Motivasyon Arttırmak İçin Ofise Ne Lazım?

Motivasyon Arttırmak İçin Ofise Ne Lazım?

Hepimiz iş hayatına atıldıktan sonra neredeyse günün 8-9 saatini ofiste geçiriyoruz ve ofislerimiz, ikinci evimiz gibi olmaya başlıyor. Bu nedenle, ofisteki mutluluğumuz, keyfimizin yerinde olması ve daima motivasyonumuzu sağlayabiliyor olmamız oldukça önemli.

Aslında, masamızı istediğimiz gibi yerleştirebilmek, sevdiğimiz bir defteri kullanmak gibi birtakım küçük detaylar ofis motivasyonunu arttırmada sandığımızdan daha etkili. Dosyalarımızın düzenli durması, ihtiyacımız olan ekipmanların çalışıyor olması, küçük molalarda aldığımız çay ve kahve gibi içecekler de motivasyonun bir diğer sağlayıcıları.

Artık ofisimize kalem, defter, kalemlik, kartuş, toner gibi malzemeler alırken, ofiste ihtiyacımız olan çay, kahve, şeker gibi gıda malzemelerini almak da çok kolay. Ofis alışverişinizi internetten yaparken sepete, gıda malzemelerini de eklemeyi unutmayın. Ofix.com ile ofisin ihtiyacı olan her şey bir tıkla kapınıza gelsin.

Ofise Ne Lazım?

Dosyalar

Bir çalışanın ofiste en çok ihtiyacı olan malzemelerden biri kesinlikle dosyadır. Dosyanın en büyük özelliği, düzeni sağlamak konusunda oldukça başarılı olmasıdır. Elinizde bulunması gereken onlarca belge veya döküman varsa ve hepsinin zarar görmeden saklanması gerekiyorsa, en büyük destekçiniz şüphesiz ki bir dosya olacaktır. Poşet dosya, klasör ya da telli dosyaları masanızın bir köşesine koymayı unutmayın.

Ofix - Globox Telli Dosya 25'li - Vitringez Ofix - Keskin Color Floresan Kutu Dosya - Vitringez

Ofix - Leitz Alpha Askili Dosya Telli Kraft - Vitringez Ofix - Noki a4 Poşet Dosya - Vitringez

Kartuş/Toner

Ofisin demirbaşlarından olan yazıcılar, işlerin kolaylaştırılması için oldukça önemli. Ama bir yazıcıya can veren kartuş ve tonerin daha önemli olduğunu söylemek mümkün. Kartuş ve toner gibi malzemeleri depolamak her zaman kolay olmayabilir; neyse ki Ofix ile siparişiniz ertesi gün kapınızda.

Ofix - HP Mürekkep Kartuş - Vitringez  Ofix - Printpen Xerox Phaser Toner - Vitringez

Gıda Malzemeleri

Ortalama 8 saat kaldığımız bir ofiste, gün içerisinde çay/kahve içmek ve bir şeyler atıştırmak motivasyonu yüksek tutan faktörlerden biri. Bu nedenle ofis alışverişi yaparken gıda malzemelerini de listeye ekleyin. İşler yoğunlaştığında ya da küçük bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda, sıcak bir kahve ya da çay sizi canlı tutacaktır.

Ofix - Bal Küpü Kesmeşeker - Vitringez Ofix - Çaykur Demlik Süzen Poşet Çay - Vitringez

Ofix - Korkmaz a362 Vision Elektrikli Cezve - Vitringez Ofix - Nestle Coffee Mate Krema - Vitringez

Dosyadan kalemliğe, çaycıdan şekere kadar bir ofisin ihtiyacı olan her şey ofix.com’da sizleri bekliyor. Yerinizden kalkmadan, hem hesaplı hem de kaliteli bir alışveriş için ofix.com en doğru tercih.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK