Kitaplık Raf

Kitaplık Raf 2 farklı mağazada 835 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (18)
 • (7)
 • (16)
 • (18)
 • (7)
 • (26)
 • (24)
 • (26)
 • (122)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Adore
Adore Modern 8 Raflı Cd&Dvd Ünitesi Lake Beyaz 82,90 TL
Rafline
Rafline Support Kitaplık - Yeşil - Yeşil 69,90 TL
Sanal Mobilya Resital Kitaplık 4D-6A-3B-6A 245,00 TL
Eyibil Mobilya Poyraz 5 Raflı Kapaklı Kitaplık ( Derinlik 30 Cm ) - Beyaz Meşe 159,90 TL
Alper
Alper 2 Katlı Tel Köşe Şampuanlık 16,80 TL
Teknotel Vakumlu Tekli Köşe Rafı 46,24 TL
Rafline
Rafline Sense Duvar Ünitesi - Wenge - Wenge 99,90 TL
NAV Decoration Mia Estetik Duvar Rafı ve Kitaplık Ceviz 64,99 TL
Raf Seti İki Raflı , Adena, Dekoratif Raflar 75,99 TL
Bmd Mobilya Üçlü Duvar Rafı Beyaz - Beyaz 54,90 TL
Decormet Halter Kitaplık Raf Seti 99,90 TL
Rafline
Rafline Life Duvar Rafı - Wenge - Ceviz 99,90 TL
Kenyap
Kenyap 800321 Decoflex Duvar Ünitesi 169,99 TL
Mobetto Rio Small Kitaplık Pembe 99,00 TL
Kitaplık Rmn 1920 3.546,67 TL
Nav Decoration Dreamland Estetik Duvar Rafı Ve Kitaplık - Beyaz - Ceviz 99,00 TL
Tekno-Tel DM254 Vakumlu Banyo Köşelik 32,99 TL
Raf Seti 3 Raflı , Venge, Dekoratif Raflar 94,99 TL
Rafevi
Rafevi Pisagor Köşe Masa Ceviz Sarı RF160501 139,99 TL
Ankara Mobilya 3 Lü Duvar Rafı Beyaz 36Mm 49,90 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Posta Kutusu Güvercin - Pembe 91,43 TL
Prado
Prado, Bibloluk Dekoratif Duvar Rafı Kalp, Dekoratif Raflar 34,99 TL
Kenyap
Kenyap 814427 Stella Genç İkili Duvar Rafı 35,00 TL
Rafline
Rafline Concur Kitaplık - Wenge - Ceviz 105,00 TL
Rafevi
Rafevi Tars Kitaplık Mini Beyaz Sarı RF160404 79,99 TL
Bmd Mobilya Üçlü Duvar Rafı Beyaz - Lila 54,90 TL
Bosphorus
Bosphorus Banyo İçi Çok Fonksiyonlu Raf Vantuzlu Duş Hortumu Takma Kancalı Krom Kaplamalı Paslanmaz Çelik 53,8X27,9X11,1Cm 146,90 TL
Adetto Kuvars Kutulu Kitaplık 205,70 TL
Minar Mobilya, Dorado Dresuar Parlak Siyah Aynalı Raf, Dekoratif Raflar 149,90 TL
Oldwooddesign
Oldwooddesign Halatlı Raf 229,90 TL
Mobetto Negro Kitaplık Sümela 99,00 TL
Bunjee
Bunjee Delux 5 Raflı Kitaplık Beyaz 69,90 TL
Newyork Kitaplık - Beyaz - Beyaz 86,00 TL
Prado
Prado Dekoratif Duvar Rafı Basamak 26,90 TL
Rafline
Rafline Support Kitaplık - Yeşil - Kırmızı 69,90 TL
Wood House Selin Duvar Rafı Beyaz 29,90 TL
Prado
Prado 3'Lü Duvar Rafı, Bibloluk - Beyaz 36,90 TL
Evaline
Bellini Dekoratif Kitaplık 639,90 TL
Nav Decoration Tina Estetik Duvar Rafı Ve Kitaplık - Ceviz 36,00 TL
Endpa Misia Raf Seti Beyaz - Siyah 89,90 TL
Dessenti
Dessenti Defne Raf Kitaplık 164,04 TL
Mobetto Negro Kitaplık Beyaz 99,00 TL
Rafline
Rafline Step Kitaplık Beyaz 139,90 TL
Uzun Küp Raf, Siyah, Dekoratif Raflar 85,49 TL
Mikrodalga Fırın Tutucu, Raf Altı Konsollar 69,99 TL
Rafline
Rafline Plus Kitaplık - Kırmızı - Ceviz 79,90 TL
Dekorister Athena Duvar Rafı Beyaz 34,90 TL
Colors Home Merdiven Kitaplık - Kırmızı 234,99 TL
Eyibil Mobilya Linda 5 Raflı Kitaplık ( Arkalıklı Model ) - Meşe 79,90 TL
Rafline
Rafline Mixed Duvar Ünitesi - Wenge - Wenge 150,00 TL
Decortie
Decortie Oppa Kitaplık Beyaz-Beyaz 159,00 TL
House Estetik Duvar Rafı Ve Kitaplık - Ceviz - Beyaz 36,00 TL
Eyibil Mobilya Aleyna 5 Raflı Kitaplık ( Arkalıksız Model ) - P. Beyaz 69,90 TL
Armoni Raf ve Kitaplık Seti 1 Raflı 200*720 Akçaağaç 29,90 TL
Uzun Küp Raf, Beyaz, Dekoratif Raflar 85,49 TL
Prado
Prado Elips Duvar Rafı, Mini Kitaplık Beyaz 41,00 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Posta Kutusu Güvercin - Yeşil 91,43 TL
Rafline
Rafline Frame Kitaplık - Wenge - Kırmızı 220,00 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Raf Tekli Kuğu - Beyaz 91,43 TL
Bmd Mobilya Üçlü Duvar Rafı Beyaz - Kırmızı - Siyah 54,90 TL

Kitaplarınız İçin En İdeal Mobilyalar; Kitaplık ve Raflar

Kitap okumayı ve biriktirmeyi çok sevenlerdenseniz en çok ihtiyacınız olabilecek mobilyaların başında kitaplıklar geliyor demektir. Kitaplarınızı yerleştirmeniz ve korumanız için tasarlanan kitaplıkların birbirinden güzel modelleri bulunmakta.

Kitaplarınızı yerleştirmeniz için kitaplık tercih edebileceğiniz gibi raf modellerine de göz atabilirsiniz. Raflar kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı ya da dekoratif ürünlerinizi yerleştirmeniz için biçilmiş kaftan. Birbirinden renkli ve farklı tasarımlar ile dikkat çeken raflar evinizin dekorasyonuna da farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak mobilyalardır.

Kitaplık ve raf modelleri arasında en çok tercih edilen renkler beyaz, açık ve koyu kahve olsa da renkli kitaplık modelleri de mevcut. Kırmızı, pembe, mavi ve daha farklı birçok renk seçeneği bulunduran raflardan zevkinize uyan ürünü seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışma odanızda, salonlarda veya yatak odalarında tüm raf ve kitaplık modelleri kullanılabilmektedir. Çalışma odalarında daha çok dosyalarınızı, diğer eşyalarınızı da yerleştirebilmeniz için dolaplardan oluşan kitaplık modellerini kullanabileceğiniz gibi klasikleşmiş modellere de yer verilmektedir.

Salonlarda farklı bir dekorasyon yaratmak için salonunuzun bir köşesine veya oturma odanıza okuma köşesi yapabilirsiniz. Kitaplığınızı bu alana yerleştirerek hem kitaplarınızı sergileyebilir hem de önüne koyacağınız rahat bir koltuk ile kendinize evinizde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir alan yaratabilirsiniz. Abajur ve küçük bir masa kullanarak da bu alanı zenginleştirebilirsiniz.

Gece yatmadan kitap okumayı sevenlerdenseniz kitaplığınızı yatak odanıza yerleştirebilirsiniz. Böylece gece istediğiniz kitabı seçerek odanızda kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kitap okumanın önemi küçüklüğümüzden itibaren her dönemde vurgulansa da çoğu zaman günün yorgunluğu ya da yoğunluğu nedeni ile kitap okumaya zaman ayıramayabilirsiniz. Yatak odanızda her zaman bir kitap bulundurarak uykunuz kaçtığında, gece yatmadan önce birkaç sayfa kitap okuyarak bu eksikliği az da olsa kapatabilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

Kitap okumayı seven, okuma alışkanlığı kazanmış tüm bireyler sıkıldığında, boş zamanlarında, otobüste veya metroda yolculuk yaparken zamanını kitap okuyarak geçirmektedir. Kitaplar, insanı sakinleştiren ve hayal gücünün gelişmesine yardımcı olan küçük yaşlardan itibaren herkesin hayatının bir parçasında bulunmuş eşyalardır ve saklanması, biriktirilmesi de bir o kadar önemli ve güzeldir.

Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olan kitaplıklar, genellikle ahşaptan yapılmış mobilyalardır. Kitaplıklar hem kitaplarınızı muhafaza etmenizi sağlarken hem de evinizin dekorasyonuna yardımcı olmaktadır.

Raflardan Oluşan Klasik Modeller: En çok tercih edilen bu ürünler komple raflardan oluşan kitaplıklardır. Evinizde kitaplarınız için ayırdığınız alanlara bu ürünleri yerleştirerek tüm kitaplarınızı kolayca kitaplığa yerleştirebilirsiniz.

Bu modellerin boyut olarak farklı seçenekleri de bulunur. Dar, normal ve daha geniş boyutlara sahip olan mobilyalardan evinize uygun olanı seçebilirsiniz. Boyut seçeneği olduğu gibi renk seçeneği de bulunmaktadır. Ancak en çok kullanılan renkler beyaz, açık ve koyu kahverengi tonları olmaktadır.

Çekmeceli Kitaplık Modelleri: Üst kısmı raflardan oluşurken alt kısmında da bir, iki veya daha çok sayıda çekmece bulunduran kitaplıklar kullanışlı modellerdir. Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olurken diğer eşyalarınızı da çekmecelere yerleştirmenize olanak sağlarlar.

Fotoğraf albümlerinizi, okul yıllarından kalan defterlerinizi, tüm anılarınızı bu çekmecelerde saklayabilirsiniz. Aradığınızda kolay bulmak istediğiniz eviniz ile ilgili faturalarınızı ve aklınıza gelebilecek tüm ürünler için bu mobilyalar en kullanışlı olanlardandır.

Dolap ve Raflardan Oluşan Kitaplık Modelleri: Alt kısmında kapaklı dolaplar bulunan ve üst kısmı ise kitaplıktan oluşan bu dolaplar oldukça kullanışlı. Üst kısmına kitaplarınızı yerleştirirken dolap bölümüne ise kişisel eşyalarınızı, dergilerinizi, defterlerinizi veya kırtasiye malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.

Dolabın bir diğer avantajı ise kapalı olması sebebiyle içerisine yerleştireceğiniz ürünlerin toz almayacak olmasıdır. Dolabı temizledikten sonra tüm eşyalarınızı yerleştirerek temiz bir şekilde eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Bu modeller genellikle çalışan bireylerin çalışma odalarında veya ofislerinde tercih ettiği ürünlerdir. Dosyalarınızı, çalışırken ihtiyacınız olabilecek bir kitapları kitaplığın üst bölümüne yerleştirirken, alt bölümde istediğiniz eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Kitaplık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kitaplık seçimi yaparken öncelikle bu ürünü evinizin hangi alanına koyacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra evinizde seçtiğiniz alanın ölçülerine uygun bir kitaplık veya raf kullanmak istiyorsanız raf seçmelisiniz.
 • Kitaplık seçerken modellere, ürünün genişlik ve boy ölçülerine, bu mobilyayı kullanacağınız şekle göre doğru ürün tercihi yapmalısınız. Yani komple raftan oluşan bir kitaplık mı yoksa dolabı bulunan bir ürün mü seçeceksiniz karar vermelisiniz.
 • Mobilyanızı seçtikten sonra varsa renk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken de mevcut dekorasyonunuzu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
 • Klasik mobilyalarınız bulunuyorsa tasarım bir ürün yerine klasik modellere göz atabilirsiniz. Ağaç kitaplık modellerinin arasında üzerinde oymaları bulunan klasik modeller bulunmaktadır. Bu ürünler evinizin ya da ofisinizin tarzına uygun olabilir.
 • Modern mobilyalar kullanıyorsanız daha pratik ve kullanımı basit detayı bulunmayan kitaplıklar seçebilirsiniz.

Raf Modelleri

Evinizde kendinize özel alanlar yaratmak, eşyaları yerleştirmek ve üstelik yerden de tasarruf etmek istiyorsanız raflar tam size göre ürünler olacaktır. Evinizin duvarlarına zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun modellerde raflar monte ederek eşyalarınızı, kitaplarınızı ya da diğer aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Rafların en çok tercih edilen modeli dikdörtgen şekli olsa da farklı tasarımlar günümüzde daha fazla öne çıkmaktadır.

Birkaç rafı alt alta veya üst üste monte etmek, zikzak ve farklı şekillerdeki modellere evinizde yer verebilirsiniz. Modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız renkli ahşap ve dikdörtgen şekilden ziyade farklı şekillerde tasarlanmış olan raflardan yararlanabilirsiniz.

Raflar metalden, ahşaptan, plastikten olmak üzere çeşitli şekillerde ve farklı materyallerden üretilmektedir.

Ahşap Modeller: En sık kullanılan raf çeşitlerinden olan ahşap modeller, evinizde hoş bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kendi renginde, kahverengi, siyah, beyaz başta olmak üzere kırmızı, pembe, mavi gibi renk seçeneklerini de barındıran ahşap raflar bulunmaktadır. Salonda, mutfakta, koridorlarda veya yatak odanızda istediğiniz şekilde rafları monte ederek kullanabilirsiniz.

Yatak odanıza renkli raflar monte ederek üzerine fotoğraflarınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, kitaplarınızı ya da dergilerinizi yerleştirebilirsiniz.

Metal Modeller: Ahşap modellerin duvara monte edilen ayakları metal olarak da tasarlanmaktadır. Aynı zamanda tamamen metalden üretilen raf modelleri de bulunmaktadır. Metal ve ahşap parçalardan oluşan mobilyalar her zaman şık ve güzel bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olacak parçalardır. Evinizdeki diğer eşyalarınıza göre raf seçimi yaparak tüm dekorasyonda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Plastik Modeller: Diğer modellere göre daha pratik ve kullanışlı modeller olan plastik raflar aynı zamanda daha dayanıksız ürünlerdir. Üzerinde dekoratif ürünler kullanabileceğiniz raflar istiyorsanız bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Renkli seçenekleri ile özellikle kadınların oldukça ilgisini çeken bu mobilyalar son dönemlerde oldukça popülerdir. Daha çok yatak odalarında kullanılmaktadırlar. Odanızdaki diğer mobilyalarınızın rengine göre veya duvar boyanızın rengine uyumlu renkler seçebilirsiniz.

Kitaplık ve Raf Markaları

Mobilya seçerken uzun ömürlü ürünler seçmek oldukça önemlidir. Ahşap modeller kullanılan materyallere ve ağaçlara göre uzun süre kullanmanız için en ideal seçimler olabilmektedirler. Ürünleri seçerken dikkat edilen kriterlerden bir tanesi de bütçedir. Herkesin bütçesine uygun bulabileceği birbirinden güzel ürünlere Vitringez üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan Decortie, Dessenti, Kenyap, Minar, Buggy, Bestline, Alpino, Adore gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine Koçtaş, Morhipo, Hepsiburada mağazaları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.