Moda Haftalarından Sokak Modası Görüntüleri

Moda Haftalarından Sokak Modası Görüntüleri

Sizce de moda haftalarının en eğlenceli tarafı sokak stilleri değil mi? Açıkcası beni önümüzdeki sezonu görmek kadar insanların podyumu nasıl algılayıp kendilerine adapte ettikleri de ilgilendiriyor, zira tasarımcı ne anlatmak isterse istesin, hangi parçayı neyle kombinlerse kombinlesin konu sokakta bitiyor, giyen kişi onu en uygun nasıl görürse öyle kombinliyor tabii bu bilinçli tüketiciler için geçerli. Podyumda veya vitrinde gördüğünü aynı şekilde üstüne geçirenler bana sıkıcı geliyor. Milano Moda Haftası kapsamındaki defileleri ara ara konuşuruz ama asıl sokaklarına bakalım neler giyilmiş.

Bu kış ve önümüzdeki kış soket çoraplar çok gözde, rengarenk ayakkabıların içine zıt renklerde çoraplar bence güzel durabiliyor. Bu kışın en sevdiğim yanı renklerdeki yazlık kışlık ayrımının kalkmış olması, aman efendim fukaranın düşkünü beyaz giyer kış günü sözü kadar eski kışın beyazdan kaçma kuralı. Bol bol renk de giyiyoruz beyaz da, bence moda oldukça eklektik bir dönemden geçiyor gibi, bu özgürlüğü iyi kullanmak gerek. Bir de eğer hala beyzbol ceketi almadıysanız, acele edin, hem çok kulanışlılar, hem de epey daha giyilecekler. Ayrıca listenize eklemeniz gereken diğer bir şey de püsküller, ne olursa, bol bol göreceğiz. Metalik renklerin kapıda olduğundan bahsetmiştim size, eteklerde ve ayakkabılarda sık sık karşımıza çıksa da daha pek çok parçada göreceğiz. Siz bir bakın sokaklara, değerlendirmenizi ve eksik listenizi yaparsınz, bulması zaten kolay, o bizden. 

Milano Moda Haftası Sokak Modası

Pictures1

Pictures

Milano Moda Haftası Sokak Modası
Milano Moda Haftası Sokak Modası

 

 

 

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK