Nikah Şekeri Seçimini Keyfe Dönüştürün

Nikah Şekeri Seçimini Keyfe Dönüştürün

Nikah şekeri düğün gününe ait detaylar arasında önemli bir yer alıyor. Düğüne gelen konuklarınız için hem şık, hem de kalıcı bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda, düğünün baş rol oyuncuları olarak, sizin de bir ömür boyu hatıra olarak saklamak isteyeceğiniz nikah şekerleri renkleri ve çeşitleri ile göz dolduruyor.

Biliyoruz ki, nikah şekeri modelleri arasından seçim yapmak, göründüğü kadar kolay değil. Onca model görüldüğü anda, insanın içini bir panik, bir telaş kaplar. Ancak ufak bir planlama ile nikah şekeri alışverişini keyifli ve hatta eğlenceli geçirebilirsiniz.  Bir konsepti oluşturan ve bir bütün olarak görünmesini sağlayan, küçük detaylardır. Düğün için bir konsept belirlediyseniz, davetiye ve nikah şekeri seçiminizi konseptinize uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu planlamanın, nikah şekeri alışverişinden keyif almanızı sağlarken, seçim sürecinizi de kolaylaştıracağından emin olabilirsiniz. Nikah şekeri karar sürecinize yardımcı olacağını düşündüğümüz ve son dönemlerde popüler olan konseptleri, sizler için derledik.

İlginç Nikah Şekerleri

Klasik, hemen hemen her düğünde görmeye alıştığımız nikah şekerleri yerine farklı nikah şekerleri arıyorsanız, bu ürünler tam da size göre olabilir. Kişiye özel olarak tasarlanan ve üzerinde mesajınızın yazılı olduğu ahşap magnet ve tüllerle süslenmiş romantik bir vosvos araba değişik nikah şekerleri arasında yer alıyor. Daha orjinal nikah şekerleri arayışındaysanız, “Aşkımız film gibi” diyebileceğiniz Pop-corn nikah şekerleri sizin için harika bir alternatif olabilir.

popcorn_nikah_ekeri popcorn_nikah_ekeri2
aşk-magnet vosos-280x280


Yaz Gelinleri Buraya

Özellikle marin temalı küfür küfür bir yaz düğün hayal edenler, aşağıda ki resimlere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu arada, o dondurma değil, el yapımı sabun 🙂

Denizden Gelen Nikah Şekeri MA05 dondurma yelkenli


Vazgeçilmez Lavanta Keseleri

Geçmişten günümüze kadar ulaşabilmeyi başarmış olan lavanta keseleri, şık tasarımları ve mis kokularıyla, kadınları her zaman cezbetmeyi başarıyor.  Aynı zamanda, kına gecesi hediyeleri arasında da yer alıyor. Elbise şeklinde tasarlanmış lavanta kesesi ne kadar hoş, değil mi?

tasli elbiseli
a_lavantakesesi1-280x280


Ama Bunlar Çok Tatlı

Lolipop, bisküvi şeklinde tasarlanmış kokulu sabunlar ve taşlar, ilginç nikah şekerleri arasında yer aldığı kadar, görüntüleriyle de insanı bayıltacak türden. Kumaş kapaklı kavanozda bulunan kurabiyelerin çok leziz göründüğünü söylemeden, geçemeyeceğiz.

piskevit kavanoz loliii

Tasarımları ve çeşitliliği ile göze çarpan nikah şekeri fiyatları için burayı tıklayabilir, nikah şekerleri kına gecesi hediyeleri, bebek şekerleri gibi ihtiyacınız olan tüm hediyelikleri inceleyebilirsiniz. Ek olarak, nikah şekeri malzemeleri toptan olarak satın alınıp, evde de yapılabilir. Eğer bunun için yeterli vaktiniz varsa, siz de nikah şekeri malzemeleri ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK