Mezuniyette Ne Giyeceğim?

Mezuniyette Ne Giyeceğim?

MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİM?

Bu aralar lise ve üniversite son sınıf öğrencilerini mezuniyet heyecanı sardı. Bu heyecanı artıran en büyük sebeplerden biri de, kız öğrencilerin mezuniyette nasıl bir elbise giyeceği, hangi ayakkabıyı tercih edeceği ve aksesuarlar. Seçimi son günlere bırakıp tedirgin olmak istemeyenler, şimdiden kolye ve küpe satın alarak hazırlıklara bir ay öncesinden başladı bile. Mezun olmadan çekilen cübbeli ve kepli fotoğraflar, aileler tarafından tüm akrabalara “gurur kaynağımız” adı altında bir bir sergileniyor.

“Abartmayıp spor bir pantolon ve ceket mi alsam daha iyi olur” yoksa “kaç defa mezun oluyorum şöyle şık bir abiye elbise mi satın alsam” mı diyorsunuz? Siz düşüne durun, VitrinGez karnenize moda notunu şimdiden düştü bile.

Yaşına uygun rengarenk elbise seçimiyle lise öğrencilerine 5 Pekiyi!

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

En şık mezuniyet elbiseleri

MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİM? 535e510492107-tile

MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİM?53590a5a55ba7-tile

Üniversite son sınıf öğrencileri “düğüne gitmekle mezun olmak” arasındaki o ince çizgiyi abiye seçimlerinde korudukları için, teşekkürü bir borç biliriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİM? 53168ef8371af-tile

52f18b901fcb6-tile MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİM?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK