Marin Rüzgarında Mavi Beyaz Ev Dekorasyonu

Marin Rüzgarında Mavi Beyaz Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu deyince aklınıza büyük masraflar yapmak geliyorsa eğer, bu fikri unutun! Çünkü ev dekorasyonu, evi baştan aşağı değiştirmek ya da büyük paralar harcayarak evi yenilemek değildir. Var olan dekora birkaç küçük detay ekleyerek de ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve evinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Burada önemli olan nokta; bir konsept belirlemeniz ve kendi zevklerinizi evinize yansıtabiliyor olmanızdır. Sizi yansıtan ufak tefek eşyalar, küçük objeler, sevdiğiniz renklere sahip nevresim takımları ve banyonuzda kullandığınız aksesuarlar ev dekorasyonunuz için yeterli unsurlardır.

Eğer evinizin havasını biraz olsun değiştirmek istiyorsanız, yaz mevsiminden ve yazın getirdiklerinden ilham alabilirsiniz. Bizim sizlere önerimiz mavi beyaz bir dekor yaratmanız. Yazın en göz alıcı renkleri olan mavi ve beyazın uyumu, evinize ferah bir görünüm kazandıracak ve evin sakin olarak sizin de içinizi açacak.

Havlu

Havlular için en sık kullanılan renk kesinlikle beyazdır. Bunun sebebi, beyazın hijyeni yansıtıyor olmasıdır. Özellikle misafirleriniz için seçtiğiniz havlularda renginin beyaz olmasına özen göstermenizi öneririz.

Puf

Sadece bir mobilya değil aynı zamanda dekoratif bir malzeme olarak da kullanılan puflar, yeni sezonda maviyle buluştu ve evlere renk katmaya başladı. Salonunuzda kullandığınız koltukların rengi her ne olursa olsun, araya mavi bir puf sıkıştırabilir ve denizin esintisini salonunuza taşıyabilirsiniz.

Evim Hayatım - Blue Rose Puf - Vitringez Evim Hayatım - Çini Royal Puf - Vitringez Evim Hayatım - İkat Royal Puf - Vitringez

Yastık

Koltukların modelini gösteren ve onların daha rahat hale gelmesini sağlayan en önemli eşya yastıktır. Koltuklarınızda kullandığınız köşe yastıklarını mavi beyaz renklerinde seçin ve rahatlığınızı yaz mevsimi ruhuyla bütünleştirin.

Evim Hayatım - Vintage Yastık - Vitringez Evim Hayatım - Retro Yastık - Vitringez Evim Hayatım - Retro Yastık Home - Vitringez

Banyo Seti

Banyonuzda ihtiyacınız olabilecek her parçayı içinde barındıran banyo seti, muhteşem bir mavi beyaz uyumuna sahip 5 farklı parçadan oluşuyor. Eğer bu senenin marin rüzgarı banyonuzda da essin istiyorsanız, bu banyo seti tam size göre!

Evim Hayatım - Anchor Banyo Seti - Vitringez Evim Hayatım - Sıvı Sabunluk Banyo Seti - Vitringez Evim Hayatım - Diş Fırçalık Banyo Seti - Vitringez

Nevresim Takımı

Ev dekorasyonuna yatak odasından başlamak isterseniz eğer, öncelikle nevresim takımınızı değiştirin. Yaz mevsiminin ruhunu yatak odanıza taşıyacak bu nevresim takımları rengiyle enerji verirken, kumaş dokusuyla da rahat bir uykuyu garantiliyor.

Evim Hayatım - Karen Nevresim Takımı - Vitringez Evim Hayatım - Aquarella Nevresim Takımı - Vitringez Evim Hayatım - Anchor Nevresim Takımı - Vitringez

 

Ev dekorasyonuna ve yaşama dair her şeyi tek bir çatı altında toplayan evimhayatim.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK