Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Flormar ile Renkli Bir Dünya

1970 yılında Şenbay Ailesi tarafından satın alınarak Türkiye'de üretime başlayan Flormar, ilk olarak İtalya Milano'da kuruldu. Fondötenden allığa, maskaradan ojeye, fardan ruja ve cilt bakım ürünlerine kadar birçok ürünle kadınların vazgeçilmez markalarından biridir Flormar. 2008 yılından itibaren yurt dışı operasyonlarına ağırlık veren Flormar, Kamboçya'dan New York'a, Tanzanya'dan Paris'e, Panama'dan Suudi Arabistan'a dünyanın dört bir yanında 90'ı aşkın ülkede 700’e yakın mağazası ile dünyanın en yaygın yerli mağaza zinciri olmayı başarmış durumda.

Flormar deyince akla ilk gelen kozmetik ürünü şüphesiz ki oje oluyor. Herkesin evinde ve kozmetik çekmecesinde bulunan bir oje markası olmayı başaran Flormar, diğer ürünleriyle de fazlasıyla dikkat çekiyor. Rengarenk ojelerin yanında farklı işlevleri olan oje çeşitlerini de Flormar'da görmek mümkün. Parlak, transparan, sedefli, mat ve özel efektli ojeleriyle tüm kullanıcılarına hitap ediyor.

Flormar'ın makyaj kategorisi de fazlasıyla zengin. Yüz, göz, dudak, tırnak ve vücut ana kategorileriyle karşımıza çıkıyor Flormar. Yüz kategorisinde bulunan BB Cream, fondöten, allık, pudra, kapatıcı, makyaj bazı, CC Cream, Contour ve daha birçok yüz makyaj ürünüyle cildinizi olduğundan daha kusursuz bir görüntüye kavuşturmanız çok kolay. Göz kategorisinde göz farı, maskara, kaş, göz kalemi, likit eyeliner, far bazı ve göz makyaj temizleme ürünleriyle gözlerinizde istediğiniz etkiyi yakayalabilirsiniz. Dudak, tırnak ve vücut kategorisine baktığımızda ise; dudak bakımı, dudak parlatıcısı, ruj, dudak kalemi, dudak bazı, oje, tırnak bakım ürünleri, oje kurutucu, oje temizleme ürünleri ve vücut bakım ürünlerini (bacak fondöteni, vücut makyajı, bronzer) görebilirsiniz.

Cilt bakımı kategorisinde yüz, el & vücut, ve parfüm kategorilerine sahip olan Flormar, temizleyici ve nemlendirici ürünleriyle öne çıkıyor. Flormarın önemli ana kategorilerinden biri de aksesuar kategorisi. Makyaj fırçaları, tırnak bakım araçları ve diğer tüm bakım aksesuarları bu kategoride bulunuyor. Fondöten, allık, kapatıcı, far, ruj ve eyeliner gibi çoğu makyaj malzemesine özel olarak üretilen makyaj fırçalarıyla bu kategoride hizmet veriyor Flormar. Makyaj fırçalarının dışında takma kirpik, kirpik kıvırıcı, makas, törpü ve takma tırnak gibi bakım aksesuarlarının hepsini bu kategorinin altında bulabilirsiniz.

Siz de bu renkli dünyayı ve indirim fırsatlarını keşfetmek için Flormar mağazamıza uğramayı ihmal etmeyin. Keyifli alışveriler dileriz.