Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunuzu Evim Hayatım ile Yenileyin!

Size farklı tarz, renk ve çeşitli tasarımlar sunan evimhayatim.com ile evinizin keyfini çıkarın. Kendilerinin sevmediği ve tercih etmediği hiçbir şeyi kullanıcılarına sunmayan Evimhayatim.com kurucuları, güvenli bir alışveriş hizmeti sunuyor. Sadeliği ve pratikliği benimseyen Evimhayatim.com, ev alışverişi için fırsat bulamayanlara pratik alışveriş imkanı sağlıyor.

Mutfak, banyo, yatak odası, dekorasyon, bahçe, ev ve yaşam, ev tekstili, plaj, bebek ve çocuk gibi ana kategorilerinin yanı sıra eviniz için dekorasyon önerileri niteliğinde olan Evim Güzel Evim ve Haftanın Temaları adlı kategorileriyle de sizlere fikir oluyor.

Mutfağınızı renklendirecek mutfak ürünleri kategorisinde; hazırlık & pişirme, saklama & düzenleme, sofra & sunum, mutfak dekorasyonu, mutfak tekstili ve neşeli mutfak gibi alt kategorilerini görebilirsiniz. Banyoların sadeliğine yakışacak ürünleri bulacağınız banyo kategorisinde; banyo tekstili, banyo aksesuarları ve kişisel bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Uykunuzun tadını daha iyi çıkaracağınız ürünleri bulacağınız yatak odası kategorisinde; nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, yorgan, yatak örtüsü, pike, koltuk şalı, battaniye, alez ve yatak koruyucu ürünlerinden oluşan alt kategorilerden seçiminizi yapabilirsiniz. Bahçenize güzellik katacak ürünleri bahçe dekorasyonu ve bahçe tekstili kategorilerinde görebilirsiniz.

Evimhayatim.com bebek ve çocukları da unutmuyor. Bebek ve çocuk kategorisinde bulunan bebek nevresim takımları, bebek panço seti, bebek zıbın seti, mama ürünleri, eğlence & oyuncak, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk mobilyaları gibi ürünleri de bünyesinde bulunduruyor. Bunların dışında; düzenleyiciler, lavanta keseleri, duvar dekorasyonu, aydınlatma, dekoratif yastık ve kırlent, puf – minder, plaj havlusu, plaj elbisesi gibi daha birçok ürün Evimhayati.com’da sizin olmayı bekliyor.

“Eviniz sizi anlatır!” sloganıyla yola çıkan Evimhayatim.com, 24 saatte kargo ve birçok indirim fırsatıyla size en iyi avantajları ve kolay alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Evimhayatim.com ile evinizi dekore etmek artık çok daha kolay!