En Rahat ve En Renkli Çocuk Yatak Odası

En Rahat ve En Renkli Çocuk Yatak Odası

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN

Anneler, yavruları için en rahat ve eğlenceli ortamları hazırlamaktan büyük keyif alırlar. Çünkü onlar için bir evi ev yapan, bu ufaklıkların neşeli seslerinin ve cıvıl cıvıl kahkahalarının evin içerisinde yankılanmasıdır. Annelerin ve babaların ömrüne ömür katan, ruhunu besleyen bu kahkahalar ve sesler de genellikle çocukların odalarından yükselir. Onların hayal dünyalarını besleyen renklerle süslü, konforlu ve çok cici çocuk yatak odası ürünleriyle döşenmiş bu odalar, çocukların kalesi olarak gördükleri bir diyardır aslında. Dört duvar gibi görünen bu kısımda, minikler kendilerini oyuncaklar diyarının prensi/prensesi gibi hisseder ve diledikleri her şeyin gerçekleştiği bir hükümdarlığı yönetmenin keyfini sürerler.

Bu nedenle, çocuk yatak odası aynı zamanda o evde filizlenen genç fidanların geleceğe nasıl köklü ve sağlam bir ağaç olarak taşınacağını, kendisini nasıl geliştirdiğini belirleyen önemli bir birim gibi rol üstlenir. Burada hissedilenler, yatılan renkli rüyalar, hissedilen huzur, o minik zihinlerin ve ruhların gelişimine ışık tutan bir oyun fabrikası olarak da görülebilir. Basit objelerle oluşturulan oyunlar ve karakterlerle aslında geleceğe hazırlandığından ve ileride nasıl bir birey olacağını belirlediğinden habersiz küçük yavrularınız için siz de en sağlıklı ve dayanıklı ürünlerle bezeli bir çocuk yatak odası tasarlayabilirsiniz.

Gelin birlikte, çocuk yatak odası ürünlerine bir göz atalım ve çocuklarınız için en iyisini seçmek için ilk adımları atalım…

Çocuk Yatak Odası için En Renkli Tavsiyeler

Yavrunuzun bastığı her yer hayal dünyası olsun

Hayallerin sınırı yok. Hele ki çocukların hayal dünyasında her şey mümkün hale geliyor. Dolayısıyla, siz de onların hayal dünyasına yeni kapılar ekleyebilir, çocuk odası dekorasyonunda birbirinden renkli ve hayallerine destek verecek desenlerde halı modelleri kullanabilirsiniz.

Erkek çocuklar için dekorasyonda sevdikleri hayal kahramanları, arabalar, ve çizgi karakterlerin yer aldığı halı modellerini değerlendirebilirsiniz. Annelerinin saç fırçalarıyla, kumandayla şarkıcılık oynayan küçük kızlar içinse, onlara bir Hollywood yıldızı armağan edebilirsiniz. Aradığınız daha birçok ürünü Koçtaş mağazaların hem online internet sitelerinden, hemde ofline mağazalarından, satın alabilirsiniz.

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Süperstar Çocuk Halısı

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Disney Çocuk Halısı

 

Bebeğiniz en tatlı rüyalara dalsın

En rahat ve modern tasarımlara sahip beşik ve hamak modelleri ile dünyalar güzeli bebeğiniz, en tatlı rüyalara dalarken, siz de onu kolaylıkla sallayabilirsiniz. Çok şık bir çocuk odası mobilyası olarak, bebeğinizin odasına tarz kazandıracak olan beşik ve hamak modelleri, aynı zamanda tasarımıyla da size pratiklik kazandıracak.

Beyaz, krem ve ahşap renklerin hakim olduğu bu beşik ve hamaklara uygun, aydınlık renklerle, ferah bir çocuk odası hazırlamayı düşünebilirsiniz. Bu sayede, bebeğinizin daha kolay uykuya dalmasını ve dikkatinin dağılmamasını sağlamanız da mümkün.

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Ahşap Bebek Beşiği

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Hünkar Bebek Beşiği Modelleri

 

Bu çocuk odası tekstil ürünlerini siz de çok seveceksiniz

Artık çocuklar için tasarlanan hemen hemen her üründe, büyüklerin de gözü kalmaya başladı. Bunlardan biri de çocuk odası tekstil ürünleri. Birbirinden sevimli ve yumuşacık nevresim, uyku seti ve yatak örtüsü modellerini sevmemek elde değil. Özellikle, çocuklarınızın yatağının üzerine dizebileceğiniz birbirinden şeker yastık modelleri, renkleri ve desenleriyle gönülleri fethediyor.

Pembeler, maviler, sarılar, puantiyeler, tavşanlar ve daha pek çok tatlı detayla sizi de kullanmak isteyeceğiniz kadar kendisine çekecek olan bu yastıklardan, çocuk odasının renk ve dekorasyonuna uygun alternatifleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Çizgili Yastık Modelleri

MELEK UYKULARI İÇİN EN RAHAT VE RENKLİ YATAK ODASINI HAZIRLAYIN
Tavşanlı Yastık Modelleri

 

Daha sonra gelsin melek uykuları ve en güzel, renkli rüyalar…

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK