Her Mevsim Şıklık İçin Pantolon

Her Mevsim Şıklık İçin Pantolon

Her mevsimin şıklığında pantolonlar var

Her mevsimde kullanılabilen, etek ve elbiselerle bulamadığınız hareket alanınızı genişleten, şık ve çarpıcı tasarımlarla kombinlerinizde fark yaratmanızı sağlayan pantolonların yeni sezonla birlikte yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz.

Özellikle çalışan kadınlar için, sonbahar ve kış aylarında kendilerini daha rahat hissedebilecekleri, aksesuar ve üst giyim seçenekleriyle kombinini istediği gibi hareketlendirebilecekleri seçenekler sunan pantolonlar, bu seçeneklerle klasik, spor ve gündelik kombinler için zemin hazırlıyor.

Yazın açık renkler ve ince kumaşlarla karşımıza çıkan pantolonlar, sonbahar/kış kreasyonlarında daha geniş bir yelpazeye sahip. Çeşitli paça ve bel kesimlerine sahip tasarımlar, kışlık kıyafet kombinlerinizde çok farklı şekillerde kullanabileceğiniz imkanlar sunuyor.

Dilerseniz sezonun öne çıkan pantolon modellerine bir göz atalım:

Her mevsim pantolon modelleri

Vazgeçilmez kot pantolonlar:

Kotlar, giyim sektöründe kendine öyle bir yer edindi ki vazgeçmemiz mümkün değil. Kot pantolon çeşitleri, yeni sezonda da ilk tercihleriniz arasında yerlerini alacak. Yüksek belli, klasik kesim ve İspanyol paça gibi seçeneklerle farklı tarz ve vücut tiplerindeki kadınlara hitap etmeyi hedefleyen bu kesimlere bayılacaksınız.

Her mevsimin şıklığında pantolonlar var
LEVIS PANTOLON
Her mevsimin şıklığında pantolonlar var
Denim Therapy -Yüksek Bel Bol Kot Pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İspanyollar geri döndü:

Bir ara gerçekten İspanyol paça pantolonları bulmakta güçlük çekmiştik. Özellikle bir döneme damgasını vuran ve severek kullandığımız İspanyol paça pantolonların geri dönmesi, bu tarzın takipçisi kadınları oldukça sevindirdi. Çeşitli kumaş seçenekleriyle karşımıza çıkan İspanyol paça pantolonları, bu sezon bol bol giyebilecek olmanın sevincini yaşıyoruz.

Her mevsimin şıklığında pantolonlar var
İspanyol Paça Pantolon 21094
Her mevsimin şıklığında pantolonlar var
Selen – SELEN PANTOLON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dar paça pantolonlar:

Özellikle iş kadınlarının ilk tercihlerinden biri olan dar paça pantolonlar, yine takımların birer parçası olarak gardıroplarda yerini alıyor. Çeşitli renk ve desenlerle reyonları süsleyecek olan bu pantolonların yine elbette klasik siyah modelleriyle karşılaşacak ve onları sık sık kullanacağız.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK