Masa Sandalye

Masa Sandalye 4 farklı mağazada 4046 ürün bulundu.
Marka
  • (80)
  • (39)
  • (48)
  • (32)
  • (43)
  • (32)
  • (32)
  • (32)
  • (105)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Emily Aynalı Takı Dolabı, Takı Dolapları 189,90 TL
Joy Berjer Misafir Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 850,27 TL
Dear Era Metal Sandalyeler Açık Krem - Lila 410,95 TL
Kozza Home Barnetta Masa 70x70 cm Cnm Siyah 1.099,99 TL
Wella
Wella Misafir Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 804,51 TL
Albera Home
Albero Home 2Li'thonet Sandalye Mavi 970,08 TL
Safir
Safir Bekleme Koltuğu Açık Krem - Sarı 520,78 TL
Orion
Orion Misafir Koltuğu Açık Krem - Mavi 795,36 TL
Sefes Bahar Sandalye 4 Adet / Gri 626,00 TL
Ares
Ares Tekerlekli Misafir Koltuğu Açık Krem - Kırmızı 319,42 TL
Nova Metal Sandalyeler Açık Krem - Siyah 443,90 TL
Miami Misafir Koltuğu Açık Krem - Füme 264,51 TL
Mobilyadresi Bar Sandalyesi, Sabit Deri Bar Taburesi - Kırmızı 164,90 TL
Decortie
Decortie Aaron Çalışma Masası Beyaz 399,00 TL
Poli Misafir Koltuğu Açık Krem - Haki 273,66 TL
Albera Home
Albero Home Torna Çalışma Masası 1.199,99 TL
Lisa Misafir Koltuğu Açık Krem - Bordo 923,49 TL
A35 File Form Çalışma Koltuğu Pembe 109,90 TL
Base Bekleme Koltuğu Açık Krem - Turuncu 2.085,86 TL
Evo
Evo Konferans Odası Koltuğu Açık Krem - Mavi 475,02 TL
Candy
Candy Misafir Koltuğu Açık Krem - Lila 136,37 TL
Vento Bekleme Koltuğu Açık Krem - Gri 685,52 TL
Adaset 60 Cm Plastik Ayaklı Sofra - 60 cm 24,99 TL
Arte
Arte 2 Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 1.225,00 TL
Modula Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 4.886,54 TL
Cooperx Sari Misafir Koltuğu Açık Krem - Haki 612,30 TL
Papatya Alize Koltuk Plastik Beyaz - Beyaz 85,95 TL
Mrt Mutfak masası takımı cam beyaz masa 4 beyaz deri sandalye 600,00 TL
Base Bekleme Koltuğu Açık Krem - Açık Mavi 2.085,86 TL
Lisa Misafir Koltuğu Açık Krem - Beyaz 923,49 TL
Evo
Evo Konferans Odası Koltuğu Açık Krem - Krem 475,02 TL
Okuyan Masa Sofra 100 cm Plastik Katlanır Ayaklı Yuvarlak Sofra 38,99 TL
Kozza Home Barnetta Masa 70x70 cm Dnr Siyah 1.099,99 TL
Arc Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 658,07 TL
Adel
Adel Metal Sandalyeler Açık Krem - Bordo 356,03 TL
Bürocci Tina Metal Ayaklı Çalışma Koltuğu Mavi 2101G0542 - Yeşil 199,90 TL
Cooperx Sari Misafir Koltuğu Açık Krem - Beyaz 612,30 TL
Tabaco Misafir Koltuğu Açık Krem - Bordo 145,52 TL
Puf Tabure , Tabureler 79,99 TL
Türksit Tabure Siyah 79,79 TL
Cosmos
Cosmos Misafir Koltuğu Açık Krem - Beyaz 411,86 TL
Cooper
Cooper Kirmizi Misafir Koltuğu Açık Krem - Açık Krem 621,46 TL
Vital Tab Bekleme Koltuğu Açık Krem - Bordo 1.097,39 TL
Diagonal Bekleme Koltuğu Açık Krem - Mavi 520,78 TL
NAV Decoration Stella Yemek Masası 139,99 TL
Otantik Çarşı
Oymalı Semer Tabure Bordo Renk 212,90 TL
Sundy Misafir Koltuğu Açık Krem - Camel 433,00 TL
ASZ
Kırmızı Sandalye 45,75 TL
Barc Misafir Koltuğu Açık Krem - Siyah 337,73 TL
Lia Misafir Koltuğu Açık Krem - Sarı 831,97 TL
Mobetto, Hanımeli Masa Seti Yeşil, Mutfak Masaları 599,90 TL
Bumerang Misafir Koltuğu Açık Krem - Siyah 603,15 TL
Quattro Misafir Koltuğu Açık Krem - Mavi 472,00 TL
Park Garden Döküm Masa 7775 719,39 TL
Aero Bekleme Koltuğu Açık Krem - Camel 996,71 TL
Dekorister Win Çalışma Masası Beyaz/Ceviz 199,90 TL
Park Garden Döküm Masa 7520 915,26 TL
Sera
Sera Bekleme Koltuğu Açık Krem - Füme 1.143,15 TL
Katlanır Tabure Siyah Beyaz, Tabureler 39,99 TL
Avansas
Avansas Comfort Çalışma Masası 140 cm Beyaz 156,45 TL

Mobilyaların Vazgeçilmezlerinden Masa ve Sandalyeler

Her evin olmazsa olmazlarından olan masa ve sandalyelerin birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Salonunuzda, mutfağınızda, odanızda ya da balkonunuzda kullanabileceğiniz bu ürünlerin ahşap modelleri son dönemde oldukça dikkat çekmektedir.

Renklerde ise kahverengi, siyah ve beyaz her zaman değişmeyenlerdendir. Renklere önem veren ve evinizde de renklerin hakim olmasını istiyorsanız plastikten üretilen renkli modellere göz atabilirsiniz.

Yemek Odası Takımı: Yemek odası takımları salonların ayrılmaz parçalarındandır. Oturma grubu ile takım olarak satılan yemek odası takımları olduğu gibi farklı bir takım alarak da salonunuzda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz de yemek odası takımınızı kendi zevkinize uygun parçalar seçerek siz oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımlarının içinde yemek masası, sandalyeler, konsol ve vitrin adı verilen dolaplar son olarak da tv üniteleri bulunabilmekte. Seçeceğiniz markaya ve kullanım özelliklerine göre takımdaki ürünler çeşitlilik gösterebilmektedir.

Konsol, yemek takımlarının içinde bulunan alçak, dar ve uzun dikdörtgen formundaki dolaplardır. Bu dolaplara genellikle yemek yerken ya da yemek hazırlarken kullanılabilecek eşyalar konmaktadır. Konsolların birçok modeli bulunmaktadır. Ancak küçük bir yemek odasına sahipseniz konsolların aynalı modellerinden tercih edebilir ya da kendiniz bir ayna olarak konsolun üstüne gelecek şekilde duvara monte edebilirsiniz.

Vitrinler ise uzun camlı ya da ahşap dolaplardır. Bu dolapları yemek takımınızla beraber alabileceğiniz gibi istemiyorsanız takımın içinden çıkarmanız da mümkündür. Vitrinlere özel günlerde kullanılan kadehler, fincan ya da tabaklar yerleştirilmektedir. Aynı zamanda evli kadınlar genellikle çeyizlerindeki özel parçaları vitrinlerine yerleştirerek kullanmaktadır.

Yemek odası takımlarının farklı kumaş çeşitlerinden, farklı tasarımlardan ve farklı ağaç türlerinden hazırlanmış birçok model seçeneği bulunmaktadır. Yemek odası seçerken salonunuza ya da yemek odanıza uygun büyüklükteki ürünler seçmeniz gerekmektedir.

Küçük bir salona sahipseniz kullanışlı, küçük şık tasarımları olan yemek odaları seçebilirsiniz. Yemek masalarının kare, yuvarlak ve dikdörtgen seçenekleri bulunmaktadır. 8 kişilik yemek masaları günlük kullanımınız için ideal olabilir. Masalar açıldığında ise 12 kişilik olabilmektedir. Masa ölçüleri standart olsa da istediğinizde farklı ölçülerde masa yaptırma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Yemek odası takımlarının, salon takımlarında olduğu gibi modernden klasiğe kadar birçok tarza hitap etmektedir.


 

Çalışma Masası: Ders çalışmak, ödev yapmak ya da evde çalışan bireylerdenseniz işlerinizi yürütürken kullanabileceğiniz çalışma masaları konforlu ve fonksiyonel masalardır. Çalışırken kullandığınız çok fazla materyal varsa masanızın kalabalıklığından söz ediyorsanız çekmece ve dolapları bulunan masaları tercih edebilirsiniz.

Çalışma masaları, masa başında vakit geçiren ya da ders çalışmak için masa başına oturan gençler için oldukça önemlidir. Çalışma masalarının düzeni bile çalışma performansınızı ve motivasyonunuzu etkilemektedir. Bu nedenle her zaman masanızı temiz ve düzenli tutmalısınız. Masanızın üzerinde kullanmadığınız gereksiz eşyalar olmamasına özen göstermelisiniz. Bu gibi küçük noktalara dikkat ederek çalışma performansınızı arttırabilmeniz mümkün.

Mutfak Masası: Mutfağınızda kullanabileceğiniz mutfak masaları hem geniş mutfaklar için hem de küçük mutfaklar için tasarlanmış modellerden oluşmaktadır. Dar ve küçük mutfaklar için duvara monte edilip açılıp kapanan modeller tercih edilirken, geniş mutfaklar için daha farklı modeller seçilmektedir.

Ofis Masaları: Ofisler evimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz mekanlardır. Hatta çoğu zaman ofiste evinizden daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ofis mobilyalarının seçimi oldukça önemlidir. Uzun vakitlerin harcandığı ofislerde kullanışlı, rahat mobilyalar tercih edilmelidir. Ofisinizde kullanmak üzere seçeceğiniz masaları en ince detayı bile düşünerek seçmeniz gerekecektir. Ofisinizin büyüklüğü, kaç masaya ihtiyacınız olduğu, çalıştığınız sektörün hangisi olduğu bile bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kriterdir. Eğer müşteri odaklı bir firma iseniz ofisinizin daha dinamik ve canlı olması beklenecektir.

Ofisin olmazsa olmazlarından biri ise toplantı odalarıdır. Toplantı odaları için uzun masalar seçebilirsiniz. Yine rengine ve seçeceğiniz masanın özelliklerine dikkat etmeniz gerekecektir.

Sandalye: Yemek masalarınızı ve salonunuzun dekorasyonunu tamamlayacak olan sandalyelerin birbirinden güzel ve farklı tasarımları bulunmaktadır. Sandalyeler ahşap, metal ve plastikten üretilebilmektedir. Seçeceğiniz sandalyelerin rahat ve konforlu olmasına özen göstermelisiniz. Vücut ergonomisine uygun olan sandalyeler her zaman daha kullanışlı olacaklardır.

Sandalyeleri kolçaklı ve kolçaksız olarak ikiye ayırabiliriz.

Kolçaklı sandalyeler; kolunuzu koyarak rahat oturabileceğiniz kolçakları olan sandalyelerdir. Kolçaklı sandalyeler diğer sandalyelere göre daha geniştirler ve dolayısıyla daha fazla yer kaplarlar.

Kolçaksız sandalyeler ise yemek masalarınızı tamamlayabileceğiniz kolçaklı modellere göre daha az yer kaplayan sandalyelerdir.

Yemek odanız için sandalye seçimi yapacaksanız masanızın iki ucunda kullanmak üzere kolçaklı sandalye modellerinden seçebilir, diğer sandalyeleri ise aynı sandalye modelinin kolçaksız ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Bu şekildeki kullanımlara son dönemde oldukça sık rastlanmaktadır. Ahşap, kumaş ve deri kaplı sandalyeler arasından zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun olan ürünü kullanabilirsiniz.

Plastik sandalyelerin renkli modelleri evlerde ve ofislerde kullanılsa da beyaz, yeşil gibi renkleri daha çok bahçelerde, balkonlarda, teras ya da veranda gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Tabure: Sırt ve kol dayanağı olmayan iskemleler olan tabureler, hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Tabureler sandalyelerden daha az yer kaplayan oldukça pratik ürünlerdir. Plastik, metal ve ahşap çeşitleri bulunur.

Katlanabilen sandalyeler, bireylerin evlerinde kullanmak için en çok tercih ettiği modellerdendir. Katlandığında istediğiniz yere kaldırarak yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kalabalık bir aile iseniz ve küçük bir evde yaşıyorsanız, sık sık misafir ağırlıyor ancak yeteri kadar sandalyeye yeriniz yoksa tabure kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfakta ve bahçe için de tabureler kullanılmaktadır. Rengarenk modelleri olan taburelerin evinize uygun renklerini tercih ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yemek Masası: Salonunuzda ya da yemek odanızda kullanabileceğiniz yemek masaları için farklı birçok seçenek bulunmaktadır. Hem uzunluğu hem de kullanılan ağaç değişebilmektedir. Kare, daire ve dikdörtgen şeklindeki yemek masaları arasından kadınların en sık tercih ettiği model genellikle kare ve dikdörtgendir.

Yemek masası seçerken salon takımınız ile uyumlu renkler seçebilirsiniz. Küçük bir eviniz ve salonunuz bulunuyorsa koyu renklerden çok açık toprak tonları tercih ederek odanın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikdörtgen masaları, dar ve uzun salonlarda kullanabilirsiniz.

Yuvarlak masalar ise daha küçük salonlar için kullanıma oldukça uygundur. Köşeleri bulunmayan bu masalar etrafta rahatlıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Kare masaları ise hem dikdörtgen odalarda hem de kare odalarda kullanabilirsiniz. Kare masalar açıldığında dikdörtgen şeklini alacaktır.

Alacağınız masanın açıldığında nasıl kullanacağınıza, ölçülerine ve salonunuza ya da yemek odanıza sığıp sığmayacağını test edebilirsiniz. Bu test ölçerek gerçekleştirmeniz mümkündür.


 

Masa ve Sandalye Fiyatları

Masa ve sandalyelerin her bütçeye hitap eden fiyatları bulunmaktadır. Ancak ürünün kalitesine, yapıldığı malzemeye, ahşap ise kullanılan ağacın türüne göre bile fiyatlarda değişimle karşılaşılmakta ve fiyatlar yükselmektedir.

Kadınların yemek odalarında, yemek masaları ile kullanmayı tercih ettikleri sandalyeler genellikle ahşap olmaktadır. Özellikle beyaz ahşap sandalye modelleri salonunuzu oldukça şık gösterecektir.

Eviniz, yazlığınız, balkonunuz ya da ofisiniz için masa ya da sandalye seçerken sitemizde yer alan fiyat filtrelerini kullanabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan AltıncıCadde, Minar, Avansas, Boyner, Koçtaş, 3A Mobilya gibi birbirinden değerli markaların birbirinden şık ürünlerine ulaşabilirsiniz.