Moda Uzakta Değil, Erkek Arkadaşınızın Dolabında

Moda Uzakta Değil, Erkek Arkadaşınızın Dolabında

Zaman geçiyor, mevsimler değişiyor, trendler değişiyor ama kadınların aklında her zaman hep daha yeni bir moda akıma ayak uydurma isteği var. Bu istek, bazen orjinal stillerin ortaya çıkışına neden olurken bazen de moda hatalarına neden olabiliyor.

Aslında çoğu zaman modayı uzakta ve yanlış yerde arıyoruz. Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin kıyafetlerini kendi kombinlerinize eklemeyi hiç denediniz mi?

Sunduğumuz önerileri görünce şimdiye kadar yapmadığınız için pişman olabilirsiniz. Ama tabii ki hiçbir şey için geç değil. Hayatınızdaki erkeğin gardırobu belki de sadece 2 – 3 adım uzakta! 🙂

Tişört

Sevgilinizin tişörtü sizin için bazen bir elbise bazen de salaş kombinlerinizin star parçası olabilir. Yaz mevsimi de geliyorken, sevgilinizin dolabından ya da mağazaların erkek reyonlarından alacağınız tişörtlerle yapacağınız elbise kombinleri çok seveceğinize eminiz.

tişört 1 tişört 2 zoo-design-studio-baski-desenli-tisort-beyaz-1_(1)

 

Gömlek

Boyfriend gömlek modasını artık hepimiz biliyoruz ve seviyoruz. Bunu neden hayatımızdaki erkeğin gömlekleriyle yapmayalım ki? Hem de gömlek elbise trendi bu kadar moda olmuşken 🙂

gömlek 2 gömlek 1 mehmet-dudu-non-iron-gomlek-beyaz_(1)

 

Cap

Rahat kombinlerin tamamlayıcısı capler… Cap biraz daha özel bir kesime hitap etse de, özellikle yaz mevsiminde kullanmayı çok seveceğiniz aksesuarlar arasında yerini alıyor.

cap 1 cap 2 cap 3

 

Evrak Çantası

Biraz maskülen, biraz retro, biraz günlük… Evrak çantaları sizce de göz alıcı değil mi? Özellikle de beylerin kullandıkları. 🙂 Erkek arkadaşınızın evrak çantasını kullanarak günlük kombinlerinizi bir üst seviyeye taşımak çok kolay olacak.

evrak çantası moda 2 Divaresse evrak çantaı

 

Kazak – Sweatshirt

Havalar sizce de tam sweatshirt ve şort kombini yapmalık değil mi? 🙂 Böyle günlerde kendi sweatshirtünüzü ya da kazağınızı giymek yerine erkek arkadaşınızdan ödünç almanız fayda var. Böylece hem ortaya bir farklı stil koymuş olursunuz hem de daha rahat bir kombin hazırlamış olursunuz.

sweatshirt 2 sweatshirt selim-baklaci-led-sweatshirt-gri_(1)

 

Başlangıçta öneri olması adına ödünç alabileceğiniz parçaları sizin için derledik. Tabii ki alacaklarınızın sınırı hiçbir zaman yok. Alışveriş yaparken erkek reyonlarını ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK