Kutlama Yemeğiniz İçin Birbirinden Güzel 3 Farklı Mekan

Kutlama Yemeğiniz İçin Birbirinden Güzel 3 Farklı Mekan

 

Eğer düğün yapmayı planlamıyorsanız nikah sonrası aileniz ve dostlarınızla birlikte nikahınızı kutlayacağınız bir kutlama yemeği organize edebilirsiniz. Bu kutlama yemeği için pek çok seçeneğiniz var. Ama özellikle şık ve lüks bir mekanda ailenizi ağırlamak en güzel seçenek olacaktır. Eğer hem şık bir mekan olsun hem de uygun olsun istiyorsanız davetli sayısını biraz daha az tutarak hem lüksünüzden ödün vermemiş olacaksınız hem de daha az para ödemiş olacaksınız.

Lacivert Restoran, Anadolu Hisarı

Boğazın en güzel manzarasına sahip olan mekanlardan biri Lacivert Restoran. Mevsime göre değişen menüsüyle sizin ve davetlilerinizin damağında harika bir tat bırakacak. Bir boğaz klasiği haline gelmiş olan restoran, İstanbul’un en iyi 10 restoranı arasında gösteriliyor. Hem restoran hem de bar özelliği sayesinde gecenin ilerleyen saatlerinde yemek kutlamanız tam anlamıyla eğlenceli bir kutlamaya dönüşecek.

Kutlama 1

Moda Saklı Köşk, Moda

Burası gerçektende tam bir saklı köşk. Gürültüden, kargaşadan uzakta, Moda’nın sokaklarının arasına saklanmış bir güzel köşk. Yeşilliklerle dolu güzel bir bahçeye sahip olan köşkte, kutlama yemeğinizi isterseniz bahçesinde, isterseniz tarih kokan köşkün içinde yiyebilirsiniz. Köşkün içi de bahçesi kadar misafirperver. Bir de barı bulunan bu saklı cennet, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız davetiniz için harika bir yer.

 

Kutlama 2

Doğayla iç içe olan mekanda yeşilin her tonunu görmek mümkün. Burada rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi aynı anda hissedeceksiniz. Şehirden uzak yemyeşil doğada nikahın tüm heyecanını ve stresini burada toprağa basarak atacaksınız.

İzoletta, Bahçeköy

Kutlama 3
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK