Makyaj Malzemeleri Geleceğinizden Haberler Veriyor

Makyaj Malzemeleri Geleceğinizden Haberler Veriyor

MAKYAJ MALZEMENİZ GELECEĞİNİZDEN HABERLER VERİYOR

Bugün nasıl bir makyaj yaptınız? Sadece far mı kullandınız yoksa kırmızı rujunuzdan yine vazgeçemediniz mi? En çok kullandığınız makyaj malzemeleri geleceğinizden haberler veriyor!

Üç vakte kadar kırmızı ruj tutkunlarına kısmet var. Pembe fardan vazgeçemeyenlere yüklü bir miras kalıyor. Eyeliner’sız sokağa çıkamayanlara uzunca bir yol görünüyor. Allık kullananlar ise tatilde yine güneyi tercih ediyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Makyaj Malzemeleri Falı 🙂

MAKYAJ MALZEMENİZ GELECEĞİNİZDEN HABERLER VERİYOR 5278df3e49517-tile

Kırmızı ruj tutkunları

Kırmızı kararlılığın, aşkın, ihtiras ve şehvetin rengi. Kırmızı ruj ise birçok kadının çantasından eksik etmediği bir makyaj malzemesi. Bu sene kırmızı ruj kullanan kadınlar, “erkek arkadaşım yok” diye üzülmesin. Çünkü üç vakte kadar takım elbise giyen biriyle tanışıyorsunuz. 3 ay mı desek, 3 hafta mı 3 gün mü bilemedik.

Eyeliner’sız sokağa çıkmam diyenler

Eyeliner belli kuralları ve sınırları olan kadınların tercih ettiği bir makyaj malzemesi. Eyeliner kullanan kadınların hisleri çok kuvvetlidir. Göz temasına önem verirler. Bu sene eyeliner’cılara uzunca bir yol görününüyor. Hatta o kadar uzun ki, bir sabah uyandıklarında kendilerini yurt dışında bulabilirler.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

529ca8b4f1cbd-tile MAKYAJ MALZEMENİZ GELECEĞİNİZDEN HABERLER VERİYOR

Pembe fardan vazgeçemeyener

Pembe, çocuk ruhunu korumak isteyen kadınların rengi. İlerleyen yaşına rağmen hala yirmili yaşlarda gösterenlerin küçük sırrı da pembe far. Pembe far kullananlara para görünüyor. Hiç tanımadıkları bir akrabasından miras kalıyor. Akrabalarının kim olduğunu çok da merak etmeyen pembe fardan vazgeçemeyenler, o mirasla dayanamayıp kendilerine kozmetik dükkanı zinciri açıyor.

Israrla allık kullananlar

Allık kullanan kadınlar yapıcı ve anaç ruhlu olurlar. Mükemmeliyetçidirler. Allık sürmek onlar için bir sanattır. Solgun bir yüzün enerjilerini düşüreceğine inanırlar. Tatil sezonu açılınca çok fazla düşünmeyen allık severler, al yanakları ile yine Güney sahillerine akın ediyorlar.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK