Muhafazakar Giyimde En Şık Pantolon Modelleri

Muhafazakar Giyimde En Şık Pantolon Modelleri

Moda dünyasının geldiği son noktaya baktığımızda, geçtiğimiz sezon ürünlerine bu sezon yenilerinin eklendiğini ve ürün yelpazesinin genişlediğini söylemek mümkün. Durum böyle olunca da, her sezon farklı bir parça ön plana çıkıyor ve trendler hiç durmadan değişiyor. Sokak modasından gece şıklığına kadar her alanda trendleri yakından incelediğimizde, değişimin kendini tamamen yeniliklere açtığını görüyoruz.

Konuyu yeniliklerden açmışken, muhafazakar giyim modasından söz etmemek olmaz. Yukarıda bahsettiğimiz değişimlerden en çok muhafazar giyimin etkilendiğini ve artık tamamen şık, modern, göz alıcı ve iddialı parçaların bulunduğu muhafazakar giyimin, tarzı ve yaşam biçimi ne olursa olsun her kadına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Hatta öyle ki; muhafazakar giyim geldiği son çizgiyle birlikte modaya düşkün bütün kadınları aynı çatı altında topluyor ve hepsine kendi tarzlarını en şık parçalarla açığa çıkarma imkanı sunuyor.

KuaybeGider - Ana Ekran Görseli - Vitringez

Biz de sizler için muhafazakar giyimin en şık ve en rahat pantolon modellerini bir araya getirdik. Ürünleri yakından incelediğinizde kendi tarzınıza uygun olanı seçecek ve modern bir stilin yıldızı olacaksınız!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Rang Roll Pantolon Modelleri 

Bileği açıkta bırakan, oldukça geniş bir pantolon modeli olan Rang Roll, bu senenin en popüler parçalarından biri. Sneaker ve sandaletlerinizle rahatlıkla giyebileceğiniz bu pantolon, gittiğiniz her yerde tarzınızı öne çıkaracak.

KuaybeGider - Sarı Rang Roll Pantolon - Vitringez KuaybeGider - Siyah Rang Roll Pantolon - Vitringez
KuaybeGider - Gece Mavisi Rang Roll Pantolon - Vitringez KuaybeGider - Buz Mavisi Rang Roll Pantolon - Vitringez

Daisy Pantolon Modelleri 

Ofise ya da şık olmanız gereken bir yere giderken cigarette kalıplarda tasarlanmış Daisy pantolonlar tam size göre! En sevdiğiniz gömlek veya tunikle kombinleyebilir, topuklu ayakkabılarınızla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

KuaybeGider - Yeşil Daisy Pantolon - Vitringez KuaybeGider - Beyaz Daisy Pantolon - Vitringez

Boyfriend Jeanler

Eğer sokak modasını takip etmekten hoşlanıyorsanız, hem cool hem de rahat bir parça olan boyfriend jeanlere bir şans verin. Bu jeanlerin en güzel özelliği; topuklu ayakkabılarla şıklığı, sneakerlarla rahatlığı ön plana çıkarması.

KuaybeGider - Relax Boyfriend Jean - Vitringez KuaybeGider - Relax Açık Mavi Boyfriend Jean - Vitringez

Kanvas ve Erica Pantolonlar 

Her sabah ofise giderken ne giyeceğinizi düşünüyor ve ofiste hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız, dar kesim, kısa paça Kanvas ve Erica pantolonlar hayatınızı kurtaracak. Bu pantolonlar ile şıklığınızı ofise yansıtın.

KuaybeGider - Mavi Kanvas Pantolon - Vitringez KuaybeGider - Beyaz Kanvas Pantolon - Vitringez
KuaybeGider - Siyah Erica Pantolon - Vitringez KuaybeGider - Bordo Erica Pantolon - Vitringez

Muhafazakar giyim modasının en göz alıcı tasarımlarını incelemek ve gardırobunuza eklemek için Kuaybe Giderin web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK