Morhipo İle Stilini Eteğine Taşı

Morhipo İle Stilini Eteğine Taşı

İlkbahar ve yazı rahat ve hafif kıyafetlerle geçirdikten sonra, sonbaharın gelmesi ve kışın yavaş yavaş bize göz kırpması ile yeniden kalın kıyafetlerin vakti geliyor diye üzülüyor olabilirsiniz. Elbette askılı bluzlarımız ve elbiselerimiz yavaş yavaş dolabımızın arka raflarına kayacak, bundan kaçış yok. Ama tam da bu zamanda asla uzak kalmayacağımız ve bize her daim yaz esintisi yaşatabilek giyim eşyalarımızdan biri olan eteklerimiz yaralarımızı biraz olsun sarabilir.

Çeşit çeşit desen, tarz ve renkte etek modelleri ile içimizi açarak bize yaz keyfi yaşatan online alışveriş sitelerinden biri de morhipo.com. Yüzlerce seçeneğin arasından size en uygun modelleri seçmeniz konusunda yardımcı olabilmek için size bir rehber hazırladık. Böylece harika modeller, uygun fiyatlar ve çeşitli fırsatların arasında kolaylıkla size yaz mevsimini aratmayacak eteği bulmanızı umuyoruz.

Vitringez Morhipo Mağazası Etek Modelleri

Masum ve seksi…

Asla modası geçmeyecek gibi görünen modellerden biri ekose eteklerdir. Bu etekler ile masum ve seksi yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Özellikle parıltılı bir ince çorap ile harika görüneceksiniz

MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI BIRAK ETEĞİN SENİ ANLATSIN !
Park Bravo Etek
MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI
Koton Etek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciddi olduğu kadar yaramaz da…

Rahatlıkla iş yerinize giyebileceğiniz bu modeller uzun olmalarıyla çok rahat kullanılabilen modellerden. Ayrıca yan taraftaki hafif yırtmaçlar ile kuralları her an bozabileceğinizi de gösterebilirsiniz.

MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI
Only Etek | Fermuar Detaylı
MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI
Only Etek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renkli ve ışıltılı…

Yaz bitiyor diye renklerinizden ve ışıltınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bırakın çevreniz sizin renkli kişiliğinizi ve her daim ışık saçtığınızı görsün. Hatta en ciddi toplantılarınızda bile..

MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI
Caramel Etek
MORHIPO İLE STİLİNİ ETEĞİNE TAŞI
Jus De Pommes Etek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha farklı modelleri incelemek için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz. Hazır ziyaret etmişken eteğinizi kombinleyebileceğiniz üst giyim ve ceketlere de bakmanızı öneririz. Morhipo’da giyimden ayakkabı ve çanta çeşitlerine, ev ve yaşam ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar her şey var.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK