Küçük Kızlar Yeni Sezonda Yine Çok Şık

Küçük Kızlar Yeni Sezonda Yine Çok Şık

KÜÇÜK KIZLAR YENİ SEZONDA YİNE ÇOK ŞIK

Kendine özen gösteren annelerin kızları, tarzını konuşturan teyzelerin yeğenleri, son moda giyinen ablaların kardeşleri… Tüm bu küçük kızlar çok şanslı ki onların da modayı takip etmesini sağlayacak ve kendi tarzlarını bulmalarına yardımcı olacak büyükleri var. Küçük moda ikonları, yeniden tasarlanan kız çocuk giyim modelleri sayesinde yeni sezonda da birbirinden şık kombinler giyebilecekler. Ancak, kış geldi diye cıvıl cıvıl renklerin yaz aylarında kaldığını düşünmeyin. Birbirinden canlı renk ve desenlerdeki bluz  modelleri, tarz sahibi küçüklerin gözdesi olacak. Yeni sezonda pek çok bluz, canlı renk ve desenlerin yanı sıra fırfırlar, kurdeleler ve farklı yakalarla da dikkati çekiyor. Siz de en yakınınızdaki küçük kız için bluz modellerine bakıp, tarzını bulması konusunda harekete geçebilirsiniz.

Zaten kız çocuklarını giydirmek, kadınlar için hep çok keyifli oluyor. Bu belki de çocukluğu, evcilik oynanan dönemleri hatırlatıyor. O zamanlar oyuncak bebeklerin kıyafetlerini değiştirmek, saçlarına değişik modeller yapmak, günlük rutinlerden biriydi. Herkes genellikle birer anne olur, bebeklerini alıp birbirine oturmaya gitmiş gibi yapardı. Artık roller gerçeğe dönüştü. Şimdi etrafınızdaki küçük kızlar, kendileri için yapacağınız yaratıcı kombinleri bekliyor.

Siz de yeni sezonun en trend bluzlarına bir göz atın. Bu, yapacağınız kombinler için size fikir verebilir…

Kız Çocuk Giyim Modelleri
Asmalarda üzüm, fistolarda gözüm

Kız çocuk kıyafetlerinde sonbahar – kış sezonu için sık sık koyu renkler kullanmak kasvetli olabilir. Onlara yine vazgeçemedikleri pembeleri, resmini yaptıkları çiçekli bahçeleri verin.

Kat kat çiçekli bluz modelleriyle, küçük prensesiniz içinizi açacak. Birbirinden tatlı pantolon çeşitleriyle kombinleyebileceğiniz bu bluzlarla, en şık hep o olacak.

Peki, birbirinden tatlı, fistolu bluzlara ne demeli? Güzeller güzelini sıcak tutacak ceket modelleriyle kombinleyebileceğiniz açık renk, fistolu bluzlar, klasik bir şıklık elde edilmesini sağlayacak. Hatta, “Keşke büyük bedenleri de olsa” diye düşünebilirsiniz.

KÜÇÜK KIZLAR YENİ SEZONDA YİNE ÇOK ŞIK
Aqua Marine Biscuit Bluz
KÜÇÜK KIZLAR YENİ SEZONDA YİNE ÇOK ŞIK
Pileli fistolu bluz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem tatlı hem sade

Bazı küçük kızlar, çiçekleri, fistoları o kadar da sevmeyebiliyor. Daha sade ve şık seçimler yapmak isteyen tatlılar için incecik detayları olan, düz renk, yakalı modelleri seçebilirsiniz. Bu modelleri, bluzden biraz daha renkli, desenli etek kombinlerinde kullanabilirsiniz.

Sade bluzlar, aksesuar tercih ederken de prensesinizin alternatiflerini çoğaltır. Dolayısıyla, seçimlerinde renk ve detay kullanımında daha özgür olabilir. Gerçi o, ne giyse yakışır; ne giyse olur. Ancak, moda alanında doğru yönlendirilen ve hevesi olan çocuklar, ilerleyen dönemlerde bunu meslek edinebilir, çok farklı noktalara gelebilirler. Siz de, eğer ilgisi varsa, bu küçük kızı doğru kombinlerle tanıştırıp, ilgisine destek olabilirsiniz.

KÜÇÜK KIZLAR YENİ SEZONDA YİNE ÇOK ŞIK
Kız Çocuk Bluz
KÜÇÜK KIZLAR YENİ SEZONDA YİNE ÇOK ŞIK
İşlemeli bluz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK