Takı: Mutluluk Detaylarda Saklı

Takı: Mutluluk Detaylarda Saklı

MUTLULUK DETAYLARDA SAKLI

Kombinlerde takı kullanmak, ama doğru doğru kullanmak, o kadar da kolay değil. Takı ayrı bir bilinç, ayrı bir kültür istiyor sanki. Dolayısıyla, bazı insanları yalnızca taktıkları o uyumsuz takılar nedeniyle rüküş bulabiliyoruz. Büyük talihsizlik! Aslında çok şık olan bir kombini, takılarla bambaşka bir havaya büründürmek, gerçekten büyük talihsizlik. Ancak, doğru tasarımları doğru kombinlerle buluşturabilirseniz, gittiğiniz her yerin en şık kadını siz olabilirsiniz.

Düşünsenize zarif parmaklarınızı süsleyen, yepyeni tasarımlarla bakımlı elleriniz daha bir hoş görünecek ve gözlerini kimse ellerinizden alamayacak. Adeta bir Emel Sayın güzelliğinde eller için yüzük olmazsa olmazlardan. Ayrıca, güzel bir dekolteyi süsleyecek şık bir kolyeye kim “hayır” diyebilir ki?

Siz de kadınlara ayrı birer cazibe katan bu aksesuarlarla ilgili alternatifler arıyorsanız, Namaste iyi bir fikir olabilir. Aksesuar alanında pek çok yeni ve modernize edilmiş tasarımlarla yeni sezon ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan Namaste, her bütçeye uygun fiyatlar ve indirimler uygulamaya devam ediyor. Ancak, kafanız bu konuda karışıksa, bazı modelleri birlikte değerlendirebiliriz…

Hangi takı nasıl takılmalı?

Kolyelerde küçük küçük, zarif detaylar

Genellikle yakası açık kıyafetlerde, dekolte üzerinde çok şık duran kolyeler, artık birkaç sezondur kapalı gömlek yakalarının üzerinde de kullanılmaya başladı. Bu kombin şeklini çok başarılı bulduğumuzu öncelikle belirtmek gerekir. Küçük pırıltılar ve zarif detaylarla gömleği, çok farklı bir tarzda kullanma imkanı sunan kolye modelleri, aynı zamanda boğazlı kazaklarla da çok güzel görünüyor. Kışın yakası açık kıyafetler tercih etmediğiniz zaman da sevdiğiniz kolyeleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

MUTLULUK DETAYLARDA SAKLI
Tırtıklı Kristal Kolye
MUTLULUK DETAYLARDA SAKLI
Vatoz Gerdanlık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gittikçe minimalist detaylar görmeye başladığımız ve kolyeleri hem oryantalist hem de modern çizgilerde kullanmayı sağlayan modelleri çok beğendik. Özellikle içerisinde farklı renklerde taşlar ya da boncuklar kullanılan kolyeleri, pek çok farklı kıyafetinizle bir arada kullanmanız mümkün.

 “Parmağında yüzükler…”

Yüzük, son yıllarda farklı kullanış şekilleri ve formlar aldıkça, kullanım için hem daha fazla alan hem de çok şık kombinler oluşturma fırsatı vermeye başladı. Bu elbette çok sevindirici bir gelişme. Eklem yüzükleri, birlikte takılan çoklu yüzükler ve daha fazlası, piyasada yerini aldı; moda dünyasına da bomba gibi düştü. Şimdi herkes, daha farklı olabilmek ve daha şık parçalar bulmak için yarışa girdi.

Modellerde çoğu zaman dikkati çeken, hiç kuşkusuz ki sadelik. Elbette, Osmanlı izleri taşıyan ve modası hiç geçmeyen o taşlı ve görkemli modellerden bahsetmiyoruz. Günlük ve spor kıyafetlerle kombinlenebilecek incecik, küçük detayları olan zarif yüzükler, ünlü isimlerin de yakın markajında bulunuyor. Siz de bu yüzük modellerine bir göz atıp, modayı yakalayabilirsiniz.

MUTLULUK DETAYLARDA SAKLI
Gümüş Kaplama Tüy Yüzük
MUTLULUK DETAYLARDA SAKLI
Taşlı Pıtır Yüzük

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yeni kullanım şekilleri ve tasarımlarıyla, aksesuar modellerinin önünde saygıyla eğiliyoruz. Tıpkı aksesuarın anavatanı Hindistan’da söylendiği gibi, “Namaste…”

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK