Modada Öne Çıkan Kadınların Bedeni: Büyük Beden

Modada Öne Çıkan Kadınların Bedeni: Büyük Beden

MODADA ÖNE ÇIKAN KADINLARIN BEDENİ: BÜYÜK BEDEN

Dünya modası döndü dolaştı, kadınların diyetle geçen ömürlerini bir kenara atıp, büyük beden kadınların yükselişini sağladı.

Haklılar. Çünkü kadınlar, sıfır beden olmak uğruna, büyük bedenin cazibesini unuttular. Kim ne derse desin defilelerde görmeye alıştığımız sıfır beden mankenler, estetik açıdan büyük beden kadınlara göre daha güzel görünmüyorlar.

Sağlık sorunlarını tetikleyecek seviyelere gelmediği sürece, büyük beden kadınlarla birlikte sağlıklı pembe yanaklar, gergin ciltler ve kıvrımlı hatlar görmek belki de herkese daha iyi gelecek. Üstelik, modada kalıplaşmış düşünceleri yıkmak adına da, büyük beden modasının yükselişi aslında önemli bir adım.

Pantolonların, yuvarlak hatlardaki hoş duruşu, hafif göğüs dekoltelerinin albenisi, kısaca elbiselerin içini doldurarak görsel estetiğin, büyük bedenle birlikte tekrar moda sayfalarını süslemesine, biz çok sevindik.

Dilerseniz, büyük beden muhteşem kadınlar için tasarlanan modellere bir göz atalım:

Büyük beden elbiseler

Büyük beden kadınların günlük hayatta ve özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceği, renk ve tasarımlarıyla göz dolduran elbiseler, sonbahar/kış kreasyonlarında da oldukça sık yer verilen özel parçalarla dolu. Mevsimlerin basmakalıp renk seçenekleri dışına çıkan tasarımcılar, bu yıl elbiselerde renk ve desenleri ön plana çıkarmayı tercih etti. Desenler, yaprak yeşilleri ve seksi kırmızılarla, tüm modasever kadınların gönüllerinde taht kuracak kreasyonlara imza attılar.

Grand Pommes Elbise
MANGOLİNO DRESS Abiye Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyük beden üst giyim

Üst giyimde de tarzını ortaya koyan kadınlar için, markalar birbirleriyle tasarım yarışına girdi. Çok farklı renk, tarz ve alanlarda kullanabileceğiniz swetshirt gibi üst giyim ürünleriyle, yeni sezonda da oldukça sık karşılaşacaksınız. Birbirinden şık kazak, hırka ve sweatlerin yer aldığı bu tasarımları, siz de bizim kadar çok seveceksiniz.

LOOX SWEATSHIRT
NOGG KAZAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyük beden spor giyim

Günlük hayatında spor şıklığı tercih eden, giyimde rahatlığa önem veren kadınlar için tasarlanan spor giyim ürünler, uzun yürüyüşlerinizde, alışverişlerinizde ve evde şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için ideal seçenekler. Eşofman üstleri, kadife ve polyester eşofman takımların yeni sezon ürünlerini mutlaka takip edin.

PİANOLUCE KADİFE EŞOFMAN TAKIM
PİANOLUCE EŞOFMAN TAKIM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK