Modada Son Durum

Modada Son Durum

Alışveriş yapmak, çağımızın en büyük zevk kaynağı ve tutkusu! Alışverişseverlerin modaya olan beklentisi gün geçtikçe artarken; kimi zaman ihtiyaç, çoğu zaman da zevk için herkes modayı bir köşesinden takip ederek alışverişlerini şekillendiriyor ve seçimlerini ona göre yapıyor.

Alışveriş söz konusu olduğunda, kimi insanlar mağaza gezmeyi severken, kimisi yoğun iş temposundan ve koşuşturmadan buna bir türlü vakit bulamıyor. Tam da bu noktada markaların online alışveriş seçeneği oldukça cezbedici bir hal alıyor. Zaten trendlerin ayağına gelmesinden, kahvesini ya da çayını yudumlarken keyifle en son moda parçalara göz atmanın zevkini yaşamaktan kim hoşlanmaz ki?

Sizler de kendinizi bu kategoriye hiç düşünmeden koyabiliyorsanız eğer, şimdi kahvenizi alın, ayaklarınızı uzatın ve sezonun en son trendlerine, en hit parçalarına Defacto ile göz atın!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Defacto’dan Yeni Sezon Trendleri

Sezon trendlerine göz atarken, ilk kategoriyi basicten vazgeçmeyenlere adıyoruz. Yazın olmazsa olmazı olan ve bizce en hit parçası olarak nitelendirilen basic formdaki t-shirtler bu sezon da çok moda. Tişörtlerin en renkli ve en cıvıl cıvıl hali ise Defacto’da sizleri bekliyor.

v yaka basic body Dantel Detaylı Elbise basic body
Skinny Pantolon Desenli Uzun Elbise Yüksek Bel Geniş Paça Çiçekli Pantolon

Diğer yandan, seezonun öne çıkan detaylarına sahip olan çiçekli, skinny formdaki ve yüksek bel pantolonlar, sokak modasından basicler, 70’li yıllardan uzun şifon elbiseler ve sezonun tüm yeniliklerine sahip olan pek çok parçanın tadını Defacto ile çıkarabilirsiniz.

Cool, enerjik, modayı takip eden, stil sahibi ve en önemlisi her yaştan erkeğin zevkine de hitap etmeyi başarmış olan Defacto, en renkli parçalarla sokakların ruhu canlandırıyor. İş hayatına ve günlük şıklığa farklı bir soluk getiren basic gömlekler, dar paça akımına katılmış olan pantolonlar, genç bir adamın tüm enerjisini yansıtan baskılı t-shirtler de sezonun erkek giyim trendlerini oluşturuyor.

kardeş payı t-shirt Dar Paça Eskitilmiş Pantolon (2) Klasik Otomobil Baskılı T-shirt
Kısa Kollu Armalı Gömlek dar paça pantolon dar kesim tek cep gömlek

Tüm kombini tamamlamak isteyenler adına çokça alternatife sahip olan ayakkabı ve aksesuar seçeneklerinin yanında Defacto’nun sezondaki en büyük yeniliği İNOVA kategorisinde yer alan yepyeni tasarımlar. İNOVA sayesinde hayatımıza girmiş olan t-shirtler ve aksesuarlar doğa dostu olma özelliği ile en sevilen parçalardan olmaya aday görünüyor.

atlanta baskılı t-shirt renk değiştiren payet işlemeli body renk değiştiren ahtapot baskılı erkek çocuk baskılı t-shirt
çift taraflı kemer renk değiştiren çanta elektronik kulaklıklı bere

Defacto ile tüm trendleri yakından takip edebilir; kaliteli tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK