Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Colin's ile Tarzını Yansıtmaya Hazır Mısın?

Colins şirketler grubu Eroğlu Holding bünyesine ait olarak kurulan ve perakende sektöründe hizmet gösteren bir mağazadır. Colin’s markasının kurucusu Nurettin Eroğlu’dur. Nurettin Eroğlu, 1975 yılında Niğde sınırlarına bağlı olan Aksaray’dan kalkıp İstanbul’a göç etmiştir ve markanın oluşum hikayesi ise işte tam da bu noktada başlamıştır. İstanbul’a ilk göç ettiğinde konfeksiyon hayatına başlangıç yapan Nurettin Eroğlu, 1983 yılında kendi işini kurmuştur.

Bu oluşumdan sonra ise kendisinin kurmuş olduğu atölyesine 3 erkek kardeşini de dahil ederek kendi işinin patronu olmuştur. O günlere kadar çırak ve kalfa olarak gelen ve büyük uğraşlar veren Nurettin Eroğlu, edindiği bilgi ve deneyimler sonucunda yoluna usta olarak devam etmiştir.

Nurettin Eroğlu, kurmuş olduğu bu oluşumda marka çalışmalarına ilk olarak “Kulis” markasıyla başlamıştır. O dönemde marka daha çok mont ve denim üretimi gerçekleştirmekteydi. Fakat daha sonraları, kurmuş olduğu marka ile yurt dışına açılma fikirleri oluşmaya başlamıştır ve sahip olduğu isimle yurt dışında problem yaşayacağını düşünmüştür. Bu düşünce onu markanın adını değiştirme yoluna itti ve Eroğulu, markasının adını Colin’s olarak değiştirdi. Aynı zamanda da bu kararla birlikte bünyesine t-shirt üretimini de dahil etmiştir. Bu isim değişikliği ile markanın telaffuzunu da kolaylaştıran şirket, çok daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı.

Kriz dönemlerindeki göstermiş olduğu tutum Eroğlu ailesine ekstra başarıyı getiren şeylerden birisi oldu. Bu zor dönemlerde yapmış olduğu cesur ve korkusuz yatırımlar ve pek çok firmanın aksine sergilemiş olduğu bu tutum başarısının en önemli sırlarından birisi oldu. Çeşitli yıllarda ve kriz dönemlerindeki farklı ülke ve şehirlerdeki fabrika açma atılımları bu cesaretin en somut örneklerinden oldu.

Yıllık 250 milyon dolar cirosu olan Colin’s markası, bugün ihracatının büyük çoğunluğunu Rusya’ya gerçekleştirmektedir. Firma 20 milyondan fazla satış yapmaktadır. Rusya’nın tekstil konusunda geri olması ve Türklerin ise bu durumun tam tersine bu konuda uzman ve başarılı olması Rusya pazarında öne çıkmasını sağlayan ve dünya çapında anılmasını sağlayan şeylerden en önemlisiydi. Eroğlu aynı zamanda ünlü tekstil markalarına da üretim yapmıştır. Bu markalar arasında Gap, Tommy Hilfiger, Lacoste, Calvin Clein, Ralph Lauren, Polo gibi markalar bulunmaktadır. Ayrıca Rusya’da daha çok “Jean” yani “kot pantolon” markası olarak bilinen Colin’s bu imajı sayesinde orada devrilmez bir tekstil markası haline gelmiştir. Günümüzde 300’den fazla noktada satış yapabilen Colin’s in yurt dışında ve Türkiye’de olmak üzere 4500 civarında çalışanı bulunmaktadır.

Bir kurumsallaşma ve markalaşma örneği olan Colin’s halen daha günümüzün yeni kurulan şirketlerine de örnek olmaya devam etmektedir. “Hazır giyim sektörünün çok ötesinde ürün ve hizmetleri ile insanları daha iyi hissettirme” misyonu ile yola çıkan Colin’s, "Sadece hazır giyim işinde değil; ürün ve hizmetlerimizle insanları daha iyi hissettirme işindeyiz." Mottosuyla yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Colin’s, dünyanın her yerindeki mağazalarda "yeni", "fit" ve "kalite" anlayışını aynı anda sunarak; cesur, değişime açık, özgür ve yenilikçi anlayışla daha iyi üretim yapmayı hedef olarak belirlemektedir.

Geçmişine baktığımızda başarı öyküsüne en net şekilde sahip olduğumuz Colin’s mağazamız günümüzde de mağazacılıktaki başarısını hem vizyon ve misyonu ile, hem ürünleri ile hem de müşteriye olan yaklaşımı ile en doğru şekilde sergiliyor. Gelin şimdi de modanın nabzını yakından tutan ve dinamik ruhunu hiç söndürmeyen Colin’s markasının günümüz koleksiyonunda neler bulunuyor bir göz atalım.

Colin’s kadın ve erkek müşterilerine uygun koleksiyonları ile her sezon sektörü canlandırıyor. Kadın kategorisine dahil olan koleksiyonlarında kıyafetler ve aksesuarlar dikkat çekiyor. Kıyafet kategorisinde yer alan ürünler: atlet, ceket, deniz şortu, elbise, eşofman altı, etek, uzun kollu gömlek, hırka, kazak, mont, mont pu, şort, sweatshirt, kısa kollu t-shirt, uzun kollu t-shirt, yelek, pantolon, kısa kollu gömlek ve tunik. Genç ve dinamik tasarımları ile dikkat çeken Colin’sin kadın koleksiyonunda geçmişten gelen üretim anlayışının da etkisiyle denim pantolonlar yani jeanler öne çıkan ürünler arasında ilk sıraya yerleşiyor. Kadınların vazgeçilmez parçalarından olan aksesuarları da düşünen Colin’s bu kategoride yer alan ürünleriyle de büyük beğeni topluyor. Colin’sin kadın koleksiyonunda yer alan aksesuar kategorisinde ise çanta, cüzdan, kemer, şapka, terlik, çorap ve şal bulunuyor. Aksesuar kategorisinde yer alan ürünlerin özellikle dinamik ve enerjik ruhu dikkat çekiyor.

Kadın koleksiyonlarının dinamizminin aynısını erkek koleksiyonları için de söylemek mümkün. Sezonluk yenilikleri asla es geçmeyen Colin’s bu sezon da erkek koleksiyonunda yer alan ürünleri ile büyük beğeni topluyor. Colin’s markasının erkek koleksiyonunda da hem kıyafet hem de aksesuar yer alıyor. Erkek kıyafet kategorisinde yer alan ürünleri: ceket, pantolon, şort, kısa kollu t-shirt, atlet, kısa kollu polo, kısa kollu gömlek, sweatshirt, uzun kollu gömlek, deniz şortu, uzun kollu t-shirt, yelek, kazak, hırka, eşofman altı, mont ve mont pu. Jeanler ise yine erkek koleksiyonunda da kalite ve tasarımları ile öne çıkmayı başarıyor. Aksesuar koleksiyonu ise gardıroplarında detay düşkünü olan erkek müşterilerinin beğenisini topluyor. Erkek aksesuar koleksiyonunda; çorap, iç giyim, şapka, kemer, şal, cüzdan, çanta ve terlik yer alıyor.

Koleksiyonlarını üretirken, bir dünya markası olmanın sorumluluklarını yerine getiren Colin’s, hedeflerini hep yüksekte tutarak dünyanın en beğenilen markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Tarzından ödün vermeyen duruşu ile her zaman takdir edilesi bir marka olan Colin’s müşterilerini bekliyor. Eğer siz de hala Colin’s ile tanışmayanlardansanız Colin’s mağazamızı ziyaret ederek sezonu karşılayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.