Mango 2014 Yazına Merhaba Dedi

Mango 2014 Yazına Merhaba Dedi

Mango, İlkbahar – Yaz kreasyonunu Çırağan Palace Kempinski’de Aslı Şen’in ev sahipliği yaptığı, dillere destan bir davetle tanıttı.

Davette tanınmamış insanlar olarak o kadar azınlıktaydık ki, kendimi hayli garip hissettim. Çok sayıda tanınmış simanın boy gösterdiği davet, bir kokteylle başladı. Sonrasında da defileye geçildi.

Mango 2014 İlkbahar – Yaz Kreasyonu

ilkbahar yaz 1 ilkbahar yaz 2 ilkbahar yaz 3 ilkbahar yaz 4 ilkbahar yaz 5 ilkbahar yaz 6 ilkbahar yaz 7 ilkbahar yaz 8 ilkbahar yaz 9 ilkbahar yaz 10 ilkbahar yaz 11 ilkbahar yaz 12

Defilenin beyaz, siyah hakimiyeti gözlerden kaçmadı. Taba rengi ve kot kumaşlarda oldukça keyifli parçalarda kullanılmıştı. Hemen hemen tüm kreasyonda günlük rahatlık ön plandaydı. Hepimizin seveceği bir parça barındırdığına eminim.

Defilenin en favori mankeni Ashley Smith’di. Türk mankenlerden ise Didem Soydan göze çarpıyordu. Mankenlerin makyajları çok naturel ve güzeldi. Makyaj sponsoru Yves Rocher make-uplarını bir kez daha kutluyorum. Defile sonrası Dana Leese konseri ise şahaneydi.

Mango 2014 koleksiyonu ürünlerine hiç yorulmadan, Vitringez‘den ulaşabilirsiniz. Arama motoruna Mango yazmanız yeterli olacak.

Benim  seçtiklerimi aşağıda bulabilir, beğendiğiniz ürünü görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

kapitone aplikeli motorcu ceket manzara desenli kazak çengelli iğneli motorcu ceket çizgili kısa kazak çizgili koton tişört pamuklu çizgili kazakçiçek desenli etek  kısa paçalı audrey jean pantolon dokuma sweatshirtbodycon zımbalı etek   metalik çizgili kazak çivili kot şort    dokuma elbise suluboya desenli tişört  shift dress

PAYLAŞ
17 yaşında Tarihçi olacağım diye Tarih bölümüne girip, olmadı, burası beni sarmadı diye düşünürken, aşık olan, aşık olduğu insan grafik tasarımcı diye o alana yönlenip, bir de üzerine bu alanda master yapmış, mezun olunca da pazarlama alanında çalışan biriyim :) Evladım, ablayım, çalışanım, dostum, arkadaşım, moda tutkunuyum! Moda ve kozmetik benim için 29 yaşında Barbie bebeklerle oynamak demek. Bu alanda yazmaksa mutluluk... Blog: http://www.zeynepesin.com.tr Instagram: http://instagram.com/zeynepesin_

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK