Moral Hareketimize Destek Olun!

Moral Hareketimize Destek Olun!

Bugün çocuklar için bir şey yapmak ister misiniz?

Çocuklarımızın birçok ihtiyacına cevap olup, gelişimlerine destek oluyoruz. Fakat kendi çocuklarımız dışında ekstra ilgi ve destek bekleyen çocuklarımız da var. Örneğin; kanser tedavisi gören çocuklar… Kanser, ne yazık ki büyüklerde rastlandığı gibi miniklerde de görülebiliyor. Siz de bu minik yürekleri çok küçük şeylerle mutlu edebilir, tedavilerine destek olabilirsiniz.

Türkiye’de kanser hastalarına yardım ve destek amaçlı kurulan birçok vakıf ve dernek var. Bunlardan biri de Türk Kanser Derneği. Kanser tedavisinde moralin en önemli faktör olduğunun bilincinde olan Türk Kanser Derneği çalışmalarını da bu yönde sürdürüyor. Derneğin son çalışması, ChemoBag (Kemoterapi Moral Kutuları) adıyla tasarladığı kemoterapi kutuları. Kampanya, yetişkinlerde bile oldukça zorlu geçen kemoterapi sürecini çocuklar için psikolojik olarak hafifletmeyi amaçlıyor.

kemoterapi moral kutuları

Türk Kanser Derneği’nin özel olarak ürettiği kemoterapi kutuları neşeli ve eğlenceli baskılara sahip. Yeni baskılara sahip eğlenceli kemoterapi kutularından satın alarak moral hareketine destek olun. Bu kutular sayesinde hastalar ve refakatçiler hem daha mutlu olacak hem de moralleri yüksek olduğundan hastanın vücudu ilaca daha çabuk tepki verecek. Böylece iyileşme süreci de hızlanmış olacak.

BKM Express ile www.turkkanserdernegi.org adresinden yapacağınız bağışlarda, 5 TL ve üzeri her bağış için BKM A.Ş., Türk Kanser Derneğine 3 adet kemoterapi moral kutusu bedeli değerinde 5 TL bağış yapacaktır.

Siz de hemen Türk Kanser Derneği’ne bağış yapın ve geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımızın kanser tedavi sürecinde sizin de katkınız olsun.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK