Sehpa

Sehpa 4 farklı mağazada 1527 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (6)
  • (10)
  • (19)
  • (48)
  • (14)
  • (7)
  • (12)
  • (12)
  • (29)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Otantik Çarşı
Eskitme Ahşap Ferforje Kare Sehpa 03 291,60 TL
Otantik Çarşı
Eskitme Ahşap Ferforje Dikdörtgen Sehpa 562,95 TL
Otantik Çarşı
Gramofon Borusu (Hunisi) Düz Model 91,94 TL
Beymen Club
Zf Design Sehpa 1.300,00 TL
Pikma Kırmızı Safir Demonte Çanta Zigon Sehpa 310,00 TL
Madrid Koltuk Yan Sehpa Soft Beyaz - Marsala 84,00 TL
Vella Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Turkuaz Mavi - Turkuaz-Sarı-Mavi 232,00 TL
Sina Zigon Sehpa Hardal Sarı Pembe - Mürdüm - Sedef - Pembe - Mor 175,00 TL
Motta Zigon Sehpa Hardal Sarı Sedef Kahve - Turkuaz - Mavi - Sarı - Sedef Mavi 203,00 TL
Motta Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Sedef Kahve - Turuncu-Siyah-Sarı 203,00 TL
Sina Zigon Sehpa Hardal Sarı Pembe - Mercan - Turkuaz - Mavi - Sarı 175,00 TL
Lima Zigon Sehpa Hardal - Turkuaz Mavi 206,00 TL
Ritim Orta Sehpa Soft Beyaz - Cappuccino 202,00 TL
Daisy Zigon Sehpa Beyaz - Turkuaz - Mavi - Sarı - Cappuccino 121,00 TL
Veys Nils Zigon Sehpa - Ceviz 169,90 TL
Ellnaz
Ellnaz Melisa Ahşap Ayak Fiskos Sehpa Beyaz 59,90 TL
Falez Kare Saksılık Çiçeklik Yan Sehpa Ekru 139,90 TL
Bunjee
Bunjee Yuvarlak Zigon Sehpapembe-Beyaz-Pembe 230,90 TL
Twist Zigon Sehpa Kırmızı - Gök Mavi - Beyaz - Sarı 220,00 TL
Pucci Zigon Sehpa-Soft Bambu - Pembe 229,90 TL
Bunjee Yuvarlak Zigon Sehpabeyaz-Pembe-Beyaz 230,90 TL
Latte Zigon Sehpa Soft Bambu - Kahverengi 210,00 TL
Pikma Fuşya Dresuarlı Servis Sehpası 425,00 TL
Vella Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Turkuaz Mavi - Hardal-Sarı-Turuncu 232,00 TL
Bestline
Bestline Bonsai 4'Lü Zigon Sehpa Ceviz 99,90 TL
Avena Zigon Sehpa Turkuaz Mürdüm Sarı - Turkuaz - Mavi - Marsala - Turuncu 187,00 TL
Latte Zigon Sehpa Soft Bambu - Pembe 210,00 TL
Lima Zigon Sehpa Hardal - Mor - Gök Mavi - Turuncu 206,00 TL
Veys Sehpa Vegas Zigon Sehpa - Beyaz 199,90 TL
Adore
Adore Çok Amaçlı C Sehpa Lake Beyaz 35X62X45 Cm 73,90 TL
Veys Sehpa Papatya Alyans - Beyaz 119,90 TL
Bestline
Karanfil Orta Sehpa - Ceviz 149,90 TL
Latte Zigon Sehpa Soft Bambu - Soft Bambu 210,00 TL
Motta Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Sedef Kahve - Mercan - Sarı - Kahverengi 203,00 TL
Desa Mobilya
Saksılık Yan Sehpa Havuzlu Yeşil Lake 240,00 TL
Adore
Adore Trıple Zigon Sehpa Noce - Beyaz 137,90 TL
Motta Zigon Sehpa Soft Bambu - Sarı 189,90 TL
Sanal Mobilya Eva Fiskos Yan Sehpa - Sedef - Kahverengi 92,00 TL
Ellnaz
Ellnaz Melisa Ahşap Ayak Fiskos Sehpa Pembe 59,90 TL
Papatya Zigon Sehpa Ceviz 90,00 TL
Pucci Zigon Sehpa-Soft Bambu - Mercan 229,90 TL
Sina Zigon Sehpa Hardal Sarı Pembe - Soft Rustik 175,00 TL
Melisa Zigon Sehpa Hardal Turkuaz Mavi Mor - Sarı Mercan Cappucino 156,00 TL
Falez Yuvarlak Saksılık Çiçeklik Yan Sehpa Fuşya 139,90 TL
Mila Fiskos Yan Sehpa-Soft Bambu - Pembe 74,00 TL
Veys Sehpa Piramit Zigon Sehpa - Kırmızı - Beyaz 149,90 TL
Stella Zigon Sehpa Hardal Sarı Pembe - Mercan 203,00 TL
Motta Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Sedef Kahve - Turkuaz - Sarı - Kahverengi 203,00 TL
Pucci Zigon Sehpa Mercan-Siyah-Sarı - Marsala - Turkuaz - Cappuccino 229,90 TL
Daisy Zigon Sehpa Beyaz - Turkuaz - Mavi - Mercan - Fıstık Yeşili 121,00 TL
Motta Zigon Sehpa Soft Bambu - Soft Çam 189,90 TL
Pikma Krem Hygloss Demonte Çanta Zigon Sehpa 310,00 TL
Pucci Zigon Sehpa Mercan-Siyah-Sarı - Marsala-Turuncu-Hardal 229,90 TL
Motta Zigon Sehpa Soft Bambu - Mürdüm 189,90 TL
Şule Orta Sehpa Turkuaz Mavi - Turkuaz Mavi 161,00 TL
Şule Orta Sehpa Sedef Kahve - Sedef - Kahverengi 161,00 TL
Veys Sehpa 3 Lü Papatya Zigon Sehpa - Krem Rengi 89,90 TL
Pikma Fuşya Safir Demonte Çanta Zigon Sehpa 310,00 TL
Desa Mobilya
Saksılık Yan Sehpa 269,90 TL
Madrid Koltuk Yan Sehpa Soft Beyaz - Siyah 84,00 TL

Evlerin Kendi Küçük Marifeti Büyük Yardımcısı: Sehpalar

Sehpalar, tam anlamıyla “küçük ama çok etkili” diyebileceğimiz mobilyaların arasında yer alıyor. Masalara oranla daha pratik bir kullanım sunan, minimum yer kaplayan ve ihtiyaç olduğunda hemen ortaya çıkan sehpalar; özellikle sık sık misafir ağırlayanlar ev sahiplerinin de kurtarıcısı oluyor. 

Eğer siz de çok misafir ağırlayan ya da yaşam alanlarınızda pratik kullanıma önem veren biriyseniz, evinizde farklı sehpa modellerine yer açmanızda fayda var. Küçük tasarımları ve kolay kullanımları ile sehpalar, sizin de hayatınızı kolaylaştıracak

 

Her Evin Kurtarıcısı Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri tasarımlarına, kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına göre birbirlerinden farklılaşıyor. Koltuk sehpası, laptop sehpası, orta sehpa, yan sehpa ve zigon sehpa olarak farklı başlıklar altında toplayabileceğimiz sehpa modellerini yakından tanıyalım.

 

Koltuk Sehpası 

Koltuk sehpaları, adından da anlaşılabileceği gibi, genellikle koltuklarla uyumlu bir tasarıma sahip; koltuğun yan tarafına iliştirilen ya da koltukta otururken kendinize yaklaştırabileceğiniz bir tasarıma sahip sehpa modelleridir. Oturma alanlarınızda, koltuğunuda keyif yaparken telefon, televizyon kumandası, içecek, atıştırmalık gibi her ana elinizin altında bulunması gereken malzemeleri koyabileceğiniz koltuk sehpaları, özellikle yerinden kalkmadan keyif yapmak isteyenler için de birebirdir :)

Koltukların yan tarafına yerleştirilen koltuk sehpaları, genellikle koltuğunuzun kolçaklarıyla aynı yüksekliğe sahip, raflı ya da rafsız sehpa modelleridir. Bu tür koltuk sehpaları, koltuklarınızın yan taraflarında sürekli olarak yerleşik durabileceği gibi, ihtiyaç anında çıkarılıp kullanılmaya da elverişlidir.

Koltukta otururken bacaklarınızın üzerine çekebileceğiniz, yüksekliği daha fazla bir C harfine benzeyen koltuk sehpaları da mevcuttur. Bu tarzdaki koltuk sehpaları hareket ve kullanım kolaylığı sağlamak adına genellikle tekerleklidirler. Her seferinde sehpaya uzanmak istemeyenlerin sıklıkla tercih ettiği koltuk sehpaları, kendinize istediğiniz kadar yaklaştırabildiğinizden, daha pratik bir kullanıma sahiptir.

Son dönemlerde sıkça gördüğümüz, kıvrak ve esnek bir yapıya sahip, tasarım itibariyle Amerikan servisleri anımsatan ürünler de koltuk sehpası olarak adlandırılabiliyor. Koltuk ve çekyatlarınızın kolçaklarına yerleştirerek bu alanda düz bir zemin oluşturmanızı sağlayan koltuk sehpaları, hemen hemen her koltukla uyumlu bir tasarıma sahiptir. Koltuk kolu sehpası da denilen bu sehpalar, özellikle sade tasarımlardan hoşlanan ve küçük alanlara sahip olanların kullanmaktan keyif aldığı ürünler arasında yer alıyor.

 

Laptop Sehpası 

Laptop sehpaları, diz üstü bilgisayarla çalışan ancak masada oturmayı tercih etmeyen kişilerin koltuklarında rahatça oturmalarını sağlayan; farklı boylardaki kişilerin rahatlıkla kullanabilmeleri adına genellikle yüksekliği ayarlanabilen, ergonomik bir tasarıma sahip sehpa modelleridir. Koltuk ya da sandalyenizde otururken sırtınızı ya da boynunuzu kamburlaştırmadan çalışmanıza olanak sağlayan, ayarkanabilir yükseliği ile farklı koltuk ve sandalyeler ile uyumlu olarak kullanılabilen laptop sehpaları; ergnomik tablaları ile de sıkça tercih ediliyor. Ovale benzeyen yer fıstığını andıran tablalarıyla laptop sehpaları, diz üstü bilgisayarınızı kullanıtken belinizi yormuyor ve ellerinizi en rahat şekilde konumlandırmanıza da yardımcı oluyor.

Düz bir tabana sahip laptop sehpalarının yanı sıra, tekerlerkli laptop sehpaları da laptop sehpası modelleri arasında karşımıza çıkabiliyor. Laptop sehpası seçerken, ayarlanabilir yüksekliklerinizin koltuğunuzun ya da sandalyenizin yüksekliğiyle uyumlu, sağlam durabilen ve bilgisayarınızı rahatça taşıyabilecek bir kapasiteye sahip olmasına özen gösterin. Böylelikle hem vücudunuzu yormadan hem de pratik bir şekilde bilgisayarınızı kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Orta Sehpa 

Orta sehpa modelleri, özellikle geniş alanlara sahip salonlarda sıkça tercih edilen, koltuk takımının tamamlayıcı bir parçası olarak oturma alanının ortasında yerini alan, sehpa özelliğinin yanı sıra birçok modelde bulunan depolama alanı ile de modern dekorasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Televizyon üniteleri ile birlikte dekorasyonu tamamlayan, oturma gruplarının en yakın arkadaşı olarak adlandırabileceğimiz orta sehpalar, uygun fiyatları ve pratik kullanımlarıyla da beğeni topluyor. İlk zamanlarda dikdörtgen, kare, oval gibi tasarımlarla karşımıza çıkan orta sehpa modelleri, zaman içerisinde gelişerek artık farklı şekillerde ve fonksiyonlarda karşımzıa çıkabiliyor. Orta sehpa modelleri arasında ise özellikle parçalara ayrılarak ayrı sehpalar halinde kullanılabilen modüler orta sehpa modelleri ve farklı raf ve çekmecelere sahip orta sehpa modelleri sıkça tercih ediliyor. 

Orta sehpalar fonksiyonlarının yanı sıra çoğu zaman ev dekorasyonunuzun renklenmesine de katkıda bulunuyor. Canlı renklerde seçilen bir orta sehpa tek başına odanın havasını değiştirebiliyorken; sehpanın üzerine yerleştirlen mumluk, dekoratif kase ve tabaklar, tütsü, biblo gibi dekoratif objelerle de dekorasyonunuzu canlandırabiliyor. Diğer yandan depolama kısımlarına sahip orta sehpalar, sürekli elinizin altında olması gereken malzemeleri de bir arada tutmanıza yardımcı oluyor. Orta sehpalar ayrıca dergi, kitap, DVD gibi malzemeleri düzenli olarak sergileme ve muhafaza etme imkanı da sunuyor. Kısacası çekmeceli ya da raflı orta sehpalar evinizin düzenine de katkıda bulunarak hayat kurtarıyor.

 

Yan Sehpa 

Yan sehpalar, koltuklarınızın yan tarafına yerleştirerek kullanabileceğiniz sehpa modellerini tanımlamak için kullanılıyor. Genellikle koltukların kolaklarıyla aynı yükseklikte ya da kolçaklara yakın bir yükseklikte tasarlanan yan sehpalar; koltuk sehpaları ile benzer bir işlev taşıyor. Yan sehpalar, koltuk sehpalarından farklı olarak koltuklara bitişik kullanma zorunluluğu taşımıyor. Şekil olarak oturma odalarınızın herhangi bir alanında kullanmaya elverişli olan yan sehpalar, yüksekliklerine göre yan sehpa ya da fiskos sehpa adıyla da anılıyor.

Alçak yan sehpalar, çoğunlukla koltukların kolçaklarından daha alçak bir yüksekliğe sahip olmakla birlikte; genellikle iki koltuk arasında ya da odanın köşesinde yer alan koltukların yanlarında kullanılıyor. Yüksek yan sehpalar ya da fiskoslar ise, genellike yuvarlak bir tablaya sahip olmakla birlikte, hem fonksiyonel hem de dekoratif bir işleve sahip olabiliyor.

Yan sehpa modellerini 24,90 TL’den başlayan fiyatlarla keşfetmek için Yan Sehpa kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Zigon Sehpa

Anne ve anneannelerimizin evinin vazgeçilmezlerinden olan, kimi zaman nostaljik bir havaya sahip zigon modelleri; yenilenen, renklenen ve modernleşen tasarımları ile artık tüm evlerde kendilerine yer buluyor. Farklı yüksekliklere sahip ve iç içe geçebilen 3 ya da 4 adet sehpanın bir araya gelmesiyle hem az yer kaplayan hem de pratik bir kullanıma sahip zigon sehpalar; renkli tasarımları ile de herkesin beğenisini topluyor.

Yakın geçmişe gittiğimizde dikdörtgen tablaya sahip, genellikle oymalı ayaklı klasik zigon sehpalar, artık birbirinden renkli ve modern tasarımlarla hayat buluyor. Çiçek şeklinde, basamak şeklinde ya da tek bir sehpa şeklinde bir araya getirilebilen zigonm sehpalar; diagonal, L şeklinde ya da üst üste gelebilen bacaklarıyla da önceye nazaran daha az yer kaplıyor. Modern zigon sehpa modelleri fonksiyonel ve pratik kullanım olanaklarının yanı sıra, rengarenk tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Siz de pratik kullanım sunan, hem dekolay depolama seçenekleriyle yer kaplamayan zigon sehpalara evinizin dekorasyonunda yer vermeyi unutmayın.

 

Evinizin dekorasyonuna sehpaları kullanarak hem pratik hem de fonksiyonel bir dokunuş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Desa Mobilya, Boyner Evde, Altıncı Cadde, Decortie, Beymen Club,  Woodenbend, Daisy Zigon, Pare, Habana, Magnum, 3A Mobilya, Adore, Kavi Home, Kenyap, Zf Design gibi markaların ürünlerini bulabileceğiniz sitemizde, İndirimli Satış ve Kuponlar ile sağlanan indirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...