Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Zerbap Online ile Takı ve Aksesuarlara Farklı Bir Bakış

Sunduğu yenilikçi ürünler ile kuyumculuk sektörünün önde gelen isimlerinden olan Zerbap Online, 1990’lı yıllarda kuyumculuk imalatı ile başladığı yolda günümüzde online mağazası ile emin adımlarla ilerliyor. Kadın takı, aksesuar, erkek takı ve erkek aksesuar koleksiyonları ile hizmet veren Zerbap Online, aksesuar tutkunlarını özgün modeller ve kaliteli tasarımlarla buluşturuyor.

Zerbap Online bayan yüzük kategorisinde exclusive yüzük ve otantik yüzük modelleri yer alıyor. Exclusive yüzük modelleri arasında alyans yüzük, taşlı motifli yüzük ve taşlı alyans yüzükleri bulabilir; otantik yüzük koleksiyonunda zirkon, zümrüt, safir, yakut taşlarla bezeli otantik tasarımlara sahip yüzük modellerini keşfedebilirsiniz. Kadın otantik bileklik modelleri arasında Osmanlı motifleri ile bezeli farklı tasarımları bulabilir; safir, zirkon, yakut, safir taşlar ile süslenen en şık bayan bileklik modelleri arasından stilinize en uygun olanı satın alabilirsiniz. Zerbap Online exclusive kadın bileklik kategorisinde ise nazar boncuklu, yıldız desenli, Fatma Ana Eli motifli bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. Zerbap Online kolye kategorisinde yer alan otantik tasarımlı kolye modelleri ile bileklik ve küpelerinizi en şık şekilde kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz setler kategorisinde yer ala kolye, küpe ve yüzükten oluşan takı setleri ile aksesuarlarınız arasındaki mükemmel uyumu tek seferde yakalayabilirsiniz.

Dış görünüşüne özen gösteren beyelr için en şık mineli yüzük, taşlı yüzük ve taşsız yüzük modellerini bir araya getiren Zerbap Online’da, aksesuar trendlerine en uygun, en şık ve en kaliteli erkek yüzük modellerini keşfedebilirsiniz. Yeşil, kırmızı, mavi mine taşlı erkek yüzükler arasından seçiminizi yüzüklerin üzerinde yer alan motifleri göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Taşlı erkek yüzük modelleri arasında renkli taşlarla hareket kazandırılmış gümüş erkek yüzük modellerini bulabilir; tuğra, ay yıldız gibi motiflerle süslü gümüş yüzükler için taşsız yüzük kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminin vazgeçilmez aksesuarı olan güneş gözlüğü modellerinin de yer aldığı Zerbap Online internet sitesinde kadın güneş gözlüğü, erkek güneş gözlüğü, çocuk güneş gözlüğü ve uniseks güneş gözlüğü modellerini bulabilir ve tarzınıza en uygun olanı uygun fiyatlar ve Zerbap Online güvencesiyle satın alabilirsiniz.