Lonely Planet’e Göre En İyi Balayı Mekanları

Lonely Planet’e Göre En İyi Balayı Mekanları

Dünyanın en büyük seyahat rehberi yayıncıcı Lonely Planet 2014 yılının en iyi balayı güzergahlarını seçti. Bir ömür boyu unutamayacağınız anılarınızı dünyanın bu birbirinden güzel yerlerinde yaşamaya hazır olun. İşte Lonely Planet’in önerdiği en iyi balayı mekanları.

Kapadokya

Kapadokya’ya özgü peri bacaları olağanüstü bir güzelliğe sahip. Bölgeyi yürüyerek veya arabayla keşfedebilirsiniz. Ama en iyi yolu eşsiz bir manzara eşliğinde balonla gezmeniz.

Lonely 4 Lonely 1 Lonely 3 Lonely 2

Brezilya

Birbirinden güzel bozulmamış sahilleriyle ve karnavallarıyla denize ve eğlenceye doyamayacaksınız.

Lonely 8 Lonely 5 Lonely 6 Lonely 7

Marakeş, Fas

Gül yaprakları, baharatlar ve Gnawa müziği eşliğinde Marakeş, dünyadaki en romantik ve en otantik şehirlerden biridir. Meydanında bulunan yılan oynatıcıları, sokak müzisyenleri, hikaye anlatıcıları, dansçılar sayesinde sanki her gün bir festival var gibidir.

Lonely 12 Lonely 9 Lonely 10 Lonely 11

St Lucia

Karayipler’in en güzellerinden olan ada UNESCO’nun Dünya Kültürel Mirası Listesi’nde olan Piton Dağlarına sahip. Beyaz kum, harika plajlar, muhteşem bir deniz, egzotik bir ortam her Karayip adasında olduğu gibi burada da mevcut.

Lonely 16 Lonely 13 Lonely 14 Lonely 15

Endülüs, İspanya

Yıldızlı parlak akşamlarda sevginin ve tutkunun dansı flamenko izlemek, Güney İspanya zeytin bahçelerinde, açık havada güneşli gökyüzü altında öğle yemeği yemek, hayatınızdaki en romantik anlardan olacaktır.

Lonely 20 Lonely 17 Lonely 18 Lonely 19

Bali, Endonezya

Bali, büyük olasılıkla dünyanın en baştan çıkarıcı adasıdır. Çiçek banyoları, spa masajı ve daha pek çoğu için de tabi ki en ideal yer Bali’dir.

Lonely 21 Lonely 22 Lonely 23 Lonely 24
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK