Sehpa

Sehpa 7 farklı mağazada 4187 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (35)
  • (53)
  • (29)
  • (20)
  • (71)
  • (27)
  • (83)
  • (41)
  • (129)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Yuvarlak Kahve Sehpası Mor 79,99 TL
Boyner
Boyner Evde Sehpa 269,00 TL 99,00 TL
%63 İNDİRİM
Vella Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Turkuaz Mavi - Mavi-Pembe-Mavi 217,00 TL
Kayın Yan Sehpa Tel Ayak 1.555,90 TL
Yaprak 5'Li Orta & Yan Sehpa Mercan-Turuncu - Pembe - Mavi 232,00 TL
Bunjee
Bunjee Tepsi Zigon Sehpa 3'Lü (Mavi-Pembe-Yeşil) 424,89 TL
Decortie
Decortie Karma Yan Sehpa Siyah 199,90 TL
Koza Orta Sehpa Pembe - Mercan - Sarı 219,00 TL
Pasific Home Gazel Sehpa 439,00 TL
Ardino Ardin Orta Sehpa 69,99 TL
Yonca Kütük Sehpa- Demir Ayaklı - 1/100 Toz Ceviz 535,00 TL
Esser Togo Zebrano - Koltuk Sehpası 30x50 cm 59,99 TL
Te Home Havuz Zigon Sehpa - Sarı Mavi Toz Pembe 419,90 TL
Pikma Cappiccuno Safir Demonte Çanta Zigon Sehpa 489,90 TL
Pucci Zigon Sehpa Mercan-Siyah-Sarı - Mürdüm-Mor-Pembe 229,50 TL
Motta Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Sedef Kahve - Pembe-Turkuaz-Sarı 189,50 TL
Albera Home
Albero Home Avangard Orta Sehpa 1.439,90 TL
Pikma Wenge Kardelen Demonte Çanta Zigon Sehpa 439,90 TL
3A Mobilya
3A Mobilya Metal Ayak Beyaz Sehpa - Beyaz Gümüş 644,00 TL
Wals Orta Sehpa - Fuşya 149,90 TL
Habana Zigon Sehpa Hardal - Pembe - Marsala - Sarı 206,00 TL
Fiskos (Yan) Sehpa / Beyaz Tepsi Yüzey - Nigra 99,00 TL
Mavi Mobilya Zigon Sehpa Metal Z Ayak Krem Membran 499,90 TL
Esser Kanada Ceviz Koltuk Sehpası - 30x50 cm 79,99 TL
Mobetto Toronto Çok Amaçlı Sehpa Cordoba-Aytaşı 599,90 TL
Konseptstand Akıllı Sehpa (80x80) PLC 858 Beyaz 299,99 TL
Avena Zigon Sehpa Mercan Gök Mavi Sarı - Mercan - Sedef - Pembe - Turkuaz - Mavi 175,00 TL
Atadan
Araba Desenli Katlanır Sehpa 79,90 TL
Raund Zigon Sehpa-Soft Bambu - Kahverengi 114,00 TL
Papatya Zigon Sehpa Siyah 85,00 TL
Monte Sehpa Yeni Como Orta Sehpa (Turkuaz-Sarı-Fuşya) 719,89 TL
Papatya Zigon Sehpa Kırmızı 85,00 TL
Melisa Zigon Sehpa Hardal Turkuaz Mavi Mor - Turkuaz - Mavi - Sarı - Sedef Mavi 145,90 TL
Orion Orta & Yan Sehpa Sedef Mavi-Sarı - Soft Teak-Sarı 190,00 TL
Yaprak 5'Li Orta & Yan Sehpa Mercan-Turuncu - Pembe-Mercan 232,00 TL
Togo Style Cooper Yan Sehpa - Ceviz & Beyaz 868,99 TL
Sanal Mobilya Eva Fiskos Yan Sehpa Turkuaz Mavi - Soft Bambu 89,99 TL
Kozza Home Çanta Zigon Sehpa 4 Lü Takım K/Cfp - Krem Lake 474,99 TL
Masifart 4 Lü Zigon Sehpa Ceviz Eskitme Gms028 424,89 TL
Habana Zigon Sehpa Hardal - Marsala - Pembe - Mercan 206,00 TL
Wendy Zigon Sehpa-Turkuaz Mavi - Siyah 149,50 TL
Motta Zigon Sehpa Mercan-Sarı-Sedef Kahve - Marsala-Turuncu-Sarı 189,50 TL
Daisy Zigon Sehpa Beyaz - Soft Bambu 114,00 TL
Bysehpacı 211001 Epic Yan Sehpa A.Ceviz 399,90 TL
MaxxDepo
Maxxdepo Ares Grey Wash Sehpa 1.199,89 TL
Orion Orta & Yan Sehpa Sedef Mavi-Sarı - Kahverengi - Krem Rengi 190,00 TL
Daisy Zigon Sehpa Beyaz - Turuncu 114,00 TL
Veys Sehpa 4'lü Coffe Zigon Sehpa Krem 124,99 TL
Hale Orta Sehpa Cappucino - Soft Çam 205,00 TL
Roma Sehpa Boyalı Beyaz Mermer 45 cm 1.850,00 TL
Armine Zigon Sehpa Hardal Sedef Kahve Cappucino - Siyah - Turkuaz - Mavi - Sarı 197,00 TL
Daisy Zigon Sehpa Beyaz - Mor - Fıstık Yeşili - Sarı 114,00 TL
3A Mobilya
3A Mobilya Avandgard Zigon Sehpa 644,00 TL
Wavy Zigon Sehpa Beyaz - Mor - Sarı - Pembe 114,00 TL
Love Zigon Sehpa Mercan-Turkuaz Mavi-Sarı - Turkuaz - Mercan Yeşil 108,00 TL
Magnum Fiskos Yan Sehpa-Soft Beyaz - Soft Rustik 85,00 TL
Vitale
Vitale Sanayi Stili Orta Sehpa 1.500,00 TL
Elisa Fiskos Yan Sehpa Mor - Soft Beyaz 79,00 TL
Monte Sehpa Swan Zigon Sehpa (Turkuaz- Beyaz) 1.029,90 TL
A2 Decor Frame Yan Sehpa 619,99 TL

Evlerin Kendi Küçük Marifeti Büyük Yardımcısı: Sehpalar

Sehpalar, tam anlamıyla “küçük ama çok etkili” diyebileceğimiz mobilyaların arasında yer alıyor. Masalara oranla daha pratik bir kullanım sunan, minimum yer kaplayan ve ihtiyaç olduğunda hemen ortaya çıkan sehpalar; özellikle sık sık misafir ağırlayanlar ev sahiplerinin de kurtarıcısı oluyor. 

Eğer siz de çok misafir ağırlayan ya da yaşam alanlarınızda pratik kullanıma önem veren biriyseniz, evinizde farklı sehpa modellerine yer açmanızda fayda var. Küçük tasarımları ve kolay kullanımları ile sehpalar, sizin de hayatınızı kolaylaştıracak

 

Her Evin Kurtarıcısı Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri tasarımlarına, kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına göre birbirlerinden farklılaşıyor. Koltuk sehpası, laptop sehpası, orta sehpa, yan sehpa ve zigon sehpa olarak farklı başlıklar altında toplayabileceğimiz sehpa modellerini yakından tanıyalım.

 

Koltuk Sehpası 

Koltuk sehpaları, adından da anlaşılabileceği gibi, genellikle koltuklarla uyumlu bir tasarıma sahip; koltuğun yan tarafına iliştirilen ya da koltukta otururken kendinize yaklaştırabileceğiniz bir tasarıma sahip sehpa modelleridir. Oturma alanlarınızda, koltuğunuda keyif yaparken telefon, televizyon kumandası, içecek, atıştırmalık gibi her ana elinizin altında bulunması gereken malzemeleri koyabileceğiniz koltuk sehpaları, özellikle yerinden kalkmadan keyif yapmak isteyenler için de birebirdir :)

Koltukların yan tarafına yerleştirilen koltuk sehpaları, genellikle koltuğunuzun kolçaklarıyla aynı yüksekliğe sahip, raflı ya da rafsız sehpa modelleridir. Bu tür koltuk sehpaları, koltuklarınızın yan taraflarında sürekli olarak yerleşik durabileceği gibi, ihtiyaç anında çıkarılıp kullanılmaya da elverişlidir.

Koltukta otururken bacaklarınızın üzerine çekebileceğiniz, yüksekliği daha fazla bir C harfine benzeyen koltuk sehpaları da mevcuttur. Bu tarzdaki koltuk sehpaları hareket ve kullanım kolaylığı sağlamak adına genellikle tekerleklidirler. Her seferinde sehpaya uzanmak istemeyenlerin sıklıkla tercih ettiği koltuk sehpaları, kendinize istediğiniz kadar yaklaştırabildiğinizden, daha pratik bir kullanıma sahiptir.

Son dönemlerde sıkça gördüğümüz, kıvrak ve esnek bir yapıya sahip, tasarım itibariyle Amerikan servisleri anımsatan ürünler de koltuk sehpası olarak adlandırılabiliyor. Koltuk ve çekyatlarınızın kolçaklarına yerleştirerek bu alanda düz bir zemin oluşturmanızı sağlayan koltuk sehpaları, hemen hemen her koltukla uyumlu bir tasarıma sahiptir. Koltuk kolu sehpası da denilen bu sehpalar, özellikle sade tasarımlardan hoşlanan ve küçük alanlara sahip olanların kullanmaktan keyif aldığı ürünler arasında yer alıyor.

 

Laptop Sehpası 

Laptop sehpaları, diz üstü bilgisayarla çalışan ancak masada oturmayı tercih etmeyen kişilerin koltuklarında rahatça oturmalarını sağlayan; farklı boylardaki kişilerin rahatlıkla kullanabilmeleri adına genellikle yüksekliği ayarlanabilen, ergonomik bir tasarıma sahip sehpa modelleridir. Koltuk ya da sandalyenizde otururken sırtınızı ya da boynunuzu kamburlaştırmadan çalışmanıza olanak sağlayan, ayarkanabilir yükseliği ile farklı koltuk ve sandalyeler ile uyumlu olarak kullanılabilen laptop sehpaları; ergnomik tablaları ile de sıkça tercih ediliyor. Ovale benzeyen yer fıstığını andıran tablalarıyla laptop sehpaları, diz üstü bilgisayarınızı kullanıtken belinizi yormuyor ve ellerinizi en rahat şekilde konumlandırmanıza da yardımcı oluyor.

Düz bir tabana sahip laptop sehpalarının yanı sıra, tekerlerkli laptop sehpaları da laptop sehpası modelleri arasında karşımıza çıkabiliyor. Laptop sehpası seçerken, ayarlanabilir yüksekliklerinizin koltuğunuzun ya da sandalyenizin yüksekliğiyle uyumlu, sağlam durabilen ve bilgisayarınızı rahatça taşıyabilecek bir kapasiteye sahip olmasına özen gösterin. Böylelikle hem vücudunuzu yormadan hem de pratik bir şekilde bilgisayarınızı kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Orta Sehpa 

Orta sehpa modelleri, özellikle geniş alanlara sahip salonlarda sıkça tercih edilen, koltuk takımının tamamlayıcı bir parçası olarak oturma alanının ortasında yerini alan, sehpa özelliğinin yanı sıra birçok modelde bulunan depolama alanı ile de modern dekorasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Televizyon üniteleri ile birlikte dekorasyonu tamamlayan, oturma gruplarının en yakın arkadaşı olarak adlandırabileceğimiz orta sehpalar, uygun fiyatları ve pratik kullanımlarıyla da beğeni topluyor. İlk zamanlarda dikdörtgen, kare, oval gibi tasarımlarla karşımıza çıkan orta sehpa modelleri, zaman içerisinde gelişerek artık farklı şekillerde ve fonksiyonlarda karşımzıa çıkabiliyor. Orta sehpa modelleri arasında ise özellikle parçalara ayrılarak ayrı sehpalar halinde kullanılabilen modüler orta sehpa modelleri ve farklı raf ve çekmecelere sahip orta sehpa modelleri sıkça tercih ediliyor. 

Orta sehpalar fonksiyonlarının yanı sıra çoğu zaman ev dekorasyonunuzun renklenmesine de katkıda bulunuyor. Canlı renklerde seçilen bir orta sehpa tek başına odanın havasını değiştirebiliyorken; sehpanın üzerine yerleştirlen mumluk, dekoratif kase ve tabaklar, tütsü, biblo gibi dekoratif objelerle de dekorasyonunuzu canlandırabiliyor. Diğer yandan depolama kısımlarına sahip orta sehpalar, sürekli elinizin altında olması gereken malzemeleri de bir arada tutmanıza yardımcı oluyor. Orta sehpalar ayrıca dergi, kitap, DVD gibi malzemeleri düzenli olarak sergileme ve muhafaza etme imkanı da sunuyor. Kısacası çekmeceli ya da raflı orta sehpalar evinizin düzenine de katkıda bulunarak hayat kurtarıyor.

 

Yan Sehpa 

Yan sehpalar, koltuklarınızın yan tarafına yerleştirerek kullanabileceğiniz sehpa modellerini tanımlamak için kullanılıyor. Genellikle koltukların kolaklarıyla aynı yükseklikte ya da kolçaklara yakın bir yükseklikte tasarlanan yan sehpalar; koltuk sehpaları ile benzer bir işlev taşıyor. Yan sehpalar, koltuk sehpalarından farklı olarak koltuklara bitişik kullanma zorunluluğu taşımıyor. Şekil olarak oturma odalarınızın herhangi bir alanında kullanmaya elverişli olan yan sehpalar, yüksekliklerine göre yan sehpa ya da fiskos sehpa adıyla da anılıyor.

Alçak yan sehpalar, çoğunlukla koltukların kolçaklarından daha alçak bir yüksekliğe sahip olmakla birlikte; genellikle iki koltuk arasında ya da odanın köşesinde yer alan koltukların yanlarında kullanılıyor. Yüksek yan sehpalar ya da fiskoslar ise, genellike yuvarlak bir tablaya sahip olmakla birlikte, hem fonksiyonel hem de dekoratif bir işleve sahip olabiliyor.

Yan sehpa modellerini 24,90 TL’den başlayan fiyatlarla keşfetmek için Yan Sehpa kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Zigon Sehpa

Anne ve anneannelerimizin evinin vazgeçilmezlerinden olan, kimi zaman nostaljik bir havaya sahip zigon modelleri; yenilenen, renklenen ve modernleşen tasarımları ile artık tüm evlerde kendilerine yer buluyor. Farklı yüksekliklere sahip ve iç içe geçebilen 3 ya da 4 adet sehpanın bir araya gelmesiyle hem az yer kaplayan hem de pratik bir kullanıma sahip zigon sehpalar; renkli tasarımları ile de herkesin beğenisini topluyor.

Yakın geçmişe gittiğimizde dikdörtgen tablaya sahip, genellikle oymalı ayaklı klasik zigon sehpalar, artık birbirinden renkli ve modern tasarımlarla hayat buluyor. Çiçek şeklinde, basamak şeklinde ya da tek bir sehpa şeklinde bir araya getirilebilen zigonm sehpalar; diagonal, L şeklinde ya da üst üste gelebilen bacaklarıyla da önceye nazaran daha az yer kaplıyor. Modern zigon sehpa modelleri fonksiyonel ve pratik kullanım olanaklarının yanı sıra, rengarenk tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Siz de pratik kullanım sunan, hem dekolay depolama seçenekleriyle yer kaplamayan zigon sehpalara evinizin dekorasyonunda yer vermeyi unutmayın.

 

Evinizin dekorasyonuna sehpaları kullanarak hem pratik hem de fonksiyonel bir dokunuş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Desa Mobilya, Boyner Evde, Altıncı Cadde, Decortie, Beymen Club,  Woodenbend, Daisy Zigon, Pare, Habana, Magnum, 3A Mobilya, Adore, Kavi Home, Kenyap, Zf Design gibi markaların ürünlerini bulabileceğiniz sitemizde, İndirimli Satış ve Kuponlar ile sağlanan indirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...