Moda Plaja Vurdu, Bikiniler Mayolar Coştu!

Moda Plaja Vurdu, Bikiniler Mayolar Coştu!

MODA PLAJA VURDU, BİKİNİLER MAYOLAR COŞTU!

Bu yaz kadınlar plaj modasına doyamayacak. Sahiller rengarenk bikiniler, mayolar ve çeşit çeşit aksesuarlarla şenlenecek & plaj giyimi etrafı şenlendirecek.

Kızgın kumlardan serin sulara atlamanın hayalini kurmaya şimdiden başlayanlar, bavulunda neler olacağını düşünürken, VitrinGez bu sene plaj modasından önemli tüyolar vermeye başladı bile.

Yeni sezonda bikiniler

Senin bikinin ne renk?

Bu yaz bikinilerde ara renkler ön plana çıkıyor. Ara renkler çok çeşitli olsa da, en yakın arkadaşınızın hangi renk bikini alıp almadığı akıllarda soru işareti olarak kalıyor. Bunu hayatının sırrı gibi saklamayı tercih edenler olabilir. Kimin dost kimin düşman olduğu işte bu günlerde belli oluyor. İkiz gibi görünmek istemeyen ve pişti olmamak için bikini rengini yakın arkadaşıyla paylaşan kadınlara saygılarımızı sunuyor ve aynı çabayı birçok kadının göstermesi için, bu uğurda öncü olmayı bir borç biliyoruz.

MODA PLAJA VURDU, BİKİNİLER MAYOLAR COŞTU!
En Şık Bikini Modelleri

MODA PLAJA VURDU, BİKİNİLER MAYOLAR COŞTU!
En Moda Bikini Modelleri

Ayrı aksesuarların insanlarıyız

Şimdi realizmin dibine vuralım ve en kötüsünü düşünelim:

Yeni aldığınız güneş gözlüklerinizi taktınız ve “Yaz geldi, ben hala peynir gibi bembeyazım.” diyerek güneş tam tepedeyken plaja gittiniz. Havlunuzu şezlongun üzerine serdiniz. Kocaman plaj çantanızda bir biz eksiğiz. İçinde kişisel bakım ürünü, fazladan plaj terliği, iki yıldır okuyamadığınız ve muhtemelen okumayacağınız üç yüz sayfalık kitap, pareyo, halhal, daha neler neler var. Etrafınıza baktınız. Karşıdan sizin bikinizin çok benzerini giymiş biri geliyor. İşte şimdi bizim bile içine sığacağımız çantadaki aksesuarları yavaş yavaş çıkarmanın ve kullanmanın tam zamanı. Takın takıştırın, sürün sürüştürün.

Nereden almış acaba?

Yukarıdaki paragrafta karşıdan gelen ve bikinizin benzerini giyen mağrur kişinin siz olduğunuzu düşünün. Aksesuarla 1- 0 galip başlayan bu karşılaşmada, atağa geçme sırası şimdi sizde. Henüz farkedilmeyen ve bu sene çok moda olan plaj terliğinizi ne yapın edin ön plana çıkarmaya çalışın. Görenlerin aklına hemen şu soru gelsin: “Terlikleri güzelmiş. Nereden almış acaba?”

524d8c7cc043f-tile
Parmak Arası Plaj Terliği

MODA PLAJA VURDU, BİKİNİLER MAYOLAR COŞTU!
Mavi Plaj Çantası

Şapka yeter demeyin, gözlükle de deneyin

Sadece plajlarda değil, günlük hayatımızda da şapkalar baş tacı. Kimi güneşten korunuyor, kimi sadece yakıştığı için takıyor. Siz nasıl kullanmayı tercih ediyorsunuz bilmiyoruz ama; bu sene geçen sene olduğu gibi hem şapka hem de gözlüğü aynı anda kullanmak çok moda.

Benim bikinim benim kararım

Bu yaz bikiniler iki parça olmasının avantajını yaşıyor. Ayrı renklerde ve modellerdeki bikinilerinizi farklı zamanlarda kombinlemeye ne dersiniz? Kıvrak zekanızla bir anda düşündüğünüzden çok daha fazla çeşit bikininiz olabilir.

Mayo mu abiyeden daha şık, abiye mi mayokiniden?

Bunun kararını vermek zor. Çünkü bu sene mayolar ve mayokiniler üzerindeki aksesuarları ve farklı kesimleriyle göz dolduruyor. Neredeyse özel bir davete katılacak kadar şık olan mayokinileri topuklu bir sandaletle tamamlarsanız çok şık görüneceğinizin altını da çizmek istiyoruz. Tabi mayokinilerin hepsi abiye şıklığında değil. Rahatlığı tercih edenler için de spor ve rengarenk mayolar bir hayli fazla.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK