Yaz Gelmişken Maksi Elbise Almamak Olmaz

Yaz Gelmişken Maksi Elbise Almamak Olmaz

YAZ GELMİŞKEN MAKSİ ELBİSELERDEN ALMAMAK OLMAZ

Trendyol’da bilinen çok ünlü markaların dışında son zamanlarda öne çıkan kendi markası da fazlasıyla seviliyor. Birbirinden şık günlük elbise, abiye elbise, mezuniyet elbisesi gibi özel günlerde tercih edilen abiye elbiselerin yanısıra maksi elbiseler de tercih edilen elbiseler arasındadır.

Birçoğumuz yazın sıcaktan en az derecede etkilenmenin yolunu bulmak için çeşitli yöntemlere başvururuz. Kimimiz klima ile arkadaş olur; kimimiz gölgeden yürümeye çalışır. Bazılarımız harareti alır diye günde on bardak çay içerken, bazılarımız ise  bütün gününü denizde geçirir. Biz çalışan kadınların ise sıcaklara karşı hem trend hem de etkili bir yöntemi var: Maksi elbise!

Çoğunlukla yere kadar uzanan bu tek parça elbise modelleriyle bütün bir yazımızı geçirebiliriz. Daha önceden maksi elbise kullanmayan veya tercih etmeyenlerin aklında bazı soru işaretleri olabilir. Mesela “Neden maksi elbise giyeyim ki?”, “Tamam giyeyim de neyle kombinleyeyim?”, “O değil de ben maksi elbiseyi nereden alıp giyeyim?” gibi. Madem sordunuz, biz de yazın sıcaktan en az etkilenmek isteyen kadınlara ve moda severlere maksi elbiselerden kısaca bahsedelim…

Neden maksi elbise?

Sadece tiril tiril ve incecik olması bile yazın giymemiz için bir sebep olabilir. Bunun dışında üzerine ne giyeceğim derdi tasası olmadan şık olabileceğimiz bir şey maksi elbise. Yetmez mi?

YAZ GELMİŞKEN MAKSİ ELBİSELERDEN ALMAMAK OLMAZ
Maksi Uzun Elbise

YAZ GELMİŞKEN MAKSİ ELBİSELERDEN ALMAMAK OLMAZ
Maksi Renkli Elbise

 

Maksi elbiseyi neyle kombinleyelim?

Tek parça olması kombin seçeneğini de daraltıyor. Bu da haliyle işimizi kolaylaştırıyor. Maksi elbiseye en yakışan parça bizce sandalet. Bunun dışında küçük ve şirin askılı omuz çantalarla ve uzun kolyeler, rengarenk küpelerle ve halhallarla da kombinliyebilirsiniz.

Maksi elbiseleri gardırobumuzda görmek istiyorsak ne yapmalıyız?

… diyorsanız da yapmanız gereken çok kolay. Trendyol sitesine girerek, en şık elbise modellerine bakabilir, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK