Masa Sandalye

Masa Sandalye 6 farklı mağazada 5098 ürün bulundu.
Marka
  • (52)
  • (85)
  • (46)
  • (35)
  • (38)
  • (54)
  • (33)
  • (47)
  • (125)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Plastik Sandalye - Kırmızı 49,99 TL
Avansas
Avansas Comfort L Çalışma Masası 140 cm Beyaz 215,82 TL
Kenyap
Kenyap Mutfak Masası Spring Milas 314347 139,90 TL
Katlanır Tabure Büyük 32,99 TL
Blooma
Blooma Aland Katlanır Sandalye TDC 1090 199,90 TL
Rapido
Rapido Çalışma Koltuğu CO 1003 Siyah 239,90 TL
Minar Mobilya Ashle Çalışma Masası 199,90 TL
Rapido
Rapido Çalışma Koltuğu CO 1003 Kırmızı 239,90 TL
Boyner
Boyner Evde Mobilya 245,00 TL 98,00 TL
%60 İNDİRİM
Boyner Evde
Boyner Evde Sandalye 299,00 TL 209,30 TL
%30 İNDİRİM
Sandalye Krem Beyaz 219,90 TL
Sole Sandalye Minderi - 40x100 cm 54,99 TL
Puf Tabure 79,99 TL
Çalışma Masası Siyah 189,90 TL
Ezel Bekleme Koltuğu Açık Krem - Siyah 589,00 TL
Sandalye Mor 129,90 TL
Puf Tabure - Mavi 49,99 TL
Oval Ayaklı Tabure - Siyah 39,90 TL
Çalışma Koltuğu Yeşil 199,90 TL
Arc Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 719,00 TL
Cover
Cover Misafir Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 779,00 TL
Somel Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 989,00 TL
Sandalye Minderi No 6 - 43x86 cm 46,99 TL
Lola Kollu Bahçe Sandalyesi - Beyaz 42,99 TL
Mutfak Masası ve Minderli Bank Seti Beyaz 449,90 TL
Türksit 812 Öğrenci Koltuğu Siyah - Turuncu 149,90 TL
Bunjee
Bunjee Laura Çalışma Masası Beyaz 379,90 TL
Dear Meda Metal Sandalyeler Açık Krem - Krem 350,00 TL
Fly
Fly Metal Sandalyeler Açık Krem - Beyaz 399,00 TL
Ezel 2 Bekleme Koltuğu Açık Krem - Kırmızı 999,00 TL
Nav Decoration Stella Yemek Masası 139,90 TL
Tabaco Misafir Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 159,00 TL
Nav Decoration Hisar Sandalye Kırmızı 377,50 TL
Kitaplıklı Çalışma Masası Beyaz 159,90 TL
Helen Demonte Sandalye Ceviz-Bahar Mercan D-417 - Ceviz 135,00 TL
Poli Misafir Koltuğu Açık Krem - Krem 299,00 TL
Jade Konferans Odası Koltuğu Açık Krem - Açık Krem 279,00 TL
Mutfak Masası Yandan Açılır Beyaz 249,90 TL
A35 Milano Fileli Çalışma Koltuğu Kırmızı 129,90 TL
Sandalye - Krem 169,90 TL
Vena Oscar Masa Takımı - Erik Beyaz 1.349,90 TL
Sette
Sette TA056B Kırık Beyaz Masa 1.948,99 TL
Türksit 806 File Öğrenci Koltuğu Krem 99,90 TL
Barcelona
Barcelona Bekleme Koltuğu Açık Krem - Camel 1.129,00 TL
Joy Berjer Misafir Koltuğu Açık Krem - Kırmızı 749,00 TL
Blooma
Blooma Verona Bahçe Sandalyesi 229,90 TL
Cosmic Bekleme Koltuğu Açık Krem - Haki 959,00 TL
Ares
Ares Beyaz Misafir Koltuğu Açık Krem - Gri 339,00 TL
Orion
Orion Misafir Koltuğu Açık Krem - Taş 699,00 TL
Storn Misafir Koltuğu Açık Krem - Siyah 339,00 TL
Jade Konferans Odası Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 279,00 TL
Yemek Masası Rmn 1749 2.099,00 TL
Ofis Sandalyesi - Siyah 99,99 TL
Lima Misafir Koltuğu Açık Krem - Sarı 619,00 TL
Kozza Home Barnetta Masa 70x110 cm Mbl Siyah 1.349,99 TL
Güncel
Güncel Bekleme Koltuğu Açık Krem - Camel 409,00 TL
Mistral Plastik Bahçe Sandalyesi - Teak 89,99 TL
Nav Decoration Stella Yemek Masası 139,90 TL
NAV Decoration Legend Tekli Bekleme Koltuğu 244,99 TL
Sandalye Kırmızı Çiçekli 129,90 TL

Mobilyaların Vazgeçilmezlerinden Masa ve Sandalyeler

Her evin olmazsa olmazlarından olan masa ve sandalyelerin birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Salonunuzda, mutfağınızda, odanızda ya da balkonunuzda kullanabileceğiniz bu ürünlerin ahşap modelleri son dönemde oldukça dikkat çekmektedir.

Renklerde ise kahverengi, siyah ve beyaz her zaman değişmeyenlerdendir. Renklere önem veren ve evinizde de renklerin hakim olmasını istiyorsanız plastikten üretilen renkli modellere göz atabilirsiniz.

Yemek Odası Takımı: Yemek odası takımları salonların ayrılmaz parçalarındandır. Oturma grubu ile takım olarak satılan yemek odası takımları olduğu gibi farklı bir takım alarak da salonunuzda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz de yemek odası takımınızı kendi zevkinize uygun parçalar seçerek siz oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımlarının içinde yemek masası, sandalyeler, konsol ve vitrin adı verilen dolaplar son olarak da tv üniteleri bulunabilmekte. Seçeceğiniz markaya ve kullanım özelliklerine göre takımdaki ürünler çeşitlilik gösterebilmektedir.

Konsol, yemek takımlarının içinde bulunan alçak, dar ve uzun dikdörtgen formundaki dolaplardır. Bu dolaplara genellikle yemek yerken ya da yemek hazırlarken kullanılabilecek eşyalar konmaktadır. Konsolların birçok modeli bulunmaktadır. Ancak küçük bir yemek odasına sahipseniz konsolların aynalı modellerinden tercih edebilir ya da kendiniz bir ayna olarak konsolun üstüne gelecek şekilde duvara monte edebilirsiniz.

Vitrinler ise uzun camlı ya da ahşap dolaplardır. Bu dolapları yemek takımınızla beraber alabileceğiniz gibi istemiyorsanız takımın içinden çıkarmanız da mümkündür. Vitrinlere özel günlerde kullanılan kadehler, fincan ya da tabaklar yerleştirilmektedir. Aynı zamanda evli kadınlar genellikle çeyizlerindeki özel parçaları vitrinlerine yerleştirerek kullanmaktadır.

Yemek odası takımlarının farklı kumaş çeşitlerinden, farklı tasarımlardan ve farklı ağaç türlerinden hazırlanmış birçok model seçeneği bulunmaktadır. Yemek odası seçerken salonunuza ya da yemek odanıza uygun büyüklükteki ürünler seçmeniz gerekmektedir.

Küçük bir salona sahipseniz kullanışlı, küçük şık tasarımları olan yemek odaları seçebilirsiniz. Yemek masalarının kare, yuvarlak ve dikdörtgen seçenekleri bulunmaktadır. 8 kişilik yemek masaları günlük kullanımınız için ideal olabilir. Masalar açıldığında ise 12 kişilik olabilmektedir. Masa ölçüleri standart olsa da istediğinizde farklı ölçülerde masa yaptırma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Yemek odası takımlarının, salon takımlarında olduğu gibi modernden klasiğe kadar birçok tarza hitap etmektedir.


 

Çalışma Masası: Ders çalışmak, ödev yapmak ya da evde çalışan bireylerdenseniz işlerinizi yürütürken kullanabileceğiniz çalışma masaları konforlu ve fonksiyonel masalardır. Çalışırken kullandığınız çok fazla materyal varsa masanızın kalabalıklığından söz ediyorsanız çekmece ve dolapları bulunan masaları tercih edebilirsiniz.

Çalışma masaları, masa başında vakit geçiren ya da ders çalışmak için masa başına oturan gençler için oldukça önemlidir. Çalışma masalarının düzeni bile çalışma performansınızı ve motivasyonunuzu etkilemektedir. Bu nedenle her zaman masanızı temiz ve düzenli tutmalısınız. Masanızın üzerinde kullanmadığınız gereksiz eşyalar olmamasına özen göstermelisiniz. Bu gibi küçük noktalara dikkat ederek çalışma performansınızı arttırabilmeniz mümkün.

Mutfak Masası: Mutfağınızda kullanabileceğiniz mutfak masaları hem geniş mutfaklar için hem de küçük mutfaklar için tasarlanmış modellerden oluşmaktadır. Dar ve küçük mutfaklar için duvara monte edilip açılıp kapanan modeller tercih edilirken, geniş mutfaklar için daha farklı modeller seçilmektedir.

Ofis Masaları: Ofisler evimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz mekanlardır. Hatta çoğu zaman ofiste evinizden daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ofis mobilyalarının seçimi oldukça önemlidir. Uzun vakitlerin harcandığı ofislerde kullanışlı, rahat mobilyalar tercih edilmelidir. Ofisinizde kullanmak üzere seçeceğiniz masaları en ince detayı bile düşünerek seçmeniz gerekecektir. Ofisinizin büyüklüğü, kaç masaya ihtiyacınız olduğu, çalıştığınız sektörün hangisi olduğu bile bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kriterdir. Eğer müşteri odaklı bir firma iseniz ofisinizin daha dinamik ve canlı olması beklenecektir.

Ofisin olmazsa olmazlarından biri ise toplantı odalarıdır. Toplantı odaları için uzun masalar seçebilirsiniz. Yine rengine ve seçeceğiniz masanın özelliklerine dikkat etmeniz gerekecektir.

Sandalye: Yemek masalarınızı ve salonunuzun dekorasyonunu tamamlayacak olan sandalyelerin birbirinden güzel ve farklı tasarımları bulunmaktadır. Sandalyeler ahşap, metal ve plastikten üretilebilmektedir. Seçeceğiniz sandalyelerin rahat ve konforlu olmasına özen göstermelisiniz. Vücut ergonomisine uygun olan sandalyeler her zaman daha kullanışlı olacaklardır.

Sandalyeleri kolçaklı ve kolçaksız olarak ikiye ayırabiliriz.

Kolçaklı sandalyeler; kolunuzu koyarak rahat oturabileceğiniz kolçakları olan sandalyelerdir. Kolçaklı sandalyeler diğer sandalyelere göre daha geniştirler ve dolayısıyla daha fazla yer kaplarlar.

Kolçaksız sandalyeler ise yemek masalarınızı tamamlayabileceğiniz kolçaklı modellere göre daha az yer kaplayan sandalyelerdir.

Yemek odanız için sandalye seçimi yapacaksanız masanızın iki ucunda kullanmak üzere kolçaklı sandalye modellerinden seçebilir, diğer sandalyeleri ise aynı sandalye modelinin kolçaksız ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Bu şekildeki kullanımlara son dönemde oldukça sık rastlanmaktadır. Ahşap, kumaş ve deri kaplı sandalyeler arasından zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun olan ürünü kullanabilirsiniz.

Plastik sandalyelerin renkli modelleri evlerde ve ofislerde kullanılsa da beyaz, yeşil gibi renkleri daha çok bahçelerde, balkonlarda, teras ya da veranda gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Tabure: Sırt ve kol dayanağı olmayan iskemleler olan tabureler, hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Tabureler sandalyelerden daha az yer kaplayan oldukça pratik ürünlerdir. Plastik, metal ve ahşap çeşitleri bulunur.

Katlanabilen sandalyeler, bireylerin evlerinde kullanmak için en çok tercih ettiği modellerdendir. Katlandığında istediğiniz yere kaldırarak yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kalabalık bir aile iseniz ve küçük bir evde yaşıyorsanız, sık sık misafir ağırlıyor ancak yeteri kadar sandalyeye yeriniz yoksa tabure kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfakta ve bahçe için de tabureler kullanılmaktadır. Rengarenk modelleri olan taburelerin evinize uygun renklerini tercih ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yemek Masası: Salonunuzda ya da yemek odanızda kullanabileceğiniz yemek masaları için farklı birçok seçenek bulunmaktadır. Hem uzunluğu hem de kullanılan ağaç değişebilmektedir. Kare, daire ve dikdörtgen şeklindeki yemek masaları arasından kadınların en sık tercih ettiği model genellikle kare ve dikdörtgendir.

Yemek masası seçerken salon takımınız ile uyumlu renkler seçebilirsiniz. Küçük bir eviniz ve salonunuz bulunuyorsa koyu renklerden çok açık toprak tonları tercih ederek odanın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikdörtgen masaları, dar ve uzun salonlarda kullanabilirsiniz.

Yuvarlak masalar ise daha küçük salonlar için kullanıma oldukça uygundur. Köşeleri bulunmayan bu masalar etrafta rahatlıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Kare masaları ise hem dikdörtgen odalarda hem de kare odalarda kullanabilirsiniz. Kare masalar açıldığında dikdörtgen şeklini alacaktır.

Alacağınız masanın açıldığında nasıl kullanacağınıza, ölçülerine ve salonunuza ya da yemek odanıza sığıp sığmayacağını test edebilirsiniz. Bu test ölçerek gerçekleştirmeniz mümkündür.


 

Masa ve Sandalye Fiyatları

Masa ve sandalyelerin her bütçeye hitap eden fiyatları bulunmaktadır. Ancak ürünün kalitesine, yapıldığı malzemeye, ahşap ise kullanılan ağacın türüne göre bile fiyatlarda değişimle karşılaşılmakta ve fiyatlar yükselmektedir.

Kadınların yemek odalarında, yemek masaları ile kullanmayı tercih ettikleri sandalyeler genellikle ahşap olmaktadır. Özellikle beyaz ahşap sandalye modelleri salonunuzu oldukça şık gösterecektir.

Eviniz, yazlığınız, balkonunuz ya da ofisiniz için masa ya da sandalye seçerken sitemizde yer alan fiyat filtrelerini kullanabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan AltıncıCadde, Minar, Avansas, Boyner, Koçtaş, 3A Mobilya gibi birbirinden değerli markaların birbirinden şık ürünlerine ulaşabilirsiniz.