Kitaplık Raf

Kitaplık Raf 2 farklı mağazada 776 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (15)
 • (9)
 • (13)
 • (43)
 • (10)
 • (5)
 • (7)
 • (10)
 • (19)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D B-B 6B 2A 2B, Kitaplık 211,90 TL
Minar Mobilya, Ozy 2 li Duvar Rafı, Beyaz, Dekoratif Raflar 99,90 TL
Üçgen Delikli Banyo Seti - Krem 19,00 TL
Kumsal Kitaplık Kırmızı 159,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 2B-3A-4B, Kitaplık 208,90 TL
Minar Mobilya, Burç Duvar Rafı, Beyaz, Dekoratif Raflar 99,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 6A-4B-3A, Kitaplık 238,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 2DB-6B, Kitaplık 118,90 TL
Ankara Mobilya Renkli Duvar Rafı Mavi 19,90 TL
Bestline
Bestline Melody Mutfak Rafı - Beyaz 84,58 TL
Ozy Whiteoak Kitaplık 825,00 TL
Adore
Adore, Modern 5 Raflı Kitaplık Noce Lake Beyaz, Kitaplık 149,90 TL
Fly
Fly, Beyaz Melamin Kapaklı Kitaplık, Kitaplık 149,90 TL
Orta Sofa
Orta Sofa Yeşil Dekoratif Duvar Rafı 79,90 TL
Eyibil Mobilya Linda 5 Raflı Kitaplık ( Arkalıklı Model ) - Ceviz - Beyaz 89,90 TL
Minar Mobilya, Ozy 2 li Duvar Rafı, Siyah, Dekoratif Raflar 99,90 TL
Penta Anatolia Gold Çift - Askılı Süngerlik 715,80 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 2B-6A-3B, Kitaplık 219,90 TL
Çiçek Figürlü Dekoratif Raf, Mor, Dekoratif Raflar 69,99 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 3D-6A-6B, Kitaplık 193,90 TL
Eyibil Mobilya Linda 5 Raflı Kitaplık ( Arkalıklı Model ) - Meşe 89,90 TL
Kelebek Figürlü Dekoratif Raf, Pembe, Dekoratif Raflar 69,99 TL
Dessenti
Dessenti, Raza Kitaplık Gri Kırmızı, Kitaplık 333,90 TL
Bosphorus
Gümüş Renkli Çelik Duş Hortumu Kancası 3 Raflı 96,08 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 2DA-2A, Kitaplık 88,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D B-B 3B 4A 3B, Kitaplık 216,90 TL
Adore
Adore Opsiyonel Duvar Rafı - Parlak Beyaz 51,99 TL
Minar Mobilya, Trigon Kitaplık Beyaz, Kitaplık 149,90 TL
Dessenti
Dessenti, Kristal Ofis Kitaplık, Kitaplık 209,90 TL
Dessenti
Dessenti, Vesta Kitaplık, Beyaz Kaman Ceviz, Kitaplık 279,90 TL
Dessenti
Dessenti Juniper Raf Kitaplık Beyaz 163,70 TL
Onlywood Brige Masif Kitaplık Eskitme 614,90 TL
Mobetto Negro Kitaplık Sümela 110,00 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 6A-6B-3A, Kitaplık 249,90 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Raf Ördek - Beyaz 46,21 TL
Minar Mobilya, Daisy Duvar Rafı, Venge, Dekoratif Raflar 79,90 TL
Sanal Mobilya, New Mois Kitaplık, Beyaz, Kitaplık 311,90 TL
Dessenti
Dessenti Fond Raf Kitaplık Beyaz 256,00 TL
Raf Seti 2 Raflı , 20x72 cm Akçaağaç, Dekoratif Raflar 69,99 TL
Kitaplık Rmn 1929 3.322,05 TL
Dekorister, Ample Kitaplık, Akçaağaç Wenge, Kitaplık 189,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 2B-4A-4B, Kitaplık 219,90 TL
Minar
Minar Marcella Kitaplık Beyazsonomosiyah 249,90 TL
Altın Rengi Metal ve Ahşap Standlı Çember Raf 1.990,00 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Raf Güvercin - Beyaz 92,51 TL
Cosiness Lake Ahşap Dekoratif Raf Tekli Kuğu - Pembe 92,51 TL
Minar
Minar Dama Kitaplık Beyazverde 189,90 TL
Dekorister, Celino Kitaplık Beyaz, Kitaplık 109,90 TL
Tekno-Tel BK053 Üç Katlı Banyo Rafı 50,47 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 3D-3A-2B, Kitaplık 140,90 TL
Dekorister, Ample Kitaplık, Venge Beyaz, Kitaplık 189,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D B-B 4B 3A 4B, Kitaplık 227,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 2B-2A-4B, Kitaplık 200,90 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 3D-3A-6B, Kitaplık 170,90 TL
Dessenti
Dessenti Neum Raf Kitaplık 94,29 TL
Sanal Mobilya, Resital Kitaplık 4D A-A 3A-2B-2A, Kitaplık 189,90 TL
Minar Mobilya, Secret Kitaplık Beyaz, Kitaplık 179,90 TL
Bosphorus
Bosphorus Banyo İçi Çok Fonksiyonlu Raf Vantuzlu Duş Hortumu Takma Kancalı Bronz Kahverengi Paslanmaz Çelik 21X10x53 Cm 167,86 TL
Minar Mobilya, Liam Kitaplık, Kitaplık 169,90 TL
Rafevi
Kiss Raf 95,99 TL

Kitaplarınız İçin En İdeal Mobilyalar; Kitaplık ve Raflar

Kitap okumayı ve biriktirmeyi çok sevenlerdenseniz en çok ihtiyacınız olabilecek mobilyaların başında kitaplıklar geliyor demektir. Kitaplarınızı yerleştirmeniz ve korumanız için tasarlanan kitaplıkların birbirinden güzel modelleri bulunmakta.

Kitaplarınızı yerleştirmeniz için kitaplık tercih edebileceğiniz gibi raf modellerine de göz atabilirsiniz. Raflar kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı ya da dekoratif ürünlerinizi yerleştirmeniz için biçilmiş kaftan. Birbirinden renkli ve farklı tasarımlar ile dikkat çeken raflar evinizin dekorasyonuna da farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak mobilyalardır.

Kitaplık ve raf modelleri arasında en çok tercih edilen renkler beyaz, açık ve koyu kahve olsa da renkli kitaplık modelleri de mevcut. Kırmızı, pembe, mavi ve daha farklı birçok renk seçeneği bulunduran raflardan zevkinize uyan ürünü seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışma odanızda, salonlarda veya yatak odalarında tüm raf ve kitaplık modelleri kullanılabilmektedir. Çalışma odalarında daha çok dosyalarınızı, diğer eşyalarınızı da yerleştirebilmeniz için dolaplardan oluşan kitaplık modellerini kullanabileceğiniz gibi klasikleşmiş modellere de yer verilmektedir.

Salonlarda farklı bir dekorasyon yaratmak için salonunuzun bir köşesine veya oturma odanıza okuma köşesi yapabilirsiniz. Kitaplığınızı bu alana yerleştirerek hem kitaplarınızı sergileyebilir hem de önüne koyacağınız rahat bir koltuk ile kendinize evinizde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir alan yaratabilirsiniz. Abajur ve küçük bir masa kullanarak da bu alanı zenginleştirebilirsiniz.

Gece yatmadan kitap okumayı sevenlerdenseniz kitaplığınızı yatak odanıza yerleştirebilirsiniz. Böylece gece istediğiniz kitabı seçerek odanızda kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kitap okumanın önemi küçüklüğümüzden itibaren her dönemde vurgulansa da çoğu zaman günün yorgunluğu ya da yoğunluğu nedeni ile kitap okumaya zaman ayıramayabilirsiniz. Yatak odanızda her zaman bir kitap bulundurarak uykunuz kaçtığında, gece yatmadan önce birkaç sayfa kitap okuyarak bu eksikliği az da olsa kapatabilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

Kitap okumayı seven, okuma alışkanlığı kazanmış tüm bireyler sıkıldığında, boş zamanlarında, otobüste veya metroda yolculuk yaparken zamanını kitap okuyarak geçirmektedir. Kitaplar, insanı sakinleştiren ve hayal gücünün gelişmesine yardımcı olan küçük yaşlardan itibaren herkesin hayatının bir parçasında bulunmuş eşyalardır ve saklanması, biriktirilmesi de bir o kadar önemli ve güzeldir.

Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olan kitaplıklar, genellikle ahşaptan yapılmış mobilyalardır. Kitaplıklar hem kitaplarınızı muhafaza etmenizi sağlarken hem de evinizin dekorasyonuna yardımcı olmaktadır.

Raflardan Oluşan Klasik Modeller: En çok tercih edilen bu ürünler komple raflardan oluşan kitaplıklardır. Evinizde kitaplarınız için ayırdığınız alanlara bu ürünleri yerleştirerek tüm kitaplarınızı kolayca kitaplığa yerleştirebilirsiniz.

Bu modellerin boyut olarak farklı seçenekleri de bulunur. Dar, normal ve daha geniş boyutlara sahip olan mobilyalardan evinize uygun olanı seçebilirsiniz. Boyut seçeneği olduğu gibi renk seçeneği de bulunmaktadır. Ancak en çok kullanılan renkler beyaz, açık ve koyu kahverengi tonları olmaktadır.

Çekmeceli Kitaplık Modelleri: Üst kısmı raflardan oluşurken alt kısmında da bir, iki veya daha çok sayıda çekmece bulunduran kitaplıklar kullanışlı modellerdir. Kitaplarınızı muhafaza etmenize yardımcı olurken diğer eşyalarınızı da çekmecelere yerleştirmenize olanak sağlarlar.

Fotoğraf albümlerinizi, okul yıllarından kalan defterlerinizi, tüm anılarınızı bu çekmecelerde saklayabilirsiniz. Aradığınızda kolay bulmak istediğiniz eviniz ile ilgili faturalarınızı ve aklınıza gelebilecek tüm ürünler için bu mobilyalar en kullanışlı olanlardandır.

Dolap ve Raflardan Oluşan Kitaplık Modelleri: Alt kısmında kapaklı dolaplar bulunan ve üst kısmı ise kitaplıktan oluşan bu dolaplar oldukça kullanışlı. Üst kısmına kitaplarınızı yerleştirirken dolap bölümüne ise kişisel eşyalarınızı, dergilerinizi, defterlerinizi veya kırtasiye malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.

Dolabın bir diğer avantajı ise kapalı olması sebebiyle içerisine yerleştireceğiniz ürünlerin toz almayacak olmasıdır. Dolabı temizledikten sonra tüm eşyalarınızı yerleştirerek temiz bir şekilde eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Bu modeller genellikle çalışan bireylerin çalışma odalarında veya ofislerinde tercih ettiği ürünlerdir. Dosyalarınızı, çalışırken ihtiyacınız olabilecek bir kitapları kitaplığın üst bölümüne yerleştirirken, alt bölümde istediğiniz eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Kitaplık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kitaplık seçimi yaparken öncelikle bu ürünü evinizin hangi alanına koyacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra evinizde seçtiğiniz alanın ölçülerine uygun bir kitaplık veya raf kullanmak istiyorsanız raf seçmelisiniz.
 • Kitaplık seçerken modellere, ürünün genişlik ve boy ölçülerine, bu mobilyayı kullanacağınız şekle göre doğru ürün tercihi yapmalısınız. Yani komple raftan oluşan bir kitaplık mı yoksa dolabı bulunan bir ürün mü seçeceksiniz karar vermelisiniz.
 • Mobilyanızı seçtikten sonra varsa renk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken de mevcut dekorasyonunuzu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
 • Klasik mobilyalarınız bulunuyorsa tasarım bir ürün yerine klasik modellere göz atabilirsiniz. Ağaç kitaplık modellerinin arasında üzerinde oymaları bulunan klasik modeller bulunmaktadır. Bu ürünler evinizin ya da ofisinizin tarzına uygun olabilir.
 • Modern mobilyalar kullanıyorsanız daha pratik ve kullanımı basit detayı bulunmayan kitaplıklar seçebilirsiniz.

Raf Modelleri

Evinizde kendinize özel alanlar yaratmak, eşyaları yerleştirmek ve üstelik yerden de tasarruf etmek istiyorsanız raflar tam size göre ürünler olacaktır. Evinizin duvarlarına zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun modellerde raflar monte ederek eşyalarınızı, kitaplarınızı ya da diğer aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Rafların en çok tercih edilen modeli dikdörtgen şekli olsa da farklı tasarımlar günümüzde daha fazla öne çıkmaktadır.

Birkaç rafı alt alta veya üst üste monte etmek, zikzak ve farklı şekillerdeki modellere evinizde yer verebilirsiniz. Modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız renkli ahşap ve dikdörtgen şekilden ziyade farklı şekillerde tasarlanmış olan raflardan yararlanabilirsiniz.

Raflar metalden, ahşaptan, plastikten olmak üzere çeşitli şekillerde ve farklı materyallerden üretilmektedir.

Ahşap Modeller: En sık kullanılan raf çeşitlerinden olan ahşap modeller, evinizde hoş bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kendi renginde, kahverengi, siyah, beyaz başta olmak üzere kırmızı, pembe, mavi gibi renk seçeneklerini de barındıran ahşap raflar bulunmaktadır. Salonda, mutfakta, koridorlarda veya yatak odanızda istediğiniz şekilde rafları monte ederek kullanabilirsiniz.

Yatak odanıza renkli raflar monte ederek üzerine fotoğraflarınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, kitaplarınızı ya da dergilerinizi yerleştirebilirsiniz.

Metal Modeller: Ahşap modellerin duvara monte edilen ayakları metal olarak da tasarlanmaktadır. Aynı zamanda tamamen metalden üretilen raf modelleri de bulunmaktadır. Metal ve ahşap parçalardan oluşan mobilyalar her zaman şık ve güzel bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olacak parçalardır. Evinizdeki diğer eşyalarınıza göre raf seçimi yaparak tüm dekorasyonda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Plastik Modeller: Diğer modellere göre daha pratik ve kullanışlı modeller olan plastik raflar aynı zamanda daha dayanıksız ürünlerdir. Üzerinde dekoratif ürünler kullanabileceğiniz raflar istiyorsanız bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Renkli seçenekleri ile özellikle kadınların oldukça ilgisini çeken bu mobilyalar son dönemlerde oldukça popülerdir. Daha çok yatak odalarında kullanılmaktadırlar. Odanızdaki diğer mobilyalarınızın rengine göre veya duvar boyanızın rengine uyumlu renkler seçebilirsiniz.

Kitaplık ve Raf Markaları

Mobilya seçerken uzun ömürlü ürünler seçmek oldukça önemlidir. Ahşap modeller kullanılan materyallere ve ağaçlara göre uzun süre kullanmanız için en ideal seçimler olabilmektedirler. Ürünleri seçerken dikkat edilen kriterlerden bir tanesi de bütçedir. Herkesin bütçesine uygun bulabileceği birbirinden güzel ürünlere Vitringez üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan Decortie, Dessenti, Kenyap, Minar, Buggy, Bestline, Alpino, Adore gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine Koçtaş, Morhipo, Hepsiburada mağazaları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.