Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Stil Sahibi Miniklere Özel Butik: Bebek Dükkanım

Küçük prens ve prensesler için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışan Bebek Dükkanım, Amerika ve Avrupa’nın önde gelen markalarının en sevimli ürünlerini online alışveriş sitesi çatısı altında topluyor. Kız bebek, erkek bebek, kız çocuk, erkek çocuk ve 7 yaş üzeri kategorileriyle bebeğinizin yaşına ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri kolaylıkla bulmanızı sağlayan Bebek Dükkanım; Carter’s, Gymboree gibi seçkin markaların en şık ve en kaliteli ürünlerine ulaşmanızı sağlıyor.

Kız bebek kategorisinde minik prenseslerin doğduğu andan 24 aylık olana kadar geçirdikleri sürede giyecekleri hastane çıkışı setleri, kız bebek tulum, kız bebek elbise, bebek seti, pantolon, kapüşonlu sweatshirt gibi ürünleri beğeninize sunuyor. Kız bebeklerinize özel desenler ve karakterlerle süslenen ürünler arasında Gymboree, Nissen, Mebby ve Carter’s markalarının ürünleri yer alıyor. 0 – 24 aylık erkek bebekler için hastane çıkış setleri, eşofman takımları, tulumlar, pantolonlar, tişörtler de en renkli modelleri ve en konforlu tasarımları ile minik prenslerle buluşmayı bekliyor.

2 – 6 yaş arası kız çocuklarınız için en renkli ve en şık elbise, tunik, tişört, tayt, etek modellerinin bir araya geldiği Bebek Dükkanım kız çocuk giyim koleksiyonu; Gymboree markasının seçilmiş ürünlerinin yanı sıra Bebek Dükkanım markalı ürünleri de beğeninize sunuyor. 2 – 6 yaş erkek çocuk giyim kategorisinde ise pantolon, tişört, şort, sweatshirt, kargo pantolon gibi çocuklarınızın hem rahat edeceği hem de enerjik görüneceği tasarımlar yer alıyor. 7 yaş ve üzeri kız çocuk ve erkek çocuk giyim ürünlerinde ise tişörtler, pantolonlar, taytlar, elbiseler, etekler, gömlekler yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Bebek ve çocuk aksesuarları konusunda da geniş bir yelpaze sunan Bebek Dükkanım; aksesuar koleksiyonunu saç aksesuarları, şapkalar, çoraplar, battaniyeler olarak kategorize ediyor. Saç tokaları, taçlar, fiyonklar, saç bantları saç aksesuarları kategorisinde yer alırken; bebeklerinizin ve çocuklarınızın her mevsim kullanacağı şapka ve bere modelleri şapkalar; en rahat ve renkli çorap modelleri çoraplar; bebek battaniyesi modelleri ise battaniyeler kategorilerinde kendilerine yer buluyor.

Bebekleriniz ve çocuklarınız için en kaliteli ve en ünlü markaların tasarımlarını uygun fiyatlarla satın almak için Bebek Dükkanım mağazamızı ziyaret edin.

Keyifli alışverişler…