Kitaplık Raf

Kitaplık Raf 2 farklı mağazada 929 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (41)
 • (17)
 • (8)
 • (18)
 • (25)
 • (17)
 • (43)
 • (20)
 • (19)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Alper
Alper 3 Katlı Banyo Rafı Şampuanlık 19,90 TL
Raf Seti 2 Raflı , Akçaağaç, Dekoratif Raflar 79,99 TL
Prado
Prado Dekoratif Duvar Rafı Basamak 34,90 TL
Minar Mobilya, Capri Duvar Rafı, Beyaz, Dekoratif Raflar 99,90 TL
Newyork Kitaplık - Beyaz - Ceviz 94,90 TL
Uzun Küp Raf, Siyah, Dekoratif Raflar 89,99 TL
Kelebek Figürlü Dekoratif Raf, Pembe, Dekoratif Raflar 69,99 TL
Dekorister Sunrise Kitaplık Beyaz 119,90 TL
Minar
Minar Teo Rio Kitaplık - Beyaz 149,90 TL
Senfoni Burgulu Raf ve Kitaplık Seti Ceviz 29,90 TL
Adore
Adore TKRBK-40-RC4 Kitaplık 301,90 TL
Dekorister Samara Duvar Rafı Beyaz 66,58 TL
İzer Ece Metal
İki Raflı Köşelik 21,19 TL
Decormet Betty Raf ve Kitaplık Seti Kırmızı - P.Beyaz 34,90 TL
Adore
Adore Newyork 3 Katlı 2 Kapaklı Kitaplık Noce-Lake Beyaz 152,42 TL
Minar Mobilya, Ale Duvar Rafı Beyaz, Dekoratif Raflar 49,90 TL
Adore
Adore, Modern 5 Bölmeli Dar Kitaplık Noce Lake Beyaz, Kitaplık 129,90 TL
Lüxhouse Estetik Duvar Rafı Ve Kitaplık - Ceviz - Ceviz 59,90 TL
Çiçek Figürlü Dekoratif Raf, Pembe, Dekoratif Raflar 69,99 TL
Decormet Seramoni Raf ve Kitaplık Seti 1 Raflı 200X720 Safir Meşe-Malibu 29,90 TL
Decormet Parantez Raf ve Kitaplık Seti Beyaz 39,90 TL
CevizEv Kitaplık 105,00 TL
Ev Figürlü Dekoratif Raf, Yeşil, Dekoratif Raflar 79,99 TL
Adore
Adore RBK-40-RC-1 Kitaplık 182,90 TL
Minar Mobilya, Hope Kitaplık, Beyaz-Ceviz, Kitaplık 249,90 TL
Minar Mobilya, Teo Rio Kitaplık Naturel Beyaz, Kitaplık 149,90 TL
Decormet Salkım Kitaplık Raf Seti 114,90 TL
Onlywood Brige Masif Kitaplık Eskitme 614,90 TL
Eyibil Mobilya Mira 4 Lü Duvar Raf Seti 18 Mm Gizli Bağlantılı - Ceviz - Beyaz 49,90 TL
Decormet Seramoni Raf ve Kitaplık Seti 2 Raflı 200X720 Safir Meşe - Malibu 49,90 TL
Eyibil Mobilya Maria 5 Raflı Kitaplık - Ceviz 79,90 TL
Alpino
Alpino Damla Kitaplık 94,90 TL
Bestline
Bestline Meriç Kitaplık Beyaz 119,90 TL
Kapaklı Kitaplık, Milas, Kitaplık 139,90 TL
Minar Mobilya, Mikanos Duvar Rafı, Beyaz-Venge, Dekoratif Raflar 139,90 TL
Endpa Paraf Raf Seti Beyaz - Beyaz 96,90 TL
Minar
Minar 3Gen Duvar Rafı - İstanbul 69,90 TL
Tv Konsolu Siyah, TV Askı Aparatı 79,99 TL
Wood House Ae-767 Vtec Duvar Rafı 31,90 TL
Mobetto Rio Large Kitaplık Mavi 132,00 TL
Dekorister Handy Kitaplık Beyaz 159,90 TL
Alpino
Alpino Garden Genç Odası Kitaplık 139,99 TL
Dekorister Ample Kitaplık Wenge/Akçaağaç 179,90 TL
Minar Mobilya, Burç Duvar Rafı, Venge, Dekoratif Raflar 99,90 TL
Bmd Mobilya Üçlü Duvar Rafı Beyaz - Siyah - Beyaz 54,90 TL
Decormet Çocuk Kitaplığı 74,90 TL
Decormet Armoni Raf ve Kitaplık Seti 1 Raflı 200X720 Sakramento - Adena 29,90 TL
Kitaplık Rustik Meşe Beyaz ETR-01, Kitaplık 170,00 TL
Kenyap
Kenyap, Üç Raflı Kitaplık 811358, Kitaplık 189,90 TL
Metalia
Liza Dekor Kitaplık 114,90 TL
Home De Bella Fiore Kapaklı Duvar Rafı 99,90 TL
Vendetta Kitaplık - Milas 249,90 TL
Dream 3 Raflı Cdlik 39,90 TL
Senfoni Burgulu Raf ve Kitaplık Seti Akçaağaç 29,90 TL
Kalın Raf , Akçaağaç, Dekoratif Raflar 99,99 TL
Kelebek Raf Seti Sarı 20x60 cm, Dekoratif Raflar 54,99 TL
Decormet Seramoni Raf ve Kitaplık Seti 3 Raflı Met.Beyaz-Ahş.Kırmızı 69,90 TL
Minar Mobilya, Lilium 3 lü Duvar Rafı, Siyah, Dekoratif Raflar 79,90 TL
Dessenti
Dessenti Ligna Tek Kapaklı Dolap-Beyaz 102,81 TL
Minar
Minar Capri Duvar Rafı - Venge - Kırmızı 99,99 TL

Kitaplarınız İçin En İdeal Mobilyalar; Kitaplık ve Raflar

Kitap okumayı ve biriktirmeyi çok sevenlerdenseniz en çok ihtiyacınız olabilecek mobilyaların başında kitaplıklar geliyor demektir. Kitaplarınızı yerleştirmeniz ve korumanız için tasarlanan kitaplıkların birbirinden güzel modelleri bulunmakta.

Kitaplarınızı yerleştirmeniz için kitaplık tercih edebileceğiniz gibi raf modellerine de göz atabilirsiniz. Raflar kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı ya da dekoratif ürünlerinizi yerleştirmeniz için biçilmiş kaftan. Birbirinden renkli ve farklı tasarımlar ile dikkat çeken raflar evinizin dekorasyonuna da farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak mobilyalardır.

Kitaplık ve raf modelleri arasında en çok tercih edilen renkler beyaz, açık ve koyu kahve olsa da renkli kitaplık modelleri de mevcut. Kırmızı, pembe, mavi ve daha farklı birçok renk seçeneği bulunduran raflardan zevkinize uyan ürünü seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışma odanızda, salonlarda veya yatak odalarında tüm raf ve kitaplık modelleri kullanılabilmektedir. Çalışma odalarında daha çok dosyalarınızı, diğer eşyalarınızı da yerleştirebilmeniz için dolaplardan oluşan kitaplık modellerini kullanabileceğiniz gibi klasikleşmiş modellere de yer verilmektedir.

Salonlarda farklı bir dekorasyon yaratmak için salonunuzun bir köşesine veya oturma odanıza okuma köşesi yapabilirsiniz. Kitaplığınızı bu alana yerleştirerek hem kitaplarınızı sergileyebilir hem de önüne koyacağınız rahat bir koltuk ile kendinize evinizde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir alan yaratabilirsiniz. Abajur ve küçük bir masa kullanarak da bu alanı zenginleştirebilirsiniz.

Gece yatmadan kitap okumayı sevenlerdenseniz kitaplığınızı yatak odanıza yerleştirebilirsiniz. Böylece gece istediğiniz kitabı seçerek odanızda kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kitap okumanın önemi küçüklüğümüzden itibaren her dönemde vurgulansa da çoğu zaman günün yorgunluğu ya da yoğunluğu nedeni ile kitap okumaya zaman ayıramayabilirsiniz. Yatak odanızda her zaman bir kitap bulundurarak uykunuz kaçtığında, gece yatmadan önce birkaç sayfa kitap okuyarak bu eksikliği az da olsa kapatabilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

Kitap okumayı seven, okuma alışkanlığı kazanmış tüm bireyler sıkıldığında, boş zamanlarında, otobüste veya metroda yolculuk yaparken zamanını kitap okuyarak geçirmektedir. Kitaplar, insanı sakinleştiren ve hayal gücünün gelişmesine yardımcı olan küçük yaşlardan itibaren herkesin hayatının bir parçasında bulunmuş eşyalardır ve saklanması, biriktirilmesi de bir o kadar önemli ve güzeldir.

Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olan kitaplıklar, genellikle ahşaptan yapılmış mobilyalardır. Kitaplıklar hem kitaplarınızı muhafaza etmenizi sağlarken hem de evinizin dekorasyonuna yardımcı olmaktadır.

Raflardan Oluşan Klasik Modeller: En çok tercih edilen bu ürünler komple raflardan oluşan kitaplıklardır. Evinizde kitaplarınız için ayırdığınız alanlara bu ürünleri yerleştirerek tüm kitaplarınızı kolayca kitaplığa yerleştirebilirsiniz.

Bu modellerin boyut olarak farklı seçenekleri de bulunur. Dar, normal ve daha geniş boyutlara sahip olan mobilyalardan evinize uygun olanı seçebilirsiniz. Boyut seçeneği olduğu gibi renk seçeneği de bulunmaktadır. Ancak en çok kullanılan renkler beyaz, açık ve koyu kahverengi tonları olmaktadır.

Çekmeceli Kitaplık Modelleri: Üst kısmı raflardan oluşurken alt kısmında da bir, iki veya daha çok sayıda çekmece bulunduran kitaplıklar kullanışlı modellerdir. Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olurken diğer eşyalarınızı da çekmecelere yerleştirmenize olanak sağlarlar.

Fotoğraf albümlerinizi, okul yıllarından kalan defterlerinizi, tüm anılarınızı bu çekmecelerde saklayabilirsiniz. Aradığınızda kolay bulmak istediğiniz eviniz ile ilgili faturalarınızı ve aklınıza gelebilecek tüm ürünler için bu mobilyalar en kullanışlı olanlardandır.

Dolap ve Raflardan Oluşan Kitaplık Modelleri: Alt kısmında kapaklı dolaplar bulunan ve üst kısmı ise kitaplıktan oluşan bu dolaplar oldukça kullanışlı. Üst kısmına kitaplarınızı yerleştirirken dolap bölümüne ise kişisel eşyalarınızı, dergilerinizi, defterlerinizi veya kırtasiye malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.

Dolabın bir diğer avantajı ise kapalı olması sebebiyle içerisine yerleştireceğiniz ürünlerin toz almayacak olmasıdır. Dolabı temizledikten sonra tüm eşyalarınızı yerleştirerek temiz bir şekilde eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Bu modeller genellikle çalışan bireylerin çalışma odalarında veya ofislerinde tercih ettiği ürünlerdir. Dosyalarınızı, çalışırken ihtiyacınız olabilecek bir kitapları kitaplığın üst bölümüne yerleştirirken, alt bölümde istediğiniz eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Kitaplık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kitaplık seçimi yaparken öncelikle bu ürünü evinizin hangi alanına koyacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra evinizde seçtiğiniz alanın ölçülerine uygun bir kitaplık veya raf kullanmak istiyorsanız raf seçmelisiniz.
 • Kitaplık seçerken modellere, ürünün genişlik ve boy ölçülerine, bu mobilyayı kullanacağınız şekle göre doğru ürün tercihi yapmalısınız. Yani komple raftan oluşan bir kitaplık mı yoksa dolabı bulunan bir ürün mü seçeceksiniz karar vermelisiniz.
 • Mobilyanızı seçtikten sonra varsa renk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken de mevcut dekorasyonunuzu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
 • Klasik mobilyalarınız bulunuyorsa tasarım bir ürün yerine klasik modellere göz atabilirsiniz. Ağaç kitaplık modellerinin arasında üzerinde oymaları bulunan klasik modeller bulunmaktadır. Bu ürünler evinizin ya da ofisinizin tarzına uygun olabilir.
 • Modern mobilyalar kullanıyorsanız daha pratik ve kullanımı basit detayı bulunmayan kitaplıklar seçebilirsiniz.

Raf Modelleri

Evinizde kendinize özel alanlar yaratmak, eşyaları yerleştirmek ve üstelik yerden de tasarruf etmek istiyorsanız raflar tam size göre ürünler olacaktır. Evinizin duvarlarına zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun modellerde raflar monte ederek eşyalarınızı, kitaplarınızı ya da diğer aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Rafların en çok tercih edilen modeli dikdörtgen şekli olsa da farklı tasarımlar günümüzde daha fazla öne çıkmaktadır.

Birkaç rafı alt alta veya üst üste monte etmek, zikzak ve farklı şekillerdeki modellere evinizde yer verebilirsiniz. Modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız renkli ahşap ve dikdörtgen şekilden ziyade farklı şekillerde tasarlanmış olan raflardan yararlanabilirsiniz.

Raflar metalden, ahşaptan, plastikten olmak üzere çeşitli şekillerde ve farklı materyallerden üretilmektedir.

Ahşap Modeller: En sık kullanılan raf çeşitlerinden olan ahşap modeller, evinizde hoş bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kendi renginde, kahverengi, siyah, beyaz başta olmak üzere kırmızı, pembe, mavi gibi renk seçeneklerini de barındıran ahşap raflar bulunmaktadır. Salonda, mutfakta, koridorlarda veya yatak odanızda istediğiniz şekilde rafları monte ederek kullanabilirsiniz.

Yatak odanıza renkli raflar monte ederek üzerine fotoğraflarınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, kitaplarınızı ya da dergilerinizi yerleştirebilirsiniz.

Metal Modeller: Ahşap modellerin duvara monte edilen ayakları metal olarak da tasarlanmaktadır. Aynı zamanda tamamen metalden üretilen raf modelleri de bulunmaktadır. Metal ve ahşap parçalardan oluşan mobilyalar her zaman şık ve güzel bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olacak parçalardır. Evinizdeki diğer eşyalarınıza göre raf seçimi yaparak tüm dekorasyonda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Plastik Modeller: Diğer modellere göre daha pratik ve kullanışlı modeller olan plastik raflar aynı zamanda daha dayanıksız ürünlerdir. Üzerinde dekoratif ürünler kullanabileceğiniz raflar istiyorsanız bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Renkli seçenekleri ile özellikle kadınların oldukça ilgisini çeken bu mobilyalar son dönemlerde oldukça popülerdir. Daha çok yatak odalarında kullanılmaktadırlar. Odanızdaki diğer mobilyalarınızın rengine göre veya duvar boyanızın rengine uyumlu renkler seçebilirsiniz.

Kitaplık ve Raf Markaları

Mobilya seçerken uzun ömürlü ürünler seçmek oldukça önemlidir. Ahşap modeller kullanılan materyallere ve ağaçlara göre uzun süre kullanmanız için en ideal seçimler olabilmektedirler. Ürünleri seçerken dikkat edilen kriterlerden bir tanesi de bütçedir. Herkesin bütçesine uygun bulabileceği birbirinden güzel ürünlere Vitringez üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan Decortie, Dessenti, Kenyap, Minar, Buggy, Bestline, Alpino, Adore gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine Koçtaş, Morhipo, Hepsiburada mağazaları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.