Çocukların Çok Sevdiği Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları

Çocukların Çok Sevdiği Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları

Maşa ile Koca Ayı dünyanın dört bir yanındaki çocuklar tarafından merak ve ilgi ile takip edilen bir çizgi film olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde ülkemizde de çocukların severek izlediği çizgi film, Maşa ve Koca Ayı’nın eğlenceli, komik ve kimi zaman da öğretici maceralarını ele alıyor.  Çocukları eğlendirirken eğiten çizgi film işlediği sosyal konular ile de dikkat çekiyor.

Önce isterseniz biraz çizgi filmden bahsedelim.

Maşa ile Koca Ayı bir halk masalından esinlenilerek oluşturulmuş bir çizgi film. Hikaye ise Danimarka’da hayat buluyor.

Koca Ayı sirkten emekli olmuş ve emekliliğini ormanda mütevazi hayatı ile geçiriyor. Maşa ise bir istasyon şefinin kızı. Maşa ile Koca Ayı’ya maceralarında eşlik eden yardımcı karakterler de çok ilgi çekiyor; özellikle kurtlar, Koca Ayı’nın komşusu tavşan, kirpi, sincaplar.. Zaman zaman konuk karakterler de hikayede yer alıyor; Koca Ayı’ın sirkten arkadaşı Bengal Kaplanı, evlatlık edindiği panda, aşık olduğu diğer Ayı. Çizgi filmde sadece Maşa ve Noel Baba konuşuyor, diğer karakterler ise kendilerini pandomim ve çeşitli sesler ile ifade ediyor.

Youtube’da tüm zamanların en çok paylaşılan ve izlenen videolar arasında 14. sırada Maşa ile Koca Ayı’nın 17.bölüm videosu da bulunuyor.

Bu arada çizgi filmi izleme şansınız oldu mu? Eğer izlemediyseniz tavsiye ederiz çünkü gerçekten çok eğlenceli. 🙂

Maşa ile Koca Ayı’nın En Çok Sevilen Oyuncakları

Yerinde duramayan, muzip Maşa ile ormanın iri ve iyi kalpli delikanlısı Koca Ayı arasında geçen hikayeler çocuklar üzerinde olumlu etkiler bırakıyor. Maşa ile Koca Ayı sımsıcak hikayeleri sayesinde çocuklara doğayı korumayı, sevgiyi ve yardımlaşmayı aşılıyor. Tatlı mı tatlı yaramazlıkları ile eğlendiren Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin çocuklar için eğitici ve öğretici olan oyuncakları da bulunuyor.  Hem çocukları sevindirecek, hem de onların gelişimine katkıda bulunabilecek oyuncaklar arasında peluş oyuncaklar, oyun setleri, blok setler de mevcut.

Çocukların Yaratıcılığını Geliştiren Maşa İle Koca Ayı Blok Setleri

Maşa ile Koca Ayı blok setleri, çocukların el becerilerinin gelişmesine ve yaratıcılıklarına olumlu katkılarda bulunuyor. Her blok set içerisinde farklı renk ve ebatlarda üretilmiş parçalar bulunuyor. Bu sayede, çocuklar parçaları birleştirirken hayal güçleri de gelişiyor.

bahçe d1e4d29ca6_SUN-BGG-BLOK-SET-MISHA-NIN-ODASI-1FGR.35PRc.(MASHA)-PLST.KUTU maşa_ev maşa

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Eğlenceli Maşa İle Koca Ayı Oyuncakları

Oyuncak, çocukların öğrenme süresince gerekli olan en önemli unsurlar olarak yer alıyor.  Çeşitli şekillerde ve renklerde bulunan oyuncaklar çocukların ruhsal ve kişisel gelişimlerine fayda sağlıyor. Maşa ile Koca Ayı oyuncakları arasında bulunan renkli Maşa bebekleri, Koca Ayı peluşu ve yazı tahtasını çocuklar çok sevecek.

 kızaklı-bebek  yazı tahtası  masha-peluş  198beabc69_Masha-Bisikletli-Sapkali-Bebek-12-cm.

Çocukların Çok Seveceği Maşa İle Koca Ayı Oyun Setleri

Birbirinden farklı konseptlerde bulunan Maşa ile Koca ayı oyun setleri akıllara çizgi filmden sahneleri getiriyor. Çocuklara müzik ve yüzme gibi aktiviteleri sevdiren eğlendirici oyun setleri ile oyun vakitlerini kaliteli geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

 c8489_Masha-Muzik-Seti-  6e340_Masha-Yatakli-Bebek-Seti cb6c2_Masha-Oyun-Parki  66d3c_Masha-Bebek-Havuz-Seti

Çocukları eğlendiren “Maşa ile Koca Ayı“nın oyuncakları ile çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı yaş gruplarından çoğu çocuğun severek ve beğenerek takip ettiği Maşa ile Koca Ayı oyuncaklarını toyzzshop.com üzerinde inceleyebilir, online olarak satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK