Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Rahat Giyimi Gap ile Keşfedin!

1969 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren Gap, Türkiye'deki ilk mağazasını 2007 yılında İstanbul'da açtı. Tek bir mağazayla işe başlayan Gap, şu an Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla yoluna devam ediyor. Kıyafetleriyle rahatlığın ve özgürlüğün markası haline gelerek dünyanın her yerinde bir ikon haline gelen Gap; t-shirt, kapşonlu sweatshirt ve jean gibi her dolapta mutlaka olması gereken kıyafetleri müşterilerine en kaliteli haliyle sunmaya devam ediyor.

Kadın, erkek, kız çocuk, erkek çocuk, bebek, yenidoğan ve gapfit ana kategorileriyle hizmet veren Gap, binlerce farklı ürünü bünyesinde barındırıyor. Her bir ana kategorinin içinde fazlasıyla farklı çeşit ve model kıyafeti bulmak mümkün. Kadın kategorisine baktığımızda t-shirt, sweatshirt, eşofman altı, kazak, hırka, gömlek, bluz, elbise, etek, şort, pantolon, jean, dış giyim ve aksesuar alt kategorilerini görüyoruz. Erkek kategorisinde t-shirt, sweatshirt, gömlek, jean, eşofman altı, pantolon, şort, mayo, dış giyim, iç giyim ve aksesuar ürünlerini görebilirsiniz. Bu kategorilerde de görüldüğü gibi, hem kadın hem de erkek kategorileriyle herkesin ihtiyacına kaliteli ürünleriyle cevap oluyor Gap. Gapfit kategorisiyle de spor giyiminize şıklık katabileceğiniz ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Alt ve üst spor giyime dair kadın-erkek herkese hitap eden Gap, spor giyimde de yanınızda oluyor.

Kız ve erkek çocuk kategorileriyle de anne ve babaların çocukları için kıyafet arama derdine sona erdiren Gap, ebeveynlerin en çok tercih ettiği mağazalardan biri. Tişört, şort, sweatshirt, eşofman, hırka, kazak, jean, tayt, pantolon, gömlek, bluz, dış giyim, mayo ve aksesuar ürünleriyle hem erkek hem de kız çocuklarına hitap ediyor. Gap'in bebek ve yenidoğan kategorileri de fazlasıyla seviliyor. Kız ve erkek çocuk kategorisindeki her şeyi bebek kategorisinde de bulabilir, bebeğinizi rahat giysilerle büyütebilirsiniz. Yeni doğan kategorisinde ise; body, şort, sweatshirt, hırka, kazak, tulum, t-shirt, bluz, elbise, etek, gömlek, jean, pantolon, tayt, dış giyim, mayo ve aksesuar ürünlerini görebilirsiniz. Yeni doğan bir bebek için hem farklı hem de stil sahibi kıyafetlerin hepsi Gap mağazasında mevcut.

Siz de rahat giyimin keyfini çıkarmak istiyorsanız Gap mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler.