Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Kültür ve Eğlencenin Buluşma Noktası: D&R

Doğan Medya Grubu’nun bir parçası olan D&R, 1996 yılından beri hayatımızda. D&R ilk mağazasını 1997 yılında Erenköy’de açmasıyla birlikte, şu an 26 ilde 147 mağazaya sahip. Müzikten filme, Kitaptan elektroniğe, kırtasiyeden hediyelik eşyaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan D&R, eğlenceyi kültürle bir araya getirirken keyifli bir alışveriş deneyimi sağlıyor.

Her gün yeni bir mağazayla karşımıza çıkan D&R gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. D&R mağazalarının insanlar üzerinde oluşturduğu olumlu etkileri de göz artı etmemek gerekir. Müşterilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya ve film izlemeye özendiren D&R, böylece sosyal sorumluluk görevini de yerine getirmiş oluyor.

Kitap, e-kitap, film, müzik, elektronik, oyun & konsol, kırtasiye, kişisel ürün, spor & outdoor ve hobi & oyuncak gibi geniş bir ürün grubuna ait kategorileri bulunan D&R dünyası, fazlasıyla bilgi dolu ve eğlenceli. D&R çok sevilen kitap kategorisinde; edebiyat, eğitim başvuru, çocuk ve gençlik, araştırma – tarih, din – mitoloji, foreign languages, sanat – tasarım, hobi, felsefe, bilim, çizgi roman, mizah, prestij kitapları ve sesli kitaplar alt kategorilerinde aradığınız tüm kitapları bulabilirsiniz.

Film kategorisinde yabancı sinema, çizgi film & animasyon, yerli sinema, belgesel & spor, dizi ve belgesel; müzik kategorisinde yabancı albümler, yerli albümler, çocuk, karaoke ve müzik aletleri; oyun kategorisinde ise oyunlar, koleksiyon ürünleri, oyun aksesuarları ve oyun konsolları bulunuyor. Kırtasiye kategorisinde ise fazlasıyla ürün bulunduruyor D&R. Kalemler, defterler, masaüstü gereçleri, kağıt ürünleri, boya ve resim malzemeleri, kart zarf ve mektup kağıtları, kitap ayraçları, organizasyon ürünleri, okul çantaları, silgi ve kalemtıraş çeşitleri, sanatsal malzemeler, yazı tahtası ve çalışma masası gibi daha birçok kırtasiye ürününe D&R ile sahip olabilirsiniz.

Ayrıca D&R’ın kampanyalar kategorisindeki fırsatları da değerlendirebilirsiniz. Kitap,e-kitap, elektronik, outdoor, oyuncak ve oyun gibi birçok kategoride zaman zaman aynı gün kargo fırsatı gibi daha birçok kampanya, D&R’da sizleri bekliyor.

Kültür ve eğlence dünyasında tüm zenginlikleri kolay ve nitelikli bir şekilde keşfetmek ve keyfini çıkarmak istiyorsanız, D&R mağazamızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.