Mutlu Beraberliğinize Güzel Bir Gelinlikle Merhaba Deyin

Mutlu Beraberliğinize Güzel Bir Gelinlikle Merhaba Deyin

 

O önemli günde bütün gözler sizin üstünüzde olacağı için düğün stresinizin üzerine bir de güzel olma stresi eklenecek ve haftalarca süren gelinlik alışverişine başlayacaksınız. Düğün hazırlıklarının en zor ve yorucu tarafı gelinlik seçmek. Butik butik dolaşıp gelinlik beğenmek hayatınızda vereceğiniz en zor kararlardan biri olacak muhtemelen. Bu zor kararınızda size yardımcı olabilmek için ünlü tasarımcıların gelinlik modellerini sizler için inceledik.

Sizin Hayalinizdeki Gelinlik Modeli Hangisi?

Sade ve Şık Gelinlikler

Gelinlik deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Pronovias, sade, şık ve zarif gelinlik modelleriyle dikkat çekiyor.

mutlu 4 mutlu 1 mutlu 2 mutlu 3

Pronovias’ın Elie Saab ile işbirliğinden harika bir koleksiyon ortaya çıkmış. Elie saab’ın muhteşem ve hepsi birer işçilik harikası olan tasarımlarını Pronovias’ın Elie By Elie Saab koleksiyonunda bulabilirsiniz.

mutlu 8 mutlu 5 mutlu 6 mutlu 7

Deniz Kızı Modelli Gelinlikler

Deniz kızı tarzındaki gelinlikler, üst kısmı vücuda oturan dizden itibaren bollaşan bol tüllü gelinlikler düğününde deniz kızı gibi görünmek isteyen gelinler için ideal bir model.

mutlu 12 mutlu 9 mutlu 10 mutlu 11

A Kesim Gelinlikler

Basen derdiniz varsa ve düğünde de kusursuz görünmek istiyorsanız, dikkati bel bölgesine çeken  A kesim model gelinliğiniz sayesinde istediğiniz kusursuz görünüme kavuşabilirsiniz. Hayalinizdeki Royal Wedding fikrini artık gerçekleştirebilirsiniz.

mutlu 16 mutlu 13 mutlu 14 mutlu 15

Seksi Gelinlik Modelleri

Düğününde de seksapalitesinden hiçbir şey kaybetmek istemeyen gelinler için pek çok alternatif var. Özellikle derin sırt dekolteli gelinlikler eminim tercihlerinizde ilk sırayı alacaktır.

mutlu 20 mutlu 17 mutlu 18 mutlu 19

Kısa Gelinlikler

Uzun gelinlik modeli istemeyen, düğününde kuyruklara takılmadan doyasıya dans etmek isteyen gelinler bu güzel kısa gelinlik modelleri sizler için.

mutlu 24 mutlu 21 mutlu 22 mutlu 23
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK