun bir de yatağa ihtiyacı var ama size bunu anlatamıyor olabilir. Bu ihtimale karşı siz de artık iyi bir dost olun ve ona fırfırlı, pembe kurdeleli güzel bir yatak alın. Unutmayın ki genç kızlar süsü severler.

Tüm bu hediyelerden çok daha fazlası bile, ona duyduğunuz minnettarlığı ifade etmeye yetmez, evet. Siz, en iyi dostunu bulan şanslı insanlardansınız. Çevrenizdekilere de bu dostluğun ne kadar ayrıcalıklı olduğunu anlatarak, herkesi koşulsuz sevginin ne demek olduğunu anlayabileceği dostlarla tanışması için yönlendirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki hayat, ıslak burunlarla daha güzel.

KÜÇÜK DOSTUNUZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENİN
Pink Throne Large Kedi/Köpek Yatağı
KÜÇÜK DOSTUNUZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENİN
Swarovski Taşlı Tasma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK