“O” Parfüm Sizce Hangisi?

“O” Parfüm Sizce Hangisi?

“O” PARFÜM SİZCE HANGİSİ?

Reklamlarda görmüş olabilirsiniz. “O” parfüm sıkılır ve “o”nunla göz göze gelinir. Ve anlaşılır ki sürülen yalnızca bir parfüm değil; adeta bir aşk iksiri… Peki sizce bu doğru olabilir mi? Aşk yalnızca bir “fıs” ötede mi? Kimbilir… Belki henüz o özel formülle karşılaşamadınız ya da belki o kişi kokunuzu duyacak kadar size yakın olamadı. Ancak, şunu bilin ki aşk daima var ve sizi bulacak. İşte o zaman umarız ki parfümsüz çıkmamış olursunuz.

Parfüm kokusunu aşkla bağdaştıran reklam mantığı ilk kimden çıkmış bilinmez. Ancak, bu reklamların çıkış noktası, unuttuğunuz tüm anıları bir anda harekete geçiren “koku hafızası” olabilir diye de düşünmeden edemiyoruz. Bir koku, insana ilk aşkını, ilk acısını, çok güzel veya kabus gibi günleri hatırlatabiliyor.

Peki sizde unutulmaz aşkı bulabilmek için “o” parfümden var mı? Eğer emin değilseniz, teninize en iyi uyum sağlayabilecek, adeta sizin imzanız haline gelebilecek ve eğer reklam doğruysa belki de “o”nunla kavuşmanızı sağlayacak parfümün hangisi olduğunu gelin birlikte bulalım…

Size özel büyülü parfüm hangisi?

Mis gibi pembe greyfurt ve mistik sandal ağacı

Meyveli, tatlı kokuları sever misiniz bilemiyoruz ama, pembe greyfurt, armut ve insanı yavaşça kendine doğru çeken mis gibi yasemin kokuları bir araya gelerek büyük bir etki oluşturuyor. Masum ve baştan çıkarıcı bu kokuyla, “o”nun yanından tatlı bir meltem gibi geçip gittikten sonra bile, bir çift göz hala size bakıyor olabilir.

Bir başka alternatif ise, afrodizyak etkisi yaratacak mor-pembe güller ve ekşi frambuaza, mistik sandal ağacının eşlik ettiği bir hikaye… “O”na karşı koyamayacağı, çok güçlü bir silahla yaklaşıyorsunuz. O ilk, “merhaba”da artık size teslim olduğunu anlatan bakışları fark edebilirsiniz. Bu yüzden rahat olun. İpler sizin elinizde…

“O” PARFÜM SİZCE HANGİSİ?
Avon – Femme EDP
“O” PARFÜM SİZCE HANGİSİ?
YVES SAINT LAURENT PARISSIENNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biraz bergamot, biraz da vanilya

Doğanın mucizesine inanmamak elde değil. Arıların bal toplamak üzere çıktığı, çiçekten çiçeğe yolculuğun sonucunda sağa sola bulaşan polenler, o polenlerin bambaşka bir bitkiye can vermesi ve bu aşkın meyvelere, çiçeklere dönüşmesi… Doğada da her şey aşkla hayat buluyor. İşte bu aşk bergamot, nektarin, armut ve şeftalinin, yediveren Türk gülleri ile buluşmasına aracı oluyor. Siz de böyle mucizevi bir etkinin hayatınıza yön vermesine izin verebilirsiniz. Bırakın sizi fark etsin.

Ya da eğer isterseniz vanilya ve zambak birlikteliğinin güçlü okları da sizi işaret edebilir. Böğürtlen, kavun ve bergamot ile buluşarak etkisi altına alan bu çarpıcı formülle ilk görüşte aşkı kanıtlama fırsatı bulabilirsiniz.

Siz de kendi kokunuzu seçip, hayatınızın aşkıyla tanışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Zaman hızla akıp geçerken, koku hafızasını allak bullak edecek “o” kokuyu, parfümü keşfedip, geleceğe birlikte bakmaya başlayabilirsiniz.

“O” PARFÜM SİZCE HANGİSİ?
Lancôme – Tresor In Love EDP
“O” PARFÜM SİZCE HANGİSİ?
Guess Girl Edt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK